Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 mar 2008, 17:53

witajcie kochane Terminatorki!!!!!!

Na wstepie witam nowa :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
OBYŚMY WSZYSTKIE RAZEM SZCZĘŚLIWIE DOTRWAŁY PAŹDZIERNIKA....

[ Dodano: 2008-03-07, 17:06 ]
Acha....tak sobie myślę, że może niech każda napisze cos o sobie, będzie nam sie milej gadało....chociaż w sumie po tych 9 miechach razem i pożniejszym wspólnym noworodkowaniu, bedziemy sie znały jak lyse konie :ico_oczko:

Ja mam na imię Stella, mam 24 lata (więc jak na razie jestem najmłodsza :ico_oczko: ). Od pażdziernika zeszłego roku mieszkam w Dublinie, wcześniej mieszkałam pod Wrocławiem (pół roku), natomiast całe życie generalnie spedziłam w Warszawie. Tam też skończyłam studia- SGGW, mam licencjat z biologii. Od lipca 2006 jestem zona najprzystojniejszego faceta, jakiego w zyciu spotkalam...

Na obecna chwilę nie pracuje, rzuciłam pracę w 6 tygodniu ciązy, kiedy nie byłam juz w stanie wstać z łóżka. Przerwałam również (na miesiac) dzienna szkołe angielskiego, gdzie przygotowuje sie do egzaminu IELTS, ktory jest mi potrzebny do kontynuowania studiow w Irlandii. takie byly jeszcze niedawno moje plany na pazdziernik.....a teraz..... :ico_oczko:

Kazdego dnia dzieki Bogu czuje sie lepiej, mniej juz wymiotuje i nareszcie jestem w stanie jesc. Wiec niedlugo znow wroce do szkoly i pracy....

buziaki, czekam na wasze zeznania!!!!!

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

08 mar 2008, 09:37

Pati85 pisze:Witajcie
iza pisze:dłuo sie staralyscie o dzidziusia????co w ogole porabiacie???


my sie staralismy rok, lekarz u mnie stwierdzil endometrioze ktora uniemozliwia zajscie w ciaze ale jakis cudem sie udalo



no to super!!!!! jak staraliśy się o Mateuszka to tez nie moglam zajść....zrobila sobie badania i okazało się ze prolaktynę mam bardzo wysoką.....ginek mi powiedzial ze trzeba sie leczyć i ze za kilka miesiecy dopieo mozemy zacząć sie starać...przepisal mi jakies hormony.......nie zdążylam ich zacząć brać bo dowiedziałam seiz ejestem jednak w ciaży!!!!

dobrze ze takie cuda sie zdarzają

[ Dodano: 2008-03-08, 08:43 ]
zirca, oj to prawda..z pewnościa przez tye kilka miesiący sie lepiej poznamy....ja jestem na wątku z wakacyjnymi dziecmi 2006, tak wlsciwie z dziewczynami znamy sie jak przykaciólki....codziennie piszemy, wspieramy się, mam swoje numery telefonów

ja mieszkam w Policach, koło szczecina
jestem mężatką 2, 5 roku
skończylam studia ekonomia i transport na US, teraz robię podyplonowo pedagogikę


zirca, trzymam kciuki aby s sięlepiej poczuła w najbliższych tygodniach....z pewnością szybko wrócisz do szkoły i pracy

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

08 mar 2008, 13:45

iza, fajnie ze jestes. warto miec na watku Mame z doswiadczeniem :ico_oczko:
bo jak same pierworódki się trafią, niezła panika sie szerzy..... :-D

ja mam powoli dosc tego wszystkiego.....to znaczy swojej bezradności, tego ze nie mam siły posprzatac w domu, czy doprowadzic sie do stanu "używalności".....
Mężulec zapamieta mnie jako niezłego wypłosza..... :ico_wstydzioch: pierwszy raz od kiedy sie znamy jestem w takim stanie..... :ico_placzek:

No nic, nie bede za mocno narzekać....właśnie zdałam sobie sprawę,że w poniedziałek zaczynam 3 miesiac ciąży. na razie brzucha nie mam. Wygladam jak skrzyżowanie zombiaka z patyczakiem. 53 kilo przy wzroscie 175 cm....

ale jeszcze troche i bedziemy sie razem kulać!!!!! :ico_brawa_01:

acha- KOFANE BABECZKI!!!!!! Z OKAZJI NASZEGO KOMUNISTYCZNEGO ŚWIETA...

WSZYSTKIEGO, CO UZNAJECIE ZA NAJLEPSZE. I ZDROWEJ, BEZKONFLIKTOWEJ FAZY DWUPAKOWEJ :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
aguśka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:26

08 mar 2008, 17:56

najgorsze jest chyba właśnie to że człowiek nie ma nawet siły wstać z łóżka. Ja mam podobnie... Tyle obowiązków a ja najchętniej przeleżałabym cały dzień. Jeszcze do tego ostatnio dopadło mnie przeziębienie. Nie wiadomo czym się leczyć żeby nie zaszkodzić Maleństwu.... Mam nadzieję że wam zdrówko dopisuje bo nie ma nic gorszego jak choróbsko w ciąży. Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

08 mar 2008, 18:34

Kochane moje ale mi was szkoda :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Mam nadzieje ze szybko wam to przejdzie!!!
A teraz ja cos napisze o sobie.
My staralismy sie o kruszynke prawie poltora roku i nareszcie sie udalo, bo juz szczerze w to watpilam. Nawet cykl przed zajsciem kupilam testy owu i robilam od 7dc do koca i nie wyszly dwie krechy wiec sie zalamalam ze nawet nie mam owulki. Wiec sie zapisalam na 29.02 do gina. I wtedy sie okazalo ze kruszynka zamieszkala pod moim serduszkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja mieszkam z mezusiem w Katowicach, po slubie jestesmy 1,5 roku. Ja skonczylam studia pedagogiczne i obecnie pracuje w szkole jako wychowawca swietlicy. Praca fajna, malo godzin w tyg bo tylko 26 wiec nie narzekam.
Mam nadzieje ze bedzie nas przybywac i czesciej i na dluzej bedziemy sie spotykac na tym watku. :-D
Pozdrawiam goraco

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

08 mar 2008, 20:19

zirca pisze:ja mam powoli dosc tego wszystkiego.....to znaczy swojej bezradności, tego ze nie mam siły posprzatac w domu, czy doprowadzic sie do stanu "używalności".....


Kochana niestety tak jest na początku. Ale później dostaniesz powera do pracy :-D Głowa do góry.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

11 mar 2008, 12:58

Czesc laseczki :-)
Ja dzis rana zaliczylam pierwsze przytulanko z kibelkiem :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: mam tylko nadzie ze to pierwszy i ostatni raz bo nie bylo to zbyt przyjemne.
A wogole to gdzie wy sie podziewacie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: takie pustki na tym naszym watku :ico_olaboga:
Ja smigam do pracki i zajrze wieczorkim
Buziaki

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 mar 2008, 13:59

Witam

Ewka_82 pisze:Ja dzis rana zaliczylam pierwsze przytulanko z kibelkiem :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: mam tylko nadzie ze to pierwszy i ostatni raz bo nie bylo to zbyt przyjemne.


oj dobrze wiem co to znaczy, ja tez myslalam, ze to jednorazowe, a juz zdarzylo mi sie to trzy razy, wczoraj tez.

No straszne tu pustki, a na wrzesniowkach to juz w ogole nikogo nie ma :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aguśka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:26

11 mar 2008, 20:46

Witajcie dziewczynki. Ja jeszcze nie tuliłam się z kibelkiem i mam nadzieję że tak pozostanie. Przy pierwszej ciąży nie mialam mdłości tylko pod koniec, tak od 8 miesiąca mialam okropną zgagę. To też mało przyjemna dolegliwość. Pozdrawiam serdecznie :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

12 mar 2008, 18:47

faktycznie nieco pusto sie zrobilo....wszystkie przy kibelkach???? ja jeszcze katar zlapalam, ale zaczynam powoli jesc, co jest olbrzymim sukcesem. Musze odrobic te 7 kilosów straty.... :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość