Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

30 paź 2010, 17:27

ja paliłam hmm od głupiego wieku lat gimnazjalnych czyli jakieś 5 lat. gdy starałam się o dzidziusia ograniczyłam palenie ale ciężko bylo rzucić odrazu. lubiłam i nienawidziłam palić. lubiłam przy piwie usiąść i zapalić ale nienawidziłam gdy sciskało mnie jak musiałam lecieć do sklepu po fajki. czułam się wtedy niewolnicą drogiego papierosa :ico_zly:
jak się dowiedziałam że jestem w ciąży kilka razy zdarzyło mi się ''złapać chmurkę''.
ostatecznie nie palę od 5 tyg ciąży i czasami myśle że po ciąży nie uda mi się wytrzymać i kiedyś w nerwach sięgne po papierosa :ico_zly: tym bardziej że mój mąż pali :ico_zly: ani kobieta ani facet paląc nie będzie wyglądał pięknie. niestety.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

30 paź 2010, 17:34

ostatecznie nie palę od 5 tyg ciąży i czasami myśle że po ciąży nie uda mi się wytrzymać i kiedyś w nerwach sięgne po papierosa tym bardziej że mój mąż pali
Ja też lubiłam tę czynność bądż silna spróbujesz po porodzie zakaszlesz i odechce Ci się mnie motywował mąż bo pytał czy mi nie szkoda tych miesięcy bez fajki i tyle włożonej pracy w rzucanie coraz powtarzał ,że jest ze mnie dumny pomogło!

Powodzenia

Awatar użytkownika
szpilka30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 09 lis 2009, 20:38

05 lis 2010, 12:29

tak naprawdę jednej kobiecie pasuje papieros, innej nie, ja niestety też palę, ale podobno teraz jest moda na niepalenie:( to co może rzucimy?;)

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

12 lis 2010, 22:20

Z papierosem dobrze wygląda tylko Beata Tyszkiewicz, a ja niestety czaje sie po kątach. Ale parę juz coraz mniej, 2-3 dziennie, a było 7 fajek. Wiem, ze nie sie z czego cieszyć, ale to dobra droga. :ico_nienie:

emem
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 27 paź 2010, 13:32

papierosy

19 lis 2010, 00:28

łatwo powiedziec - rzuc palenie...na pewno jendka Twoja cera i organizm odczułyby to wszytsko na plus. Moze sproboj codzienie odrzucac jednego papierosa az dojdziesz do zera? Jelsi nadal bedziesz palic, to nawet najlepsxy i najdrozszy krem nie pomoze, bo organizm niszczysz sobie od srodka...Dam przykład..moj tato nie pali juz 13 lat, juz po kilku tygodniach zaczal lepiej sie czuc, bo jego organizm pozbywal sie nagromadzonych toksyn, dzis mowi, ze rzucenie to jego najlepsza decyzja, ze w koncu dobrze sie czuje i...uwielbia jezdzic na nartach i ma naprawde niezla kondycje!! :D poza tym szkoda pieniedzy na papierosy...zainwestuj sobie lepiej w oczyszczanie i nawilzanie twarzy, jakis zabieg regenerujacy...to doiero frajda :D trzymam kciuki!

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: kobieta z papierosem... czy może być piękna?

21 gru 2014, 14:11

To prawda papieros robią swoje. Ja też palę, ale z tradycyjnych papierosów przerzuciłam się na e papierosy są ponoć zdrowsze a czy to prawda nie mam pojęcia. Kupiłam sobie e papierosa w tym sklepiehttp://www.wapershop.pl/pl/c/Zestawy/28#.VJa1vF4AEE na razie palę może kiedyś uda mi się rzucić. Nie wiem czy można zrobić coś z poszarzałą twarzą ja jem dużo owoców i warzyw, ale to cudów nie daje

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość