herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

17 kwie 2010, 08:34

Nasza Kluseczka ma się dobrze :) w 14tc beda mnie zaszywać lub zakładać passer.na kolejnej wizycie dopieścimy szczegóły,mam zrobić całą liste badań od toxo po glukoze i zgłosić się za m-c uboższa o 150zł ale przeszczęśliwa jak nigdy.mąż zacytował powiedzonko z testosteronu bo zakaz seksu mamy do po połogu.no nic seks tantryczny bedziemy uprawiac jak warzywa w ogródku ;) strasznie się cieszę

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

17 kwie 2010, 18:36

Nasza Kluseczka ma się dobrze :) w 14tc beda mnie zaszywać lub zakładać passer.na kolejnej wizycie dopieścimy szczegóły,mam zrobić całą liste badań od toxo po glukoze i zgłosić się za m-c uboższa o 150zł ale przeszczęśliwa jak nigdy.mąż zacytował powiedzonko z testosteronu bo zakaz seksu mamy do po połogu.no nic seks tantryczny bedziemy uprawiac jak warzywa w ogródku ;) strasznie się cieszę
miałaś USG? Super,że wszystko ok :ico_brawa_01: dla dobra dziecka wytrzymasz bez sexu,ja też dałam radę :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

17 kwie 2010, 21:32

hej Karmelciu,ja też dam radę :)
nie wiem co się dzieje z moimi oczami,noszę soczewki i strasznie mi się przesuszają.dziś zużyłam już 2 pary szkieł kontakt. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 kwie 2010, 21:51

no to na co czekasz..... dalej laska do roboty....bedzie na więcej :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
no ja bym chciala, ale moj P chyba nie jeszcze, a poza tym ciekawe czy znow nie bedziemy sie dlugo starac, bo mielismy problemy, ja jestem chora, mam endometrioze i moge juz nigdy nie zajsc w ciaze tak powiedzial mi lekarz

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

18 kwie 2010, 10:02

nie wiem co się dzieje z moimi oczami,noszę soczewki i strasznie mi się przesuszają.dziś zużyłam już 2 pary szkieł kontakt.
słyszałam kiedyś że tak czasem bywa w ciąży że są problemy jak nosi sie soczewki.Może na okularki się przerzuć?

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

18 kwie 2010, 11:22

Karmelka ale przy Jaśku tak mi się nie działo,ale co ciąża to inne dolegliwości mam :ico_placzek: ponoć babkom w ciąży jest wiecznie ciepło przez zwiększoną ilość krwi,a mi odwrotnie jest non stop zimno :ico_chory: i czuję się jak truposzka bo opatulona chodzę .cycki mnie już nie bolą,w sumie nic mnie nie boli oprócz kręgosłupa...
stawiam ciacho niedzielne :ico_tort:

[ Dodano: 2010-04-18, 11:25 ]
no to na co czekasz..... dalej laska do roboty....bedzie na więcej :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
no ja bym chciala, ale moj P chyba nie jeszcze, a poza tym ciekawe czy znow nie bedziemy sie dlugo starac, bo mielismy problemy, ja jestem chora, mam endometrioze i moge juz nigdy nie zajsc w ciaze tak powiedzial mi lekarz
mój m ponoć bezpłodny a jakoś 3 raz w ciąży jestem...trochę wiary i medycyny i cuda się zdarzają :D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

18 kwie 2010, 20:09

herbaciana, super,że wszystko ok, ja jutro dzwonie i umawiam sie do lekarza!
Pati85, na pewno wam sie jescze uda,ja wierze :ico_brawa_01:
a co do nudności to ja mam okropną zgagę po czekoladowych cukierkach, które uwielbiam :ico_noniewiem:, zqczyna mnie mdlić :ico_noniewiem: i bolą mnie cycuchy :ico_noniewiem: ale to nic, mogę wymiotować byle tylko było dobrze

[ Dodano: 2010-04-19, 10:35 ]
helooooo ciężaróweczki
dzwoniłam do lekarza, drugiego co prawda bo umówiłam sie do mojej ginekoloszki na 25 maja :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:, a do tego faceta na 12 maja czyli za 3 tyg :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: kurna długo troche no nie....?no ale mam nadzieję,że wszystko oki!!!!!!!!!

[ Dodano: 2010-04-20, 20:48 ]
ej no nie ma żadnych grudnióweczek....????????
co sie dzieje dziewczynki...?
jak tam wasze dolegliwości ciążowe....? mnie zaczyna męczyć strasznie :ico_placzek: mdłości i taka śpiąca jestem :ico_noniewiem: a u was....?piszcie proszę

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

21 kwie 2010, 13:23

mi odwrotnie jest non stop zimno :ico_chory: i czuję się jak truposzka bo opatulona chodzę .
to tak jak mi, az moj k sie smieje, ale ja to od dziecka tak mam ze w kocu caly dzien laze

:-D :-D :-D :-D :-D :-D
jak tam wasze dolegliwości ciążowe....? mnie zaczyna męczyć strasznie :ico_placzek: mdłości i taka śpiąca jestem :ico_noniewiem: a u was....?piszcie proszę
oj mi tez sie spac chce i nic jesc nie moge kompletnie - co zjem to mam mdlosci albo brzuch mnie boli :ico_placzek:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

21 kwie 2010, 15:05

ja śpię non stop,rzygam i do d&^%* się czuję.i brzucho mi wystaje i trudno mi go wciągnąć :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: idę spać bo już w pracy zasypiałam na fotelu :ico_spanko:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

21 kwie 2010, 16:38

no wreszcie ktoś tu zajrzał :ico_noniewiem: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
ja sie dzisiaj tak źle czuje że masakra, boli mnie głowa, spać mi sie chce nic nie mogę zjeść bo zaraz czuje że mi sie cofa... w ogóle tak chodzę do tyłu... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a dziweczynki napiszcie co mo e brac na ból głowy????cos mi sie kojarzy,że apap można w ciąży brać...?sama nie wiem
kurna wy już po lekarzu jesteście a ja dopiero 12 maja :ico_noniewiem: no ale trudno ..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość