Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

19 lis 2007, 20:00

no niektórzy faceci mają niewyparzone buzie ale najbardziej boli jak najbliższy takie teksty rzuca gdyby mi coś takiego mój powiedział to bym się chyba nie odzywała do niego

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

01 lut 2008, 10:09

beata pisze:ale najbardziej boli jak najbliższy takie teksty rzuca gdyby mi coś takiego mój powiedział to bym się chyba nie odzywała do niego


ja naprawdę bym się wsciekła i nie wiem, co bym wtedy zrobiła z tym moim lubym

Ostatnio moja znajoma powiedziała mi, ze brzydko wyglądam w ciąży (bo duzo przytyłam). Zatkało mnie, popsuła mi dzien do konca, wredna małpa :ico_zly: :ico_zly:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

01 lut 2008, 19:04

Dona pisze:Ostatnio moja znajoma powiedziała mi, ze brzydko wyglądam w ciąży (bo duzo przytyłam). Zatkało mnie, popsuła mi dzien do konca, wredna małpa


A co to za wariatka tak powiedziała?Niech się :ico_puknij:
Uważam że nigdy kobieta nie wygląda lepiej jak właśnie będąc w ciąży.
Dona, nie przejmuj się takimi tekstami,może Ci zazdrości?

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

03 lut 2008, 08:58

Dona pisze:Ostatnio moja znajoma powiedziała mi, ze brzydko wyglądam w ciąży (bo duzo przytyłam). Zatkało mnie, popsuła mi dzien do konca, wredna małpa


no co za *#$#(( :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Olac taka!!!!

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 lut 2008, 23:49

Dona to musi być bardzo , ale to bardzo zazdrosna kobieta , która nie ma dzieci i nigdy nie przeżywała tego pięknego okresu jakim jest ciąża :ico_haha_02:
ale takimi to naprawdę nie ma co sobie głowy zawracać

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

08 lut 2008, 14:34

wiolaw, ta kobieta ma dzieci, w dodatku sama mówiła,, ze w pierwszej ciąży tez duzo przytyła. Jejku, jak przypomnę sobie tę sytuację, to mi cisnienie wzrasta :ico_zly: :ico_zly: Ale rzeczywiscie, olac taką, dobrze, ze widzę ją raz na tzw. ruski rok

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

01 mar 2008, 10:36

Dona pisze:wiolaw, ta kobieta ma dzieci

a może chciałaby teraz tez mieć ale haha z jakiegoś powodu nie może.
Zazdrośnica jedna. Bo przecież fajnie jest takiego pachnącego maluszka przytulać.

NICOLA_1985

12 mar 2008, 19:45

ja miałam dosc nie miłą sytuację, kiedys było tak gorąco w lato.. miałam wtedy chyba z 18 lat. ubrałam spódnice, więc było widac siłą rzeczy moje nogi.. no one nie wygladaja najlepiej bo od wieku 15 - 16 lat zaczelam miec problemy z "pajączkami i z zylakami" no wiec feralnego popołudnia siedziałam sobie z kolezanka na ławce i gadałysmy sobie, kolezanka wiedziala ze mam takioe problemy z tymi nogami i poprostu nie zwracala na to uwagi.. ale podeszli do nas chłopcy byli dosc chyba zdziwieni moim widokiem (zawsze chodziłam wb spodniach.. chyba domyslacie sie jaki był powód) jeden z nich zauwazył moj problem i zaczoł mi głupio dogadywac w stylu " co ty masz na tych nogach?? tatuaże???" - wierzcie mi nigdy wiecej nie ubrałam spódnicy.. przynajmniej gdy musiałabym ubrać ją bez rajstop... wtedy to było dla mnie naprawde okropne... teraz juz tak bardzo sie nie przejmuje w prawdzie rzadko ubieram spódnice ale szczerze mówiąc przeszkadza mi wyglad moich nóg.. zastanawiam sie czy nie usunac tego operacyjnie.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 mar 2008, 21:32

NICOLA_22, no przykre to jest, zwlaszcza w mlodym wieku i uslyszec to od chlopakow
a co do usuwania operacyjnie, to mi sie wydaje ze rano czy pozno i tak trzeba to usunac, nie tak ze wzgledow estetycznych, jak zdrowotnych :-)

NICOLA_1985

18 mar 2008, 12:59

no tak to przykre tymbardziej, że to nie mojawina, żewszystkie choroby sie mnie czepiaja.. nie miałam chyba ty;lko jeszczeraka, ptasiej grypy i sepsy...
a co do usówania żylaków to wiem ze muszecos z tym zrobic ...

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość