Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 sie 2008, 09:18

wiolaw pisze:dziewczyny jak w waszych szkolach jest z fartuszkami , bo to chyba teraz już nie jest obowiązkowe

nie jest obowiązkowe ... ale to zależy od szkoły ... u nas niby Pani dyrektor powiedziała że utrzymują obowiązek noszenia mundurków (decyzja podjęta przez radę pedagogiczną i Pania dyr.) ale rodzice powiedzieli (niewszyccy) NIE i bedzie refeendum na początku roku szkolnego .... wiec zobaczymy ... ja np bede przeciw mundurkom .... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

20 sie 2008, 10:15

Aginka, wiesz napewno ładnie top wygląda , ale rodziców dodatkowo uderza po kieszeni , a najbardziej odczuwalne jest to dla rodzin wielodzietnych .
u nas jeszcze nic ie wioadomo :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 sie 2008, 21:56

wiolaw pisze:Aginka, wiesz napewno ładnie top wygląda , ale rodziców dodatkowo uderza po kieszeni , a najbardziej odczuwalne jest to dla rodzin wielodzietnych .
u nas jeszcze nic ie wioadomo


maszracje mundurki ładnie wyglądają i na tym ich zalety sie wg mnie kończą .....przynajmniej w naszym przypadku .. Kapik chodzi do szkoły gdzie klasy nie liczą więcej niż 15 dzieci .. u niego w klasie będzie ich 7 osób ... to jest tylko szkoła podstawowa ... gdzie każdy ka.żdego (nauczyciel-dziecko i odwrotnie)zna ....poza tym Kacper to typowy dresiarz .... choc okropnie wybrzydza w ciuchach ... wg niego mają to być "miękkie ubrania" :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-08-25, 21:56 ]
wiolaw pisze:Aginka, wiesz napewno ładnie top wygląda , ale rodziców dodatkowo uderza po kieszeni , a najbardziej odczuwalne jest to dla rodzin wielodzietnych .
u nas jeszcze nic ie wioadomo


maszracje mundurki ładnie wyglądają i na tym ich zalety sie wg mnie kończą .....przynajmniej w naszym przypadku .. Kapik chodzi do szkoły gdzie klasy nie liczą więcej niż 15 dzieci .. u niego w klasie będzie ich 7 osób ... to jest tylko szkoła podstawowa ... gdzie każdy ka.żdego (nauczyciel-dziecko i odwrotnie)zna ....poza tym Kacper to typowy dresiarz .... choc okropnie wybrzydza w ciuchach ... wg niego mają to być "miękkie ubrania" :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

26 sie 2008, 10:54

wiadomo ,że w takich szkołach to naprawde głupota jak jest 7 osób w klasie , ale jak jest ich po 30 *2, chociaż mnie to naprawdę obojętne jak nie mundurek to będzie mozna pozwolić sobie na więcej ciuszków do chodzenia :ico_oczko:

a tak na serio to już niecały tydzień został i nasze pierwszaczki już do szkoly :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

26 sie 2008, 21:23

wiesz ... u nas jest jeszcze mowa o tym że jak nie mundurki to obowiązkowo biały kołnierzyk :ico_puknij: i granatowa lub inna ciemna niewrzosysta bluzka .... :ico_zly: w takim przypadku to już wolałabym mundurek ...słowo daje :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-08-26, 21:25 ]
wiolaw, widzę że miałaś ślub w ten sam dzień tego samego roku co mój starszy brat ... :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

27 sie 2008, 13:40

Aginka, no i niedługo 10 rocznica :ico_oczko:

a co mundurków to też bym wolala mundurek , niż dziecko stroić w jakieś jednostajne smutne bluzki z białym kołnierzykiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

28 sie 2008, 06:33

wiolaw pisze:a tak na serio to już niecały tydzień został i nasze pierwszaczki już do szkoly

tak tyo prawda tylko kilka dni i nasze pociechy powitaja szkołę :ico_olaboga:
jak ten czas zleciał
moja Magda sie cieszy :ico_haha_02: zobaczymy po kilku dniach w szkole jak to będzie czy nadal bedzie chciała tak chętnie chodzić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

28 sie 2008, 09:57

moja Ala im bliżej tym bardziej omija temat szkoły :ico_noniewiem:
wogole jest jakaś taka apatyczna , chciałam żeby sobie siadła i troszkę poczytała , przypomniała literki to był taki bunt jakiego nigdy jeszcze nie widziałm

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

29 sie 2008, 18:04

Witam i ja my już mamy raczej wszystko kupione . Książki wesoła szkoła też już są
jeszcze plastelina nożyczki i klej .Ale to już taka drobnica
Co do mundurków to u nas będą z czego ja nie jestem zadowolona bo z tym większa rewia mody niż normalnie :ico_zly: nie rozumię nie których matek , nie stety decyduje rada pedagogiczna a mi pozostaje się dostosowac

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

31 sie 2008, 08:49

Cześć kobietki. My niedawno wróciliśmy z wakacji. Jutro do szkoły. Aż się boję o tym myśleć.
Jeżeli chodzi o mundurki to jeszcze nie wiem jak będzie u nas w szkole, ale ja jestem przeciw. Oczywiście jeżeli można to nazwać mundurkiem. Kamizelka bez rękawów. To ma być mundurek?

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość