Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 mar 2010, 09:40

jagódka kochana - no już niedługo :ico_sorki: kto wie, teraz to w każdej chwili mozesz sie rozpakować :ico_brawa_01: czekamy na marcóweczki :ico_brawa_01:

a dziś za oknem przepiękne pogoda, mamy zamiar w okolicach południa wpaść do siostry w odwiedziny z tymkiem a potem poszorujemy po Jagę do przedszkola - byleby juz coraz cieplej było :ico_sorki:

a wy jakie plany? :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 mar 2010, 09:45

eve.ok, ja tak strasznie juz bym chciala
normalnei juz szaleje

wiem ze jeszcze nie ma terminu ale........u mnie czekanie do terminu nie przyniesie niczego dobrego
18 marca ide na badania do szpitala i sie okaże co tam siedzi

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 mar 2010, 09:50

jagódka a cos Ci przepowiada? jakieś skurcze, rozwarcie masz? :-)
mi sie Tymka udało ładnie przyspieszyć - pomógł ciągły ruch plus seksik, ale chyba najbardziej pastowanie podłóg na kolanach - po takim rajdzie skurcze od razu robiły sie regularne :ico_haha_01:
poza tym - obie Jagódki mamy a to zywiołowe babki wiec w sumie widze, ze ruchu to Ci nie brakuje :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 mar 2010, 10:17

mam tylko 2 cm rozwarcia i to by bylo na tyle
zrobiły sie tylko i wyłącznie jak mnie bolało jak na okres
ale oczywiscie juz mnei nie boli
tzn boli jak sie narobie ale to bardziej chyba z przepracowania niz porodowo
no i niestety po takim maratonie to kręgosłup strasznie mnei męczy no i nóżki bo jednak mają co dzwigać :-D

dzisiaj juz mamy zaplanowyany spacerek po miescie :ico_brawa_01: a wieczorem bede chyba lepic pierogi bo juz mam farsz do ruskich

[ Dodano: 2010-03-10, 09:17 ]
a poki co jedziemy do przedszkola na zajęcia zobaczyc czy fajnie jest

[ Dodano: 2010-03-10, 09:20 ]
no wlasnie mnie tez by sie przydał traki maraton ale ja generalnie nie mam siły
poprostu jak porobie coś dużo łązę spaceruje to najnormalniej na swiecie nogi juz mnei nie niosą

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 mar 2010, 10:21

no to życze jagódko żeby jednak szybko sie samoistnie rozkreciło :ico_brawa_01:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

10 mar 2010, 10:30

Czołem z rana :)
pogoda za oknem cudna mam dziś zamiar zawerandować Łucję co wy na to

Eve.ok Łucja tak apucat ana tych zdjęciach wychodzi a w rzeczywistości ma naprawde maluśka buziulkę , no niewiem :) jak sie patrzy na twojego Tymka to też kawał chłopa a przecież okruszek sie urodził.

Dziś malutka pospala sobie cudnie w nocy 6 godzin ciągiem wiec jestem szczesliwa , bo wystana jestem. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby sie nic jej nie zmieniło

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 mar 2010, 10:37

kamelek kochana, no zdjęcia faktycznie nie oddają wszystkiego :ico_haha_01: ale Łucja to jednka duża dziewczynka się urodziła :ico_brawa_01:
chociaż Jaga miała 3500g a po miesiacu ważyła wiecej niż dzieci z wagą urodzeniowa ponad 4 kg, wiec z tym tez różnie bywa. póki co Tymek tez rośnie na potęgę, nieługo pampersy 2 za małe będa, wykończymy tę paczkę i chyba 3 bedzie trzeba kupić :ico_noniewiem:

a Lenka twoja chodzi do przedszkola czy masz dwójeczke na okragło?

myślę, ze śmiało mozesz zawerandowac Mała :-) ja werandowałam jak Młody miał tydzień i 3 dni a na spacer wyszliśmy jak miał tydzień i 6 dni, ale tearz to wszystko niestety od pogody zalezy :ico_noniewiem:

no i szcześciara, ze siew yspałaś. ja wczoraj też psopała, tez po 6 gdozin ciągiem Młody kimał, ale dziś w nocy najpierw 5h a potem co 3 się budził, wiec niedospana jestem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 mar 2010, 15:07

hej mamusie, wpadłam znów poogladać bąbelki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i tak przypadkiem wtrące swoje 5 grosików
my mielismy na początku butelki Tommee Tippee i było ok, musiałam po miesiacu założyć smoczek nr 2 (od 3mcy) bo Majce słabo leciało :/
ale jak przestałam karmić piersia to butelki nagle stały się beee i musiałam próbować innych
kupiłam zwykłe butelki Canpol baby o takie http://www.allegro.pl/item922525389_but ... 5_a_1.html tylko ze 330ml dokupiłam smoczki i słuzą do dziś :ico_sorki: dokupiłam też ustniki "niekapkowe" do tych butelek, miekkie
tylko te butelki Majce spasowały, z normalnym lateksowym smoczkiem
na spacery mamy butelke szklaną NUK do herbatki i niekapek NUK

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

10 mar 2010, 15:20

No Łucja większa niż Lenka sie urodziła o 200 g ja mam dwójke w domu ale mam też teraz mojego R bo jest w trakcie zmienia nia pracy także do końca czerwca wynegocjował siedzenie w domu także mamy komplet , od wrzesnia chcemy połac Lenkę do przedszkola.
także mamy wesoły domek :)

Werandowałąm ją dłużej sie ubierałyśmy niz ona stała w wózku w onie balkonowym hiih

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

10 mar 2010, 15:45

kamelek1 córeczki śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
eve fajne to zdjęcie brata z siostrą :ico_haha_01: ja musze pstryknąć moim chłopakom,bo Marcin już się dopomina.
Mój Marcin na początku jakoś dziwnie się zachowywał,taki był skrępowany obecnościa Filipa.Chodził taki jakiś smutny,ale pogadałam z nim troche i teraz jest ok,nawet stwierdził,że jego zycie zmieniło się na lepsze od czasu jak jest Filip.Rzeczywiście tak wydoriślał,bardziej samodzielny się zrobił i wogóle jest ok.
My dziś znowu byliśmy na spacerku i Filip super śpi na dworze,ale większość dzieci tak ma.Jutro położna przychodzi do nas.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość