Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

23 gru 2007, 19:10

ja dostałam na święta spódniczkę i bluzkę ale sama je wybrałam więc to nie to samo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

23 sty 2008, 00:03

A ja dostałam na święta najpierw u teściów pudełko wypchane słodyczami z jednym tajemniczym kabelkiem w środku, a potem w domu wielkie słodko opakowane pudło z drukarką. Byłam strasznie zadowolona, bardzo mi się przydaje :-) praktyczny prezent, jednak nie spodziewałam sie, zaskoczył mnie :-)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

23 sty 2008, 13:18

Mój mąz mi kupil a raczek kazał mi iśc do sklepu i kupić suienkę :ico_noniewiem: ale nie było innego wyjścia bo pracuje do 18 i nie mógł iśc ze mną szkoda bo lubiejak mi doradza chociaż :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

09 lut 2008, 23:51

ja tez nie narzekam
od mojego meżulka dostaje bez okazji kwiaty :ico_haha_02:
a jakis czas temu np poszedł na zakupy takie spożywcze a wrócił z zegarkiem dla mnie prócz zakupów :-)
jak okazja to kupuje bieliznę,perfumy i biżuterie,czasem jakiegoś ciucha choć ubrania to jednak wolę sama sobie kupować :ico_oczko:

dla mnie danie kasy nie jest żadnym prezentem,bo jak mam ochote to sama ide i kupuje jak mi trzeba czy cos mi sie spodoba :ico_oczko: to bez sensu jakby mi dał pieniądze,bo i tak mi oddaje całą wypłatkę :ico_oczko: wiec co miesiac mam prezent haha :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zuzaz89
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 178
Rejestracja: 06 lut 2008, 17:37

10 lut 2008, 00:05

No u mnie z prezentami to słabo się stara:P Ale za to często mnie zabiera do różniastych kawiarni itp.
Przynajmniej 2 razy w tygodniu tam spędzamy czas. Kwiatów za bardzo mi nie kupuje, hmm dla niego się nie liczy
mojew zdanie, że lubię kwiaty, on twierdzi, że to jest niepotrzebne. Co do ubrań mamy inne gusty, więc wole sobie
coś sama kupić. Bielizna hm... on nie nadaje się to tego, kiedyś kupił mi za mały biustonosz dużo za mały i za duże majteczki.
hmm... jak sie miałam poczuć hehe. Biżuterie mi kiedyś kupował, ale stwierdził, że w tym nie chodze to już mi
nie kupi. A ta biżuteria od niego jest tak piękna, że wolę ją ubrac tylko od święta czy na jakaś imprezę. Nie chce narzekać
na mojego partnera. Bo gdy coś chce zawsze mi kupi, dołoży mi do czegoś. Dla mnie się nie liczy to czy mi coś kupi
czy nie. Cieszę sie z tego co mam. Dzięki niemu moje życie się zmieniło o 100% i to jest dla mnie ważne!

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 lut 2008, 11:38

mój potrafi mnie zaskoczyć, tak zupełnie wtedy, gdy się nie spodziewam... maleńkie przyjemności potrafi mi robić na każdych większych zakupach, ale z okazji "większych" (np. urodziny) zawsze dostaję coś, co mi "chodziło" dłuższy czas po głowie...

ona .

18 sie 2008, 22:49

Mój kupuje kwiaty, biżuterię, smakołyki, maskotki, bieliznę, ubrania, książki, jakieś drobiazgi na półkę i zabiera w różne miejsca. robi to przy okazji i bez okazji :-) ogólnie strasznie lubi mnie rozpieszczać, aż mi czasem głupio :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

28 sie 2008, 05:53

Moj to ma zawsze problem z prezentami dla mnie. No ale to moja wina, bo ja bardzo wybredna jestem :ico_zly: Kwiatkow nie daje mi nigdy i diabli wiedza dlaczego. Od czasu jak jestesmy ze soba to tylko raz przyniosl roze i to na rocznice slubu. Prezenty okazyjne czyli Swieta czy urodziny sa raczej "elektroniczne", bo ja zawsze cos tam cicho przebokuje co bym chciala. Tak na codzien to dostaje z reguly slodycze.

J.P.Janet
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2008, 23:56

02 paź 2008, 19:29

Ostatnio, z okazji rocznicy komplet szaf komandora, chociaż bardziej zapowiadało się na kwiatki i bombonierkę :-D

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

02 paź 2008, 20:39

J.P.Janet, i co pierwszym postem reklame chcesz robic :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość