lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

15 lut 2008, 17:21

moja dominika w tym roku tez nie byla na sankach.
moze zdazymy jeszcze na stok do kasi do nowego targu podjechac ale niewiem jak to bedzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emrejan
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1218
Rejestracja: 26 maja 2007, 21:11

15 lut 2008, 17:33

magda77 pisze:A jeśli śpicie do bulu i wstajecie nie wyspane to powiem wam że poprostu za długo śpicie ,wstawajcie godzinke wcześniej
ja nie potrafie wstac sama. Wstaje dopiero jak maly mnie obudzi :ico_wstydzioch: , a on ostatnio spi dosc dlugo

Ja sobie zrobilam herbatnikowe ciasto i wlasnie sie nim zajadam. Pycha

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 lut 2008, 17:59

witam

ale dziwnie z tym wątkiem.....tak rocznikowo przeniesiony :ico_oczko:

Olunia też od wrzesnia do przedszkola pójdzie, i ja może też do pracy w przedszkolu :ico_oczko:

na saneczkach tez nie byłysmy, ale dzis popadało nieźle, tylko pewnie zaraz się to rozpuści....

Awatar użytkownika
Dagmara
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 17 gru 2007, 22:39

15 lut 2008, 18:03

kwiatunio życzę miłego weekendu
A my juz po obiadku i chyba pojedziemy do znajomych. Poznaliśmy tu fajne małżeństwo i tak się czasem spotykamy. No bo cóż tu robić, jak nikogo się prawie nie zna?
Strasznie tęsknię za Misiem, chociaż nie martwię się o niego. Dzwoniłam wczoraj do mamy i wszystko jest ok. Już zdrowy, bawi się, chodzi z babcią na spacerki i przesypia całe noce :ico_brawa_01: W końcu, bo do tej pory to się budził i sprawdzał czy jestem. Ale może się uda i kupimy łóżko dla niego i dla nas, to zrobimy mu ten mały pokoik tylko dla niego. Albo jak dobrze pójdzie to zmienimy mieszkanie na większe.
A tak w tajemnicy wam powiem, że mój T coraz częściej wspomina o drugim i może się w końcu przełamie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda77
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 05 lut 2008, 22:22

15 lut 2008, 19:00

A ja własnie pichce lasagne.To taka zaległa wczorajsza kolacja.
Dagmara no to trza sie chyba do pracy zabrac :-D bo wiadomo nie od razu się może udac ;)

Awatar użytkownika
emrejan
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1218
Rejestracja: 26 maja 2007, 21:11

15 lut 2008, 20:10

magda77 pisze:A ja własnie pichce lasagne.To taka zaległa wczorajsza kolacja
ja kiedy, jeszczwe w polsce probowalam zrobic lasagne, ale mi nie wyszly :ico_zly: Zreszta okropna ze mnie kucharka

Dagmara pisze: tak w tajemnicy wam powiem, że mój T coraz częściej wspomina o drugim i może się w końcu przełamie
no to super, :ico_brawa_01: , a moj nadal nieugiety

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

15 lut 2008, 20:28

emrejan pisze:magda77 napisał/a:
A ja własnie pichce lasagne.To taka zaległa wczorajsza kolacja
ja kiedy, jeszczwe w polsce probowalam zrobic lasagne, ale mi nie wyszly Zreszta okropna ze mnie kucharka


ja nigdy nie robilam bo b trudne mi sie to wydaje :ico_oczko: ale b lubie ja jesc.
w poprzedniej pracy kolega pracowal w takiej znanej krakowskiej knajpce "loza" to dla aktorow itp i tam mieli wyzywienie 3 dania na krzyz codziennie i jak mial lasagne to zawsze mi przynosil bo mu tak zbrzydla ze nie mogll jej jesc :ico_haha_01:

emrejan pisze:Ja sobie zrobilam herbatnikowe ciasto i wlasnie sie nim zajadam. Pycha


a co to za ciasto??????????????????

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

15 lut 2008, 20:49

MAM JUZ KRATY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: strasznie sie ciesze, od roku o nie prosze :ico_sorki: w koncu jak sama zalatwilam to mam :ico_oczko: teraz bedzie trzeba swoje odczekac na meble dla malej :ico_puknij:
lidziasc pisze:emrejan napisał/a:
Ja sobie zrobilam herbatnikowe ciasto i wlasnie sie nim zajadam. Pycha


a co to za ciasto??????????????????

no wlasnie????
kurcze, mi sie chec zrobila na lasanie... zaraz chyba rozmroze :-D tyle ze mezu u dentysty i nie wiadomo o ktorej wroci :ico_noniewiem:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

15 lut 2008, 21:25

osita, smacznego :-)

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

15 lut 2008, 21:43

Hej dziewuszki.Ja dopiero teraz i to na chwilkę.Cały dzień w rozjazdach.Najpierw u babci męża ,potem u jego ciotki,potem zahaczyliśmy o 2 centra budowlane i zeszło.Wykąpałam Gabi,ja też zaliczyłam prysznic i jestem.To cud że jakoś dotarliśmy do Wawy bo był okropny korek,wypadek jakiś -nawet krew na sygnale dowozili.Udało się nam bokiem objechać ale od str. Warszawy to chyba z 8 km ten korek miał.Jutro do pracy...nie chce mi się bo mnie takie wyjazdy męczą i chętnie bym jutro poleżała po dzisiejszej wycieczce...
Pa kobitki :ico_spanko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość