Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Krople na zmęczone oczy?

16 lis 2017, 11:53

Na piekące, zmęczone oczy jak najbardziej. U mnie pomagają, do tego kilka minut ćwiczeń dla oczu warto wykonać, robić sobie kilkuminutowe przerwy od patrzenia w monitor. Ale jeśli chodzi o bóle głowy to one mogą być oznaką czegoś poważniejszego, może masz wadę wzroku? Lepiej to chyba sprawdzić.

pulchna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 22 lut 2016, 10:16

Re: Krople na zmęczone oczy?

20 lis 2017, 10:19

Ja z racji na ciągłą pracę regularnie mam badany wzrok i póki co jest wzorowy, ale czasem po 6-7h dziennie przez monitorem wysiadają. W torebce mam zawsze swoje krople - ocumax (cena przystępna, bo na https://www.aptekamini.pl/category/bez- ... czy-krople niecałe 12złotych), a po pracy dodatkowo ciepłe okłady i wracają do formy.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Krople na zmęczone oczy?

21 gru 2017, 17:50

ja z kolei wspomagam się regulanie lutezan jes to suplement który wpływa na poprawę wzroku, a przez to, ze również sporo przesaiduję przed komuterem mmój wzrok tez powoli zaczyna się pogarszać.

Serdeczna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 gru 2017, 18:09

Re: Krople na zmęczone oczy?

23 gru 2017, 18:13

Ja niedawno zaczęłam pracę, w której dużo muszę pisać na komputerze. Moje oczy od razu to odczuły :/

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Krople na zmęczone oczy?

12 sty 2018, 14:23

dlatego zacznij sobie powoli, regularnie łykać lutezan z kwasami omega 3 bo nasz organizm nie jest w stanie ich produkować, dlatego też jedynym ich źródłem są spożywane pokarmy. Najwięcej kwasów omega-3 zawierają tłuste ryby morskie, w tym łosoś, tuńczyk, halibut, makrela, śledź i sardynki, a także kryl, algi morskie oraz nasiona lnu. Ich poziom można także uzupełniać przy pomocy takiego lutezanu omega 3.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Krople na zmęczone oczy?

13 sty 2018, 13:06

Serdeczna - kup sobie krople do oczu, poczujesz różnicę od razu, hialaye free są bardzo dobre, możesz dugo po otwarciu używać, bo aż pół roku, jak zaczniesz regularnie zakraplać to zobaczysz jak to dużo dje

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: Krople na zmęczone oczy?

14 sty 2018, 14:09

To mi dodatkowo się przemęczają oczy i muszę używać kropli..ale jeszcze robią mi się straszne worki pod oczami :( Na worki używam kremu Remescar, bo szybko niweluje moje worki i cienie pod oczami, jest skuteczny i w dobrej cenie w aptece :)

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Krople na zmęczone oczy?

15 sty 2018, 18:02

wszystko zależy od tego jakie każdy z Nas ma potrzeby, ja np dużo swego czasu paliłam dlatego chciałam poprawić wzrok bo przy paleniu oczy są narażone na różnego rodzaju wady, teraz łykam lutezan z luteiną i cynkiem w składzie, żeby wzmacniać oczy.

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Krople na zmęczone oczy?

11 lut 2018, 21:17

Ciagły ból głowy, az mnie na wymioty zbierało, oczy ciągle przekrwione... to było nie do wytrzymania. Umówiłam się w Bydgoszczy do dr Nowaczewskiej która odpowiednio dobrała leczenie i już jest zdecydowanie lepiej

asiamos
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2018, 12:13

Re: Krople na zmęczone oczy?

18 lut 2018, 12:33

Zmęczone oczy muszą odpocząć, ja co kilkanaście minut robię krótka przerwę i patrze przez okno "w dal" oko sie odpręża. Ponadto dbam o to aby oczy po pracy odpoczywały, do minimum ograniczam oglądanie TV i innych "ekranów".

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość