iwonaszsz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2021, 11:31

Re: Wesele pod Warszawą

24 lis 2021, 11:49

Nasze wesele odbyła się w Pałacu Lasotów. I spokojnie mogę polecić ten lokal. Pięknie i klimatycznie przygotowana impreza. Smaczne jedzenie. Wszystkie potrawy przygotowywane na miejscu, korzystają ze świeżych i dobrej jakości produktów (nawet makaron do zupy przygotowują w płacowej kuchnie ręcznie). DO tego wspaniały właściciel. Chętnie nam pomagał i radził przy przygotowaniach. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem imprezy.

alinka33
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2016, 20:53

Re: Wesele pod Warszawą

24 lis 2021, 17:27

W Jordanowie jest fajny hotelik z przepięknym ogrodem. Znajomi robili tam wesele - było super. Szczególnie, że jest to nad samą Wisłą, a przed hotelem masz przepiękny ogród. Czy mają terminy - zadzwoń i zapytaj.

iwonakamon
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2022, 11:39

Re: Wesele pod Warszawą

21 lip 2022, 11:42

Bardzo ładnie wesele można urządzić w hotelu Żółte Runo. Mój brat i bratowa mieli tam wesele. Pięknie przygotowana impreza. Profesjonalna obsługa. Klimatyczna okolica. Jedzenie smaczne i urozmaicone Dodatkowo można skorzystać z pokoi hotelowych.

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Wesele pod Warszawą

09 sie 2022, 14:54

Nie POD, a W Warszawie - restauracja Semola https://www.semola.pl/ Wspaniała kuchnia, znakomita obsługa, przestronne i eleganckie wnętrze. Zajmują się organizacją imprez okolicznościowych i mają w tym duże doświadczenie.

iwonaszsz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2021, 11:31

Re: Wesele pod Warszawą

27 paź 2022, 13:35

Ostatnio bawiłam na super weselu w Nieborowie w dworku Biała Dama. Lokal zadbany i elegancko urzadzony z dbałością o szczegóły. Dworek otacza ładny i klimatyczny ogród. Wnętrza bardzo ładne, ładnie zastawione stoły, dużo miejsca od biesiadowania i tańczenia. Jeden fantastyczne. Wszystko świeża odpowiednio przygotowane i dobrej jakość. Obsługa na wysokim poziomie. Po prostu super.

WiktoriaVic15
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2022, 13:39

Re: Wesele pod Warszawą

27 paź 2022, 13:55

Jeżeli szukasz sali w okolicach Warszawy to zajrzyj na chrzcinyikomunie.pl, ta strona może Ci pomóc w znalezieniu czegoś odpowiedniego
Moja kuzynka znalazła tam piękną salę i postanowiła tam zorganizować swoje wesele i była bardzo zadowolona
Ja również śmiało mogę polecić, naprawdę piękna sala, świetna obsługa i przepyszne jedzenie
Gorąco polecam

kasiakatis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2022, 15:53

Re: Wesele pod Warszawą

27 gru 2022, 15:56

Bardzo ładne wesele miała moja bratowa z bratem w Pałacu Kobylin. Świetnie się tam bawiliśmy. Perfekcyjnie przygotowana impreza. Pałac bardzo ładny, elegancko urzadzony otoczony ładnym ogrodem. Świetna kuchnia i profesjonalna obsługa. Zabawa po prostu super

monikini
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2023, 11:22

Re: Wesele pod Warszawą

24 sty 2023, 11:26

Pałac Lasotów jest godnym polecenia miejsce na wesele. Ładny lokal, elegancko przygotowana sala bankietowa. Obsługa profesjonalna. Dużo miejsca od tańczenia. Do tego bardzo smaczne, urozmaicone i elegancko podane jedzenie. Moja koleżanka miała tam piękne wesele.

Dorini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 03 lut 2023, 08:28

Re: Wesele pod Warszawą

03 lut 2023, 12:23

A moja siostra zrobiła wesele na Kaszubach, w Gościńcu Malinówka - http://gosciniecmalinowka.pl/pl. I mimo iż wszyscy początkowo się dziwili, że wesele (i ślub) nie są ani u niej ani u młodego, to wesele było jedne z lepszych na jakim byliśmy. Sala przepiękna, jedzenie doskonałe, obsługa miła i profesjonalna. Do tego oczywiście załatwiono nocleg w pokojach gościńcu. Wszystko idealnie, pięknie i na długo ta impreza zostanie w naszej pamięci.

malgosialili
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2023, 11:35

Re: Wesele pod Warszawą

14 lut 2023, 11:40

Bardzo ładne wesele miała moja kuzynka w Szkiełce w Łowiczu. Lokal usytułowany w klimatycznej okolicy na brzegiem rzeki. Ładnie urządzone wnętrza, przestronna sala balowa. Świetna kuchnia i profesjonalna obsługa. DO tego super muzyka i dużo miejsca do tańców.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość