Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Co z ubrankiem do chrztu-sprzedac,oddac czy zatrzymac?

07 lip 2014, 09:07

U mnie w rodzinie ubranka do chrztu są "przechodnie", a że ostatnio sporo dzieci się rodzi to nie trzeba myśleć o sprzedaży na Allegro itp. ;)

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: Co z ubrankiem do chrztu-sprzedac,oddac czy zatrzymac?

13 wrz 2014, 20:11

U nas akurat nie było z tym problemu,ubranka ze chrztu podarowaliśmy mojej siostrze której dziecko także w nim było- w końcu nowe i używane tylko raz więc szkoda było je wyrzucać:)

WojciechMaslowski
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 30 mar 2015, 04:53

Re: Co z ubrankiem do chrztu-sprzedac,oddac czy zatrzymac?

30 mar 2015, 11:14

Kupiłem niedawno takie ubranko http://ubrankaviktoria.pl/3-ubranka-do-chrztu. Jest zbyt ładne, żeby je sprzedawać. Rodziice dziecka chcą poczekać, bo może za jakiś czas się przyda.

filip950
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2015, 12:32

Re: Co z ubrankiem do chrztu-sprzedac,oddac czy zatrzymac?

21 kwie 2015, 12:50

Jak jest większa rodzina to można komuś oddać. Ja bym zatrzymała bo to fajna pamiątka. Niedawno z mamą przeglądałyśmy różne rzeczy, które pozostały mamie po nas. Trochę tego mało, ale kiedyś dzieci dostawały rzeczy po rodzeństwie i kuzynach, więc poszło w świat :)

DevaW
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 kwie 2015, 19:55

Re: Co z ubrankiem do chrztu-sprzedac,oddac czy zatrzymac?

25 kwie 2015, 20:00

Ja zdecydowanie zostawiłam na pamiątke i w przyszłości dla dzieci córki :) Uważam, że takich rzeczy nie powinno się sprzedawać tylko zostawic w rodzinie :)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Co z ubrankiem do chrztu-sprzedac,oddac czy zatrzymac?

26 kwie 2015, 21:12

Ja kupiłam chrześniakowi bardzo dobrej jakości ubranko na stronie: http://balumi.com.pl/Ubranka-dla-chlopcow (gorąco polecam) i jego rodzice uznali, że zostawią je na pamiątkę. Część z kompletu założyli małemu także w święta. Wygląda w tym garniturku obłędnie! Moim zdaniem warto takie rzeczy zatrzymywać - i z sentymentu, i dla następnych pokoleń.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Co z ubrankiem do chrztu-sprzedac,oddac czy zatrzymac?

29 kwie 2015, 23:15

jeśli nie planujesz kolejnych dzieci, to sprzedać.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Co z ubrankiem do chrztu-sprzedac,oddac czy zatrzymac?

06 sie 2015, 13:51

Też jestem za tym żeby sprzedać. Po co mają zalegać w szafie czy w piwnicy skoro może się komuś przydać. Oczywiście tylko wtedy jeśli nie planujesz więcej dzieci. Ja wystawiłam rzeczy mojego synka na sprzedaż i po tygodniu je sprzedałam bo pojawiło się małżeństwo które na gwałt ich potrzebowało. To jest naprawdę super sprawa. Ale jeśli kiedykolwiek będziecie chciały coś wystawić w Internecie, sprawdźcie sobie najpierw porównania serwisów ogłoszeniowych gdzie najkorzystniej dla Was będzie umieścić ogłoszenie bo czasem można się zdziwić.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Co z ubrankiem do chrztu-sprzedac,oddac czy zatrzymac?

06 sie 2015, 13:52

Też jestem za tym żeby sprzedać. Po co mają zalegać w szafie czy w piwnicy skoro może się komuś przydać. Oczywiście tylko wtedy jeśli nie planujesz więcej dzieci. Ja wystawiłam rzeczy mojego synka na sprzedaż i po tygodniu je sprzedałam bo pojawiło się małżeństwo które na gwałt ich potrzebowało. To jest naprawdę super sprawa. Ale jeśli kiedykolwiek będziecie chciały coś wystawić w Internecie, sprawdźcie sobie najpierw porównania serwisów ogłoszeniowych gdzie najkorzystniej dla Was będzie umieścić ogłoszenie bo czasem można się zdziwić.

Tamarika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2018, 09:56

Re: Co z ubrankiem do chrztu-sprzedac,oddac czy zatrzymac?

09 lip 2018, 10:00

Ja oddałam ubranka dla dziecka. Nie chciałam trzymać. A komuś może się przydać. Przekazałam je razem ze swoimi po porządkach wiosennych na akcję Pomaganie przez ubranie.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość