Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 kwie 2009, 17:00

My Jasia chrzcimy 25 kwietnia zaraz po naszym ślubie :-)) będzie miał 5.5 miesiąca, myśle, że to fajny termin bo będzie cieplutko i Bąbel już troche bardziej kumaty:-))

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 kwie 2009, 17:31

w twoim wypadku jednak poleciłabym maj,bo to piękny miesiąc. my hanię chrziliśmy w grudniu na boże narodzenie gdy miała 2 miesiące. trochę się bałam,ale wszystko poszło sprawnie,przebudziła się tylko gdy ksiądz polewał jej główkę wodą święconą i za chwilę ponownie usnęła. myślę że im młodsze dziecko tym lepiej.

Paulina111
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2009, 15:46

21 kwie 2009, 20:50

to zależy od dziecka. my chrzciliśmy jak mial 3 miesiące. ale reguły nie ma

Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

22 kwie 2009, 12:08

Ja pierwszą córkę ochrzciłam gdy miała 3 tyg. :ico_szoking:, drugą jak miała 4 tyg. Uważam, że czym wcześniej tym lepiej. Obie były bardzo grzeczne.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 kwie 2009, 10:35

my chrzest mamy za 2 tygodnie, czyli synek bedzie mial 8,5 miesiaca... chcialam wczesniej, ale jakos tak wyszlo... :-)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

24 kwie 2009, 10:45

jesli moj Michalek przyjdzie na swiat gdy wypadnie termin a nie pozniej bedziemy chrzcic go w polowie wrzesnia kiedy jest jeszcze cieplo bo potem bedzie trzeba czekac az do wiosny a ja wole zeby dzidzi bylo jak najmlodsze

truskawka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwie 2009, 11:55

30 kwie 2009, 12:10

im wczesniej, tym dziecko spokojniejsze, fakt :) dobrze tez zeby byla ciepla pora roku, chociaz moja chrzesnica byla chrzczona w grudniu i obylo sie bez problemow :)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

01 maja 2009, 10:04

truskawka pisze:im wczesniej, tym dziecko spokojniejsze, fakt :) dobrze tez zeby byla ciepla pora roku, chociaz moja chrzesnica byla chrzczona w grudniu i obylo sie bez problemow :)


czy ja wiem, czy lepiej... male dzieci sa przewaznie na cycu, a pory karmienia nie sa uregulowane... co by bylo, gdyby w trakcie mszy dziecko sie obudzilo glodne? smokiem nie oszukasz, a cyca tez nie wyciagniesz ;-)
starsze niemowle ma juz stale pory posilkow i moze "zjesc na zapas".. a czy bedzie grzeczne, czy nie - loteria :-) zreszta jak w kazdym przypadku...

misk@
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2008, 13:49

03 maja 2009, 22:16

shoo pisze:
truskawka pisze:im wczesniej, tym dziecko spokojniejsze, fakt :) dobrze tez zeby byla ciepla pora roku, chociaz moja chrzesnica byla chrzczona w grudniu i obylo sie bez problemow :)


czy ja wiem, czy lepiej... male dzieci sa przewaznie na cycu, a pory karmienia nie sa uregulowane... co by bylo, gdyby w trakcie mszy dziecko sie obudzilo glodne? smokiem nie oszukasz, a cyca tez nie wyciagniesz ;-)
starsze niemowle ma juz stale pory posilkow i moze "zjesc na zapas".. a czy bedzie grzeczne, czy nie - loteria :-) zreszta jak w kazdym przypadku...


ja powiem ze powinno sie ochrzcic tak do 3ego miesiaca....i wcale nie powiedziane ze jak na cycu to problem...ja chrzcilam Syna w sierpniu mial dwa miesiace....corke na swieta wielkanocne,miala wtedy dwa i pol miesiaca....moja najmlodsza ,urodzona w lutym na swieta wiekanocne....miala niespelna dwa miesiace....Spala prawie cala msze ,dopiero przebudzila sie jak ksiadz polal jej glowke....rozplakala sie .....marudzila pozniej bo chciala cyca i nie bylo problemu zeby ja nakarmiac...tak dyskretnie w lawce ja nakarmilam,a pozatym mozna wyjsc i nakarmic w zachrystii....

Awatar użytkownika
Lina
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 129
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:55

04 maja 2009, 19:26

Chrzest odbył się kiedy moje pociechy miały :
syn-4 m-ce
córka-6 m-cy
tak poprostu nam pasowało :ico_oczko:
nie sprawiali w kościele kłopotów :-)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość