Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 sie 2007, 18:57

madzia i laura witaj!
co do swiadczen nie musisz sie martwic bo dostaniesz na dziecko i to jeszcze nienarodzone tez bez zadnego ale, i niewazne czy jestes mężatka czy nie. wiec sie nie martw. co z ta opieka lekarska to jest roznie, ale ogolnie jest dobrze, tylko oni tu sie tak nie ciackają jak w Polsce i przyjmuja wszystko na luz według mnie nie jest to dobre, jakby co wysyłam ci mój nr gg to pisz w razie problemów ( gg jest na mojego męża ale tym sie nie przejmuj bo on z niego nie korzysta )

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

12 wrz 2007, 16:44

Kochane "Irlandki"!!!!!
co tutaj tak pusto???!!! trzeba rozkrecic imprezę....ja 3 października przylatuję do Dublina....jest tu ktos z Dublina? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

13 wrz 2007, 14:00

Witajcie mamusie!
Chetnie sie do was dolaczam!Jestem w Irlandii ponad rok razem z mezem i dwoma synkami.Pozdrawiam was goraco :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-13, 14:01 ]
Blagam moze ktoras z was mi podpowie jak wstawic zdjecia bo tez bym chciala pochwalic sie moimi chlopcami a mi nie wychodzi :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-13, 14:14 ]
Madzia i Laura!
Na Twoim miejscu taka ciaze radzilabym Ci doprowadzic do konca w Polsce bo jak juz bylo powiedziane tutaj maja bardzo luzne podejscie do tych spraw zdaja sie bardziej na nature ale i naturze trzeba przeciez czasem pomoc :-) A z lekaarzami to zalezy jak sie trafi.My np mamy w swoim miescie polska lekarke i jest to lekarz rodzinny.Jest taz pediatra sama robi niemowlakom szczepionki i jestem bardzo szczesliwa ze jest :-) mozna sie do niej zwrocic z kazdym problemem. Takze mysle ze lepiej by bylo jaakbys ciaze jednak przechodzila w Polsce a po porodzie zobaczysz jak bedzie.Zycze zeby wszystko bylo jak najlepiej i zapraszamy do Irlandii!Chociaz tutaj dzieciom mozna zapewnic spokojne zycie :-)

[ Dodano: 2007-09-13, 14:29 ]
zirca masz racje ze tu pusto!ja sie ucieszylam ze znalazlam watek w sam raz dla mnie u tu cisza :ico_zly: Dziewczynki gdzie wy sie podziewacie???

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

13 wrz 2007, 14:33

zirca, Magda Sz., witam dziewczyny zapraszam was na watek uk, anglia tam wszystkie siedzimy :-D Magda Sz., napisze ci jak zdjecia wstawic tylko troszke puzniej bo teraz malego na rekach mam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

13 wrz 2007, 21:08

dzięki za info SANDRUSIA)), buziaczki dla Kubusia!!!!!
niegdyś z zapartym tchem śledziłam twoją :ico_ciezarowka: ....ateraz...ale przystojniak z niego!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 wrz 2007, 14:16

hej laski !!!!
a rzeczywiście tu pusto :ico_placzek: wpadnijcie na wątek z Uk tam sie dzieją fajne rzeczy i mimi ze jestesmy z Sandrusia z północnej Irlandii to tez tam siedzimy

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 wrz 2007, 16:39

zirca, dziekuje w imieniu Kubusia :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

22 wrz 2007, 16:13

witam laski z Irlandii.Ja co prawda w Irlandii nie mieszkam ale...za jakiś czas bendę i jest to już pewne na 100% :064:
Mój małż już tam pojechał,dwa tygodnie temu.Pojechał do mojego brata i bratowej.Znalazł pracę w tydzień czasu ale musiał się nachodzić i @ porozsyłać.Tyle na jego plusie,że zna dosyć język.Teraz musi znaleźć mieszkanie,troszkę odłożyć i zabrać nas do siebie.Mimo,że nie ma go 2 tygodnie strasznie za nim tęsknię i mam nadzieję,że szybciutko będziemy razem.Też mam obawy co do lekarzy bo mam chorą córeczkę,mam nadzieję,że znajdę tam dla niej dobrą opiekę i odpowiedzialną :ico_noniewiem: słyszałam,że trzeba wykupić duże ubezpieczenie zeby mieć lepszą opiekę niż ta standardowa ale niczego nie jestem pewna,myślę ,że będę dopiero jak skosztuję na własnej skórze. :ico_noniewiem:
Boję się bardzo ale jestem tak zdecydowana ,że już bym mogła się pakować :ico_haha_01:
Ktoś wyżej napisał,że tęskni sie za polską,że nie ma do kogo pójść na kawę i pogaduchy...a WY :ico_haha_01: nawzajem możemy się odwiedzać :ico_haha_01:
Tylko,że Irlandia nie mała no i w sumie dwie ich są :ico_haha_01:
Ja bendę w Belfaście :-D może tam ktoś z Was mieszka?
Osiedlę się tu u Was na wątku jeśli można :-D ,podpatrzę,podczytam , podowiaduję się,może poznamy się bliżej i razem będziemy kawkować? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

22 wrz 2007, 17:45

dziewczynki która północna czy południowa jesteście ? no bo ja bede na swięta jechac do męża ,wkoncu trzeba zobaczyć troche świata on już tam siedzi 3,5 roku i pracuje cały czas u tego samego pracodawcy od początku ,ale ja za zadne skarby nie chce tam być wole tutaj , bo mi tylko i wyłacznie o dzieci chodzi o szkolnictwo dokładnie chłopaki już spore niechce przerywac im nauki ,a tam nie ma szkoły w zasięgu reki musiałyby dojeżdzac dość daleko :ico_puknij: przechlapane ..... mężu jest w północnej w okolicach Belfastu

SANDRUSIA MARTUCHAFROST :ico_brawa_01: SUPER ja bede niedaleko Belfastu dokładnie Ballymena i jeszcze troszke 12 km za ANTRIM :-)

[ Dodano: 2007-09-22, 18:55 ]
może wkoncu sie zdecyduje na wyjazd stały ,ale musze to jeszcze przemyślec

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

22 wrz 2007, 20:47

beatris75, ja bym sie decydowala :ico_haha_01: super ze przyjezdasz wiesz ja mysle ze dzieci szybko by sie przyzwyczaily mam tu pare znajomych co wlasnie gdy przyjechali mieli dzieci w szkolnym wieku i dziecieki zadowolone i mowia ze w szkole sie nudza bo w pl duzo wyzszy poziom :ico_oczko: ale to tylko moje zdanie to zrobisz jak zechcesz ja tylko moge cie zachecic :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość