Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 sie 2008, 15:10

hejka'
Oski jeszcze spi, zasnal po 12, jak wracalismy z zakupow i z samochodu go bralam i rozbieralam na spiacego..
posprzatalam chatke, obiadek czeka na rodzinke, zaraz poprasuje rzeczy z dzis...przed chwila lecialam sciagac wlasnie pranko bo zaczelo grzmiec no i dobrze ze lecialam bo oberwanie chmury wlasnie jest..pies oczywiscie trzesie sie bo to taki tchorz ze szok...jak slyszy grzmoty i fajerwerjki to by najchetiej siedzial przy mnie i na minimetr nie odstepowal :ico_haha_01:

Madziu ja brame mam zawsze zamknieta bo pies lata, a Oskarowi za trodno by bylo otworzyc samemu ale i tak sie boje aby sam wychodzil bo roznie to bywa, malo szalencow...dziecko mi ktos porwie i bedzie tragedia :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a po za tym przy jego pomyslach wole aby nie byl sam na dworzu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

dzis na razie ani razu nie siusial w majty, wszystko na kibelek...

Kasiek te zdjecia bombowe..ty artystko :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a malinki tak apetycznie uchwycilas ze az bym je wyciagnela z komputera :ico_haha_01:

Magda ciesz sie ze Gabulka nie marudzi-super ze dobrze znosi szczepienie :ico_brawa_01:

ok mykam moze porobic brzuszki chociaz , jak maly jeszcze spi,
a znajac zycie zaraz wstanie i rodzinka wroci,T pewnie tez bo leje wiec nie beda robic

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

08 sie 2008, 15:13

czesc wrocilismy cala ale nie zdrowi :-/ w poniedzilek
kubus w piatek zagoraczkowal ,trzymal sie za ucho i dziwnie przelykal sline , w sobote bylismy na ostrym dyzurze ,kuba mial czerwone gardlo i ucho prawe , dostal antybityk i wszystko bylo dobrze ,nie byl goraczki ,byl troszke marudny ,myslalam ze juz bedzie ok jednak pogorszylo sie w dzien powrotu ,wtorek i sroda to myslalam ze juz calkiem antybiotyk nie dziala a tu niespodzianka i koniec choroby jak reka odjal ,nie rozumie o co chodzi , najpierw bylo zle, potem gorzej , najgorzei i cyk wszystko ok ale sie ciesze :ico_brawa_01: bo od pon nasilal sie tylko kaszel ale taki krtaniowy bardzo meczacy ,kuba sie budzil w nocy jak kaszlal az mu lzy plynely biedactwo moje ale mowie teraz jest juz dobrze i odsypia nocki wczoraj spal do 9 rano :ico_szoking: (ostatni raz tak wstal jak mial 9 mcy jadl o 7 cycusia i dosypial do 9 wraz z cycusiem skonczylo sie spanie :ico_oczko: ) poem od 13 do 16 :ico_szoking:
dzis pobudka po 6 a teraz spi od 13 :ico_oczko:
w poniedzialek czeka nas odzial , bardzo sie boje ale mysle co ma byc to bedzie trzeba sie spiac nie myslec o najgorszym , przetrwmy te kilka mam nadzieje 2-3 dni i juz bedzie po
mam nadzieje ze ten szpital bedzie ok , ze beda tam ludzie calkiem inni niz w naszym szpitalu ( 1 doba w naszym szpitalu i odechciewa sie chorowac :ico_oczko: i uraz do konca zycia )

Natka sliczne zdjecia , super ze przyjecie sie udalo , a menu :ico_olaboga: super tylko ty moglas tyle poszykowac :ico_brawa_01: buziaki dla aniolka Oskiego :ico_buziaczki_big:
zdjecia dzieciaczkow super Wiktorek, Filipek :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:
kasiekk zdjecia jak zwykle bomba :ico_brawa_01:

ja tez dzis wszystko posprzatalam a o 18 maja do nas wpasc kuzynka z rodzinka , kubu sie wyszaleje z kuzynem :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-08, 15:19 ]
kuba tez najchetnie smigal by sam po schodach ale zawsze go trzymak albo jestem tuż za nim
a Oski spryciula po co sie bedzie prosil mamy idzie sam i juz :-D :ico_oczko:
:ico_brawa_01: dla Pelusia za nocnik ,wpadki się moga jeszce zdarzać ale super zadzialala twoja mettoda zobaczysz juz niedlugo bedzie calkiem ok , z dnia na dzien to przyjdzie
tak jak u nas stalo sie i jest ,chodz jeszcze sie boje wpadek np jak kuba jest z moimi dziadkami ale nie zdarzaja sie ostatni nawet w chorobie , ciekawe czy nie odmieni sie w szptalu ,jak tam bedzie :ico_olaboga: tego sie najbardiej boje

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 sie 2008, 15:39

czesc Patrysiu..
ciesze sie ze wakacje sie udaly,a choroba Pelusia no coz dobrze ze juz po wszystkim i skarbus malenski wyzdrowial...
a i trzymam kciuki za pobyt w szpitalu!! aby bylo dobrze i obyscie nie zrazili sie jeszcze bardziej..bo moze byc juz tylko lepiej kochani!!!!

moj czortek juz wstal i wlasnie bedzie mi pomagal prasowac :ico_haha_01: jak nie jest marudny to jest strasnzie kochany..przed chwila podszedl...zovbqaczyl ze mam strupka na rece od ugryzienia komara i mowi" mama ała bo" czyli ze mnie boli ta ranka... spojrzalam na niego a on mi buziaka dal w reke w tego strupka i przytul;a i mnie glaszcze...hehej /
m

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

08 sie 2008, 15:43

kuba jeszcze spi :ico_szoking:

dzięki natka za kciuki przydadzą sie na pewno :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

brawa dla Oskiego za opiekę nad mamusią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

08 sie 2008, 16:02

hej Patuś
zdrówka dla Kuby :ico_sorki:

i dzięki za komplementy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

znowu pada,mój mały jeszcze śpi,a mi net zanika co chwilę :ico_zly:

[ Dodano: 2008-08-08, 16:04 ]
meżu dzwonił,za godzinke powinien być w domu :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-08, 16:06 ]
Patka nic sie nie martw,będzie dobrze zobaczysz,trzymamy tu kciuki :-)

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

08 sie 2008, 22:05

witajcie pozna pora :ico_oczko:

pata, witaj ciesze sie ze wakacje sie udaly super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Oski dzileny chlopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
napewno Patka bedzie oki trzymam kciuki :ico_oczko:

kasiekk, upojnej nocuni z mezusiem :-)

u na 10 rocznica slubu zapraszam na :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

kupilam winko i posiedzimy sobie dzieci w koncu spia wiec mozna posiedziec :-D
Gabi umeczyla mnie przez caly dzien :ico_szoking:

kochane spokojnej nocuni dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

08 sie 2008, 22:23

hej
kubus właśnie zasnął goście wyszli po 21 ,fajnie było :-D zrobiłam pizze i winko wypilismy :ico_oczko:
magda75,
Z okazji święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają,
bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!


:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

dziękuje wam za kciuki :ico_sorki: mam nadzieję że pomogą :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 sie 2008, 23:12

magda75, Wszystkiego najlepszego :ico_prezent:

ja oglądałam sopot, dlatego nie było mnie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

09 sie 2008, 08:42

dzien dobry
u nas pobudka o 8 :ico_brawa_01:
wszystko mam porobione tylko prasowanie mi zosało i musze iść po kapci dla kubusia do miasta calkiem o tym zapomnialam ,w domu chodzi na boso albo w skarpetkach a na tym oddziale musi miec chociaż nie wiem czy nie bedzie ściągał co chwile :ico_noniewiem:

miłego dnia dziewczynki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

09 sie 2008, 13:14

Witam :-D

magda75 była upojna :ico_wstydzioch: i nie tylko nocka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

u nas chłodno,ale słońce wychodzi,może sie ociepli,mam nadzieje że jutro napewno :ico_sorki: jeszcze tydzień i mężu bedzie miał urlop :ico_brawa_01:

gotuję flaczki,rano poodkurząłam,mężu umył podłogi i był na zakupach i luzik

nareszcie mam gg,oby tak zostało,bo ostatnio coś net świruje i gg też :ico_zly:

magda75 Wszystkiego Najlepszego :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

nie wiem co będziemy robić potem,chyba pojedziemy do mojej siostry,wczoraj wrócili z nad morza,stęskniłam się :-)

[ Dodano: 2008-08-09, 13:15 ]
a pobudka była o 6.30 :ico_szoking: mężulek wstał i zabrał Kacpra a ja wstałam po 9 :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość