Awatar użytkownika
Rosa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:35

11 kwie 2007, 20:15

Cześć Dziewczyny!Jak tam po świętach brzuszki urosły,bo mój chyba tak tyle sie najadłam :ico_obiadek: Jejku zamiast chudnąc to ja się obżeram :-) Miejmy nadzieje,że teraz będzie coraz cieplej i w końcu się spotkamy.

Betka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:00

12 kwie 2007, 09:59

Witam mamuski!
No ja w swieta tez sie nie oszczedzalam z jedzeniem :ico_oczko: a moja Iga to juz wogole,non stop ruszała buzia :-D .Mam nadzieje ze w koncu uda nam sie jakos umowic,wczoraj własnie czytalam ze zdrozaly bilety do Botanika i sa po 4 zl :ico_oczko: .
Musze Wam sie poskarzyc....moj "malutki" synus pisze dzis egzaminy na koniec podstawowki i ja aby go wesprzec duchowo chcialam z nim isc i wiecie co usłyszałam.....mamo no co Ty chcesz mi obciachu narobic :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: :ico_placzek: a dla mnie on caly czas jest taki maly :ico_placzek:

agami7
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:04

12 kwie 2007, 13:14

Cześć dziewczyny, potrzebuję pomocy :(
potrzebujemy z mężem pomocy poradni małżeńskiej, nie umiemy z wieloma rzeczami sami dojść do ładu. Czy znacie może albo słyszałyście o takiej poradni w naszym mieście ? może Wy same albo ktoś z waszych znajomych korzystał i coś wiecie na ten temat ?

Betka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:00

12 kwie 2007, 15:48

agami napisalam do Ciebie na priva :ico_oczko: lub jak cos to łap mnie ma GG 4361166.

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

12 kwie 2007, 18:27

hej, witajcie!
tak sie zafiksowałam na wątkach "ciążowych", że nie zauważyłam tego :ico_ciezarowka:
ja mieszkam na Piotrkowskiej, mam zamiar rodzić w Rydygierze- już niedługo bo w maju :-D więc ze spacerkiem z wózeczkiem muszę jeszcze trochę poczekać :ico_oczko:

pozdrawiam :ico_papa:

Betka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:00

12 kwie 2007, 20:01

ANZA witaj :ico_brawa_01: pisz duzo i czesto :ico_oczko: no i oczywiscie WIELKIE gratulacje :ico_ciezarowka: :ico_dziecko: ,moja kolezanka rodzila miesiac temu w Rydgierze i moja siostra rowniez,obys Ty miala lepsze zdanie o tym szpitalu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ANIMASZ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 20 mar 2007, 19:08

13 kwie 2007, 11:05

Witaj ANZA. Ja w grudniu 2006 rodziłam w Rydygierze i naprawdę sobie chwalę ten szpital. Opiekę miałam dobrą. Przy porodzie była super położna (wcale nie opłacona). Ze względu na mojego synusia (miał wysoki poziom bilirubiny i musiał być naświetlany) leżeliśmy tam dwa dni dłużej. Dzięki temu tam przeżyłam nawał mleczny (a miałam przeokropny) i bardzo pomogły mi położne. Pomogły , poradziły i pocieszyły. Jakbym wróciła po trzech dniach do domciu to nie wiem jak bym sobie sama z tym poradziła. Dużym plusem tego szpitala jest to, że na salach, gdzie leżą mamusię z dzidziusiami jest absolutny zakaz odwiedzin. Nikt z zewnątrz nie włazi, nie kicha i nie naraża twojego maleństwa. Ale za pewne ile osób tyle opinii, zależy też kto i jakie ma oczekiwania i na jakich ludzi (personel szpitala) trafi. Wielkie całuski, pozdrawiam i trzymam kciuki. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mischelle22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 196
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:34

13 kwie 2007, 13:21

Animasz - zauważyłam na Twoim zdjęciu w suwaczku, że Twój synek już siedzi?
Nie za wcześnie?
Aż taki silny jest?

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

13 kwie 2007, 15:34

dzięki za miłe powitanie i informacje o szpitalu :ico_sorki:
na szczęście częściej słyszę pozytywne opinie więc mam nadzieję że będzie dobrze :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

14 kwie 2007, 14:47

witam nowe kobitki :-D :ico_brawa_01:

ja w wolnej chwilce zagladam , mam dzisiaj zalatany dzionek , a jeszcze nie koniec , zaraz sie biore za torcika dla moje pannicy i jutro goscie :ico_noniewiem: jeszcze nie doszla do siebie po swietach a tu juz nowe obrzarstwo :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość