Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 cze 2009, 16:15

cyn.inspiration pisze:Pewnie, trzymaj się tego jak maluszek je. Wreszcie dobre wieści. Nie ma co co chwile zmieniac mleko eksperymentować na malym bo każda zmiana to są jakieś dolegliwości. Jak jest ok to podawaj mu to, po nim powinno byc wszystko ok. Mojej przeszło wszystko jak reką odjął. Kolek nawet nie miala. I nie ma odpukać.


ale synek Julii dolegliwości miał.

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

29 cze 2009, 16:21

delicja pisze:
ale synek Julii dolegliwości miał.


No własnie i niestety jeszcze ma ale już ciut, ciut lepiej no zobaczymy ile dzisiaj wypije narazie mamy 420ml od 5.30 więc jeśli nawet wypiłby jeszcze 2*90ml to bedzie tylko 600ml no ale i tak dobrze zobaczymy jeszcze dzień się nie skończył :ico_nienie: walczymy dalej jak tylko się obudzi

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 cze 2009, 19:22

julia.l pisze:gastroskopią wsztrzymałam się i ustaliłam z lekarzami że narazie wypis, kontrola w przychodni a wrazie jak sie nie poprawi i mały zacznie ciągle spadać na wadze to zrobimy ją w sierpniu.
- super,bardzo sie ciesze i oby nie trzeba bylo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

julia.l pisze:zostajemy przy Nutramigenie skoro mu służy i go lubi
- dokladnie,mysle,ze juz dosc mieszanek ma :ico_sorki: Skoro to pije i mamusia widzi,ze blysk w oku byl,to na zdrowie :ico_oczko:

Informuj nasna bierzaco :ico_sorki:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

01 lip 2009, 12:32

witaj ja z moja córeczką miałam problem że tez ciagle lekarka zmieniała mleka bo nie przybierała na wadze miedzy innymi był nutramigen ona akurat go nie chciała pić i na końcu przeszłam na bebilon pepti który jadła ale tez było cięzko miała silne kolki i praktycznie w ciagu dnia nie spała i mało wypijała na dobe mleka ale tu powód był inny okazalo sie ze mala ma wade układu moczowego tzw. refluks moczowodowo-pecherzowy i przez to nie przybiera na wadze i ma nasilone kolki innych objawów nie miała dlatego nie wiem czy robiliscie juz badania moczu ale to musi byc posiewżeby sprawdzić czy sa bakterie pisałaś ze dostaje furaginum na co?

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

01 lip 2009, 15:54

Niestety mój synek znowu stracił na wadze :ico_placzek:

syla75, my mielismy posiew i nawet dokładniejze badanie z cewnika mocz pobierali ale że synek ma wąskie ujście to toszeczke naruszyli i krewka poszła stąd ten furaginum (to tak w skrócie napisałam) Bo ide próbować podać małemu picie, ale już jestem tym zmęczona codzinnie po lekarzach i każdy mówi tylko o gastroskopii :ico_placzek:

pozdrawiam

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

01 lip 2009, 18:14

kurcze przynajmniej cos mozna wykluczyć bardzo wam współczuje wiem co przechodzisz bo my tez wtedy nalatilismy się po szpitalach zanim cokolwiek stwierdzono najgorzej zdiagnozować co jest ?dlaczego ?ja nie wiem ale jak tak dalej to nie bedzie innego wyjścia jak ta gastroskopia napewno jest to nieprzyjemne ale przeciez lekarze wiedzą jak zrobic takiej dzidzi nie moga krzywdy zrobić jedyne co mnie przeraża jest własnie narkoza bo tego bym sie bała najbardziej trzymam kciuki za was moze znajdzie sie jakis sposób najgorzej trafic na lekarza dobrego trzymaj sie bedzie wszystko ok zobaczysz

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 lip 2009, 18:56

julia.l, musisz byc dzielna kochana,trzymam za was kciuki,moze trzeba troszke wyluzowac,bo dziecko wyczuwa ta napieta atmosfere :ico_olaboga: Trzymam kciuki za was :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lip 2009, 22:51

julia.l, jeżeli nie będzie innego wyjścia, to może pomyśl jednak o tej gastroskopii
jejku daj Boże, żeby synkowi szybciutko się polepszyło.

[ Dodano: 2009-07-03, 15:11 ]
julia.l, jak się czujecie????????????

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 lip 2009, 14:09

nic nie wiadomo?

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

04 lip 2009, 20:15

delicja pisze:julia.l, jak się czujecie????????????


iw_rybka pisze:nic nie wiadomo?


Przepraszam ze tyle czasu sie nie odzywałam, ale przy dwójce dzieci do tego oboje AZS i z Natanusiem takie problemy że nic innego nie robie tylko karmie i smaruje, ostatnio nawet próbuje na śpiąco podawać płyny, ale poprawy jako takiej nie ma :ico_placzek: czyli nadal wypija na dobe około 500, 600 ml z wielkim trudem a teraz jeszcze te upały a pic nie chce :ico_placzek:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość