asiula25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 15 mar 2010, 08:02

15 mar 2010, 11:46

No to się wpisuje.
Trzech za jednym razem :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 kwie 2010, 22:44

asiula25, o jaaaaaaa, no to ci sie chlopaki udali :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , gratulacje !!!
A napisz jak sobie radzilas i radzisz??

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

13 kwie 2010, 09:59

siunia Twoje dzieci są urodzone prawie tak jak moje :-D . Moja Maja jest z 10 czerwca 2006 a Hania z 29.05.2008. Tylko lata sie nie zgadzają, a dni i miesiące nawet identyko hihi

asiula25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 15 mar 2010, 08:02

15 kwie 2010, 12:19

Od samego poczatku zajmuje/zajmujemy sie dziecmi sami, nie stać nas na opiekunke i jeśli ktos mysli,że jak sie ma trojaczki to kasa i pomoc leci z każdej str to tak nie jest! Wszystko sami za własne pieniadze, własnymi siłami.
Mam takie szczęście,że dzieci urodziły sie zdrowe w 37tyg5dni czyli naprawde wysoka ciąza jak na trójkę :-D i odpukac zdrowe sa nadal. Jak byli mniejsli to luzik bo spali jedli co 2 godz i jakoś leciało-mało płakali,że nawet się sąsiedzi dziwili,że ich nie słychać, no ale wszystko do czasu :ico_oczko: jak zaczeli raczkowac to się zaczelo. Jazda na maxa oczy dookoła głowy. Teraz to juz dopiero :ico_olaboga: ale nie narzekam. Mam czas aby ugotowa cobiad, posprzatac, upiec ciasto. Problemy mamy tylko z wyjściem na dwór. mieszkam na 4 pietrze. Wyjście ztrójką na raz gdzie szarańcza na dworze sie rozlatuje graniczy z cudem :ico_olaboga: musze miec kogoś do pomy. Dlatego na wakacje jade do mamy i mam nadzieje że maluchy zmadrzeja na tyle,ze będe mogła sama z nimi wychodzic no i muszą sie nauczyć chodzic po schodaćh po jak ida po kolanach to spodni szkoda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 kwie 2010, 20:50

JoannaS, hehe ale fajny zbieg okolicznosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asiula25, kurcze to nie wesolo, ze tak nie ma pomocy z panstwa przy trojaczkach, bo jak dla mnie to jest duzo takich maluszkow na raz, no ale panstwo uwaza inaczej, a rozumiem ile kaski pochlnia 3 dzieci
U nas ze spacerami dopiero w tym roku jakos sie uporzadkowalismy, bo wiadomo ten starszy syn szedl, ale uciekal, mlodszy nie chcial isc, a mala w wozku, ale od stycznia moge powiedziec ze spacery mam nawet opanowane , tylko tez za bardzo sama nie chce wychodzic, bo wiadomo tu ide z wozkiem a dzieci mi pouciekaja i nie bede w stanie szybko zareagowac, a ty to juz w ogole :ico_olaboga:
No ale fajnie ze chlopaki zdrowe i tak dlugo udalo ci sie ciaze trojacza donosic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asiula25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 15 mar 2010, 08:02

19 kwie 2010, 21:57

Wg mnie to ja i tak mam dobrze z jednej str. Jak pójda do przedszkola to razem i ten stres bedzie mniejszy no a tak przynajmniej mysle :-) na wywiadówke pójde tylko raz :-D :-D :-D to mi sie najbardziej podoba, jedna komunia :-D urodziny tez razem i te same prezenty.
Fakt idzie dużo kasy na utrzymanie trójki ale swoja droga ty tez musisz wydać tyle samo albo i więcej.
A mozna by tak dużo pisac i wyliczac a i tak nie dojdziemy do końca :-D
Jeżeli mowa o pomocy od państwa to owszem są miasta gdzie potrójne rodziny dostaja pomoc np wózek no ale to zależy od tego władz, moje się na nas wypieły :ico_zly: a jak poszłam po pomoc do gazety to cuda obiecywali :ico_zly: a szkoda gadać.
Trzeba sobie jakoś radzić.
A przepraszam mops przysłali mi panią do pomcy ale taką ze :ico_sorki: podziekowałam za taką ich pomoc :ico_puknij: :ico_puknij:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

19 kwie 2010, 22:03

no jak już pójdą do przedszkola to wtedy sie zacznie, coś wiem o tym :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 kwie 2010, 14:25

asiula25, najgorsze chyba bedzie tylko jakies wysylanie na wycieczki, bo bedzie trzeba zaplacic za cala 3 , a jak sie ma dzieci w roznym wieku to roznie wycieczki wypadaja.
Wiem cos o tym bo jestm blizniaczka, i u nas rodzicow nie zawsze bylo nas stac gdzies poslac jak musieli na raz za 2 zaplacic, juz nie mowiac o studiach.
Plusem byly wlasnie wspolne imprezki, jedne podreczniki, odrabianie lekcji bo kazda robila z czego innego i sie potem spisywalo :ico_haha_01: , no i w sumie taka ciagla mocna wieź :-)

asiula25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 15 mar 2010, 08:02

13 maja 2010, 21:52

O kurcze nie pomyslałam o wycieczkach :ico_olaboga:
no a przedszkole też kosztuje i juz dzisiaj się zastanawiam kto na to zarobi?? Czy to bedzie sens iśc do pracy bo te nasze zarobki to same wiecie jakie są.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 lip 2010, 20:19

jeszcze troszke i ja sie do potrojnych mam zapisze :ico_brawa_01:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość