Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 mar 2007, 08:37

Witaj Mamo_Zuzi! Miło Cię gościć w naszym gronie wrześniowym! Ale zobacz dziś suwaczek pokazuje 12 tydz i 1 dzień- a normalnie jest 13 i 1. Chyba sobie wpiszę do suwaczka datę tydzień później i będzie dobrze wkazywał :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

18 mar 2007, 09:47

no faktycznie cos nie tak z suwaczkiem bo zobacz ja wg tego co teraz masz jestem 1 dzien za Toba ale u Ciebie jest 5 di szybciej do porodu... hmmm, cos sie namieszalo :ico_olaboga: A na kiedy masz termin porodu???
Pozdrawiam, i zycze Milej Niedzieli :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 mar 2007, 11:05

Mam termin na 29 września. Może te suwaczki są jakieś "lewe"? Spróbuję poszukać innych.

[ Dodano: 2007-03-18 ]
No nic. Trzeba przyjąć jak piszesz. Pełne 12 tygodni i 1 dzień, czyli 13 tydz się zaczął. a do porodu mam 195 dni. To dlaczego Tobie wyszło 200, jak mamy dzień różnicy???

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

18 mar 2007, 12:59

Hahaha, no wlasnie sie zastanawiam.... :ico_haha_01: Ja mialam ostatnia miesaczke 24 grudnia a ty?

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

18 mar 2007, 14:55

Hej dziewczyny. Jak humorek u was, bo u mnie paskudnie, mam chyba dzien placzu. Juz dwa razy pokłociłam sie z mężem. Dobrze ze sie nie obrazamy na siebie. Pozdrawiam

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

18 mar 2007, 15:53

Witam w ten wietrzny dzionek, nie martw sie ewasiek kazdy miewa takie placzliwe dni, jutro bedzie lepiej, widze ze wy tez macie problem z tym obliczaniem tygodni, ja do dzis nie wiem ktory to tydzien jak ktos sie pyta to mowie ze leci 4 mies :-D Za to z imieniem nie mamy problemu, dawno wymyslone i dla chlopca i dziewczynki ale nad dziewczynka chyba trzeba sie bedzie jeszcze zastanowic bo ostatnio rodza sie same Emilki, a co za duzo to niezdrowo :ico_haha_01:
Ostatnio jakos kluje mnie w brzuchu i czuje takie minimalne skurcze, martwie sie co tam sie dzieje, lekarz na urlopie ale zaraz we wtorek do niego lece. To moja pierwsza ciąza wiec nie wiem czy to normalne?

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

18 mar 2007, 16:21

Hej Kobietki, oj u mnie poranek byl tez placzliwy ale juz mnie mezu przytulil i mi sie lepiej zrobilo :-) Ja tez dzis mam taki napiety brzuszek, a raczej to co powinno byc brzuszkiem :-D a na razie jest malenka kuleczka ..... Z tego co wiem o ile klucie czy skurcze ustaja przy odpoczynku to nie ma sie czym martwic. Mnie nieraz tak zakluje ze sie zwijam w kulke, np przy kichaniu albo jak pozycje ciala szybko zmienie.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

18 mar 2007, 22:51

Witam dziewczyny, długo mnie tu nie było. Złapałam przeziębienie, strasznie kaszle, aż mnie gardło boli, katar ale nie mam na szczęście gorączki. Leczę się domowymi sposobami, czego ja nie wymyślam; syrop z cebuli, mleko z miodem, inhalacje, płukanie gardła wodą z solą, herbata z sokiem porzeczkowym (wolałabym z malinowym ale nie można), kupiłam w aptece syrop dla kobiet w ciąży i takie granulki pod język. I znów L-4, dyrektor nie będzie zachwycony :ico_olaboga: no ale ja nie mogę iść w takim stanie. A co do mojego brzuszka to też mnie czasami coś tak kłuje, lub zaboli ale na krótko.
Pozdrawiam

Betti
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 mar 2007, 22:54

18 mar 2007, 23:05

Witam ponownie na początku miałam ogromne problemy z zalogowaniem sie na tym nowym forum ale jakoś sie udało. Na starym forum figurowałam pod tym samym nickiem. Będę próbowała teraz wstawić suwaczek. Może mi się powiedzie . Pozdrawiam wszystkie forumowiczki. :-)

[ Dodano: 2007-03-18 ]
Obrazek
Witam ponownie mam nadzieję, że udało mi sie wkleić suwaczek. Pozdrowionka dla wszystkich. :ico_haha_02:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

19 mar 2007, 08:40

Hej dziewczyny, dzisiaj od rana lepszy mam humor, ale wczoraj tragedia. Mąż poszedł do pracy, a ja leniuchuje. Gosiaperełka nie przejmuj sie dyrem, teraz najwazniejszy jest bąbelek w twoim brzuszku. ja stwierdziłam że nie ma co sie tak strasznie przejmować bo i tak nikt tego nie docenia (przynajmniej tak było u mnie). Pracuje w gimnazjum i mialam w tym roku klasy 3, co sie ich udalo nauczyc to ich, teraz musza sie przestawic na innego nauczyciela i radzic sobie sami. Co do imion to ja nie mam zadnych typów, narazie to imię co mi sie podoba to maz kręci nosem, wiec dalam sobie spokój z wymyslaniem. Pozdrawiam, trzymajcie sie. :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość