Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

29 maja 2008, 12:35

wiem ze sie boisz ja ez sie balam przed kazda wizyta ale lepiej wczesniej to sprawdzic czy juz tam sie cos zminilo ..bo gdyby bylo cos nie tak to jak by niej ci Boze doszlo do poronienia to jest krwotok i okropny bol i moze zagrazac twojemu zyciu ..ja trzymam kciuki za ciebie i mysle ze bedzie dobrze zaslugujesz na to i tak juz przeszlas jak do tej pory stresow..im szybciej tym lepiej bo unikniesz dalszych stresow bedziesz wiedziala na czym stoisz a wiesz ze stres szkodzi dzidziusiowi

[ Dodano: 2008-05-29, 13:35 ]
a brzuch mam ogromny jak na ten czas hehe

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 maja 2008, 12:37

no bardzo duzy brzuszek masz :) ale to nie 1 ciaza?

ja mysle ze bedzie wszystko ok :) jesli rosnie mi brzuchol mam dolegliwosci to musi byc ok:P
musze przyznac ze nie moge nic jesc od wtorku bo mam mdlosci organizm pozwala tylko na owoce a zwlaszcza truskawki !!

Obrazek

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

29 maja 2008, 12:39

tak chyba na stale tu zostane ale to sie zobaczyw przyszlosci na razie nie jest mi tu zle wiec jestem..ja biore duphaston to bardzo podobny lek i biore 3 razy dziennie po 2 tabletki ..podobno luteina to dobry lek ale jakos nie jestem przekonana a na poczatku bralam caprogest to sa zastrzyki takie oleiste i bralam je co 3 dni jeden zastrzyk..ten lek podobno jest tu dostepny ale mialam go sciagany z polski..polecam te zastrzyki przy mojej corci tez je bralam i to chyba dzieki nim udalo sie ze dotrwalam choc tylko do 8 miesiaca i mialam cesarskie ciecie

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 maja 2008, 12:42

kurde tak obie czytam na rozych forach i ci lekarze sa dziwni bo ta luteine podaja kobietom co spoznia sie miesiaczka na wywolanie itd a rowniez zeby utrzymac ciaze dziwne to

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

29 maja 2008, 12:42

haha ja mam podobnie tez mialam okres truskawek teraz mam pomidorow i pomaranczy banany jem bo podobno maja lagodzic dolegliwosci ale jem je na sile i nie pomagaja..z moja corka do 3 miesiaca mialam apetyt na ostre i kwasne a pozniej tylko slodkie rano z lozka nie wstalam jak 2 paczkow nie zjadlam w poludnie ze 3 batony itd teraz jak narazie mam rozny jadlospis idzie mi etapami raz jem tylko np truskawki a raz tylko cos innego dopoki mi nie obrzydnie hehe

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 maja 2008, 12:43

ja mam brac luteine 2 razy dziennie dopochwowo no zobaczymy co z tego bedzie nie wiem przez jaki okres ja mam brac jakos dziwnie ten lekarz leczy dlatego w poniedzialek ide do innego i porownam co kazdy z nich mowi

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

29 maja 2008, 12:46

ale duphaston dziala identycznie ma rozne mozliwosci nie wiem przy pierwszej ciazy bralam luteine i myslalam bardzo podobnie ze to dziwne bo moja szwagierka wtedy nie miala okresu a w ciazy nie byla i dostala luteine w tym samym okresie ona na wywolani miesiaczki a ja na podtrzymanie ciazy jej pomoglo mnie nie..dlatego jestem moze anty nastawiona do tego leku ale wiem ze na forum duzo osob bierze ten lek na podtrzymanie..jestem zadowolona z tego co biore tu jest tani a w polsce bardzo drogi bo za 20 tabletek..placi sie ok 50 zl

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 maja 2008, 12:46

no to ja jeszcze takich zachcianek nie mam:P ale nie dobrze mi sie robi jaqk pomysle o kanapce z szynka blee... ale juz z serkiem topionym i pomidorkiem mniam:P aa i rzeczywiscie nos dziala mii na zapachy wczesnie jak palilam nie przeszkadzalo mi palenie innych teraz normalnie odruch wymiotny mam jak poczuje dym tytoniowy a niestety i mnie pala w domu i codziennie rano czuje ten smrod albo mama ostatnnio przypalila patelnie z pierogami no myslalam ze sie udusze no i nei moge jakos perfum;/

ja mysle e wszytsko bezie dobrze bo dolegliwosci sa:P

[ Dodano: 2008-05-29, 12:49 ]
ja mam z funduszu na receptke jakos znizke i zamiast 30 zł zaplacilam tylko 3.2 zł;/ ale w polsce to fakt ciezko sie zyje i trzeba liczyc sie z kazdym groszem zwlkaszcza ze ja nie pracuje dopiero skonczylamm szkole ale maz wiedzial na co sie pisze nie narzekam bo s[poro zarabia ale kiedys ta dobra pasja moze sie przerwac i wtedy co dalej;/ a i jeszcze jedno czesto mi gupio powiedziec pawel potrzebne mi sa pieniadze;/

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

29 maja 2008, 12:51

ja ja bralam do ustnie pod jezyk jak dobrze pamietam..zreszta z ta moja pierwsza ciaza od poczatku bylo nie tak bardzo dlugo uwazalam ze to wina lekarza wogole nie prowadzil karty ciazy a jak bylam u nie go 1 raz to zapytal sie mnie czy ja wogole chce to dziecko bo jeszcze wtedy nie bylam mezatka..zdziwil sie bardzo ze chce i ciagle sie do czegos przyczepial ze jest cos nie tak pozniej ta luteina a pozniej mi powiedzial ze mi ciaza obumarla i musze zrobic zabieg a ze sie boje takich zabiegow i nie chcialam na to patrzec to zapytalam czy w szpitalu mnie uspia on mi powiedzial ze nie ze to robia na zywca ale on moze mi zaproponowac zabieg w prywatnej klinice ze on go zrobi i bede uspiona i po kilku godzinkach wroce do domku..bylam niedoswiadczona i sie zgodzilam pozniej sie okazalo ze w szpitalu daja znieczulenie miejscowe a na zadanie usypiaja..wiec mnie oklamal a malo tego z funduszu dostal zwrot za wykonany zabieg odemnie kase..i zero sladu w kartotece mojej ciazy dziwne prawda

[ Dodano: 2008-05-29, 13:54 ]
myszko tera ztworzycie rodzine on musi sie z tym liczyc ze zarabia na was wiec nie powinno ci byc glupio..smialo mow mu co ci potrzeba i sie nie przejmuj taki juz los mezczyzny zarabiajacego na rodzinke:)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 maja 2008, 12:56

strasznie dziwny lekarz widac ze zalezalo mu na pieniadzach;/ sluchaj ja dopiero za miesiac wychodze za maż ale juz sie tam mowi.. ze moj maz itd... i lekarz do ktorego chodze nie powiedzial mi nigdy takich rzeczy tez btalam pod jezylk... powiedzial ze zrobimy wszystko aby ciaza sie rozwinela i miala prawidlowy ksztal ale to juz prawa natury tym rządza.... ale tobie takze mowil cos o zlym ksztalcie?? dziwne to jest ze komorka splaszczona ... nei rozumiem a moze sie pomylil a moze poprostu mloda ciaza i sie rozwija...

a nie mogals wtedy pojsc do innego lekarza? jest wiele przypadkow gdzie lekarze mowia ze ciaza obumarla a idac do innego zdziwienie i co ciaza nadal funkcjonuje:P

[ Dodano: 2008-05-29, 13:01 ]
wiesz co nie mam ochoty brac tej luteiny bo ona wyplywa tzn roztapia sie musze wkladki nosic a i wogole takei dziwne uczucie bolesci jak na okres moze maccica sie rozszerza?

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość