Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 paź 2010, 11:05

nie znajdziesz rudej kotki albo 3kolorowej,albo baaaardzo rzadko
:ico_szoking:
powaznie?
ale jaja...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

20 paź 2010, 11:17

I trudno przewidzieć jaki ci się trafi.
no własnie ....raczej skłaniam się wziąć ze schroniska ,poza tym patrzę na necie ogłoszenia w mojej miejscowości.....

a z drapaków korzysta wasz kotek ,...

lilo

20 paź 2010, 11:27

nie znajdziesz rudej kotki albo 3kolorowej,albo baaaardzo rzadko
Ja miałam :-D I była po matce 3-kolorowej :ico_oczko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

20 paź 2010, 11:35

trikolor tez widziałam w necie czy w schronisku oferowali :ico_oczko: pewnie ,że nie było może multum wyboru ale było :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 paź 2010, 12:16

z drapaków korzysta wasz kotek ,...
moj nigdy nie korzystał
ale puki siedział w domu
i tylko w domu to obcinalismy mu pazury
a miałam :-D I była po matce 3-kolorowej :ico_oczko:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: juz nic nie mowie

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

20 paź 2010, 12:18

ramonka, sama obcinałaś czy wet obcinał

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 paź 2010, 12:23

sama obcinałaś czy wet obcinał
wet
ja sie bałam, raz ze moj kto to dzikus
a 2 ze za daleko obcielabym
no i był spokoj
dla kota tez wygodnie bo to naturalne ze on pazurki piłuje o cos a w domu nie miał jak
i mu pewnie przeszkadzały
a teraz gania po dworze to juz nie obcinamy

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

20 paź 2010, 12:56

ramonka, piszesz ,że gania po dworze czyli mieszkasz w bloku czy raczej w domku bo wiesz jak mieszkam w bloku i nie za bardzo chciałabym aby na dwór wychodził

a może jakieś fotki waszych ulubieńców dacie :ico_sorki: :ico_sorki:

a kotek dwuletni to będzie w sam raz do domy...może to i głupie pytanie ale może i odpowiecie :ico_oczko: wiecie chciałabym wziąć ze schroniska takiego kotka i myślę ,że taki odchowany byłby lepszy :ico_sorki: tych pytań się kłęki w głowie mnóstwo :ico_sorki:

ramonka, jeśli drapak jest tobie niepotrzebny to może ja bym sie skusiła na niego :ico_oczko: i powiedz mi jaki koszt jest obcięcia pazurków :ico_oczko:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

20 paź 2010, 13:04

co do kotków to z doświadczenia swojego (mama kotkę w domu ) i miałam kumpele która miała 3 koty w domu więc sporo z nimi obcowałam, taki odchowany kotek nie jest aż taki dobry, lepiej samemu nauczyć wszystkiego od początku, u mnie np jest tak nauczona że z rana stoi prtzy drzwiach (mieszkamy w prywatnym domu) albo przy oknie i wtedy wiem ze ma potrzebę dziewczyna :ico_haha_01:
ja nei mam drapaka i nic mi nei drapie może dlatego że wspina się po drzewach i sobie sama pazurki ostrzy :-) pare razy zawisła mi na firance ale po paru zdjęciach jej z nich przestała
a co do np płci- kotki są wierne, bo samce potrafią iść w tzn lochankę i nie wracać po pół roku :-)
z tym że niewysterylizowaa kotka oczywiście przyniesie małe do domu :)

a muszę zauwazyć że moja kotka jest `taka wredna, np tylko czasem miłość jej się odzywa i chce głaskania.. Ostatnio szedł w TV Shrek 2 i siedziała obok nie na fotelu i oglądała taka skupiona :ico_haha_01: i ją pogłaskałam to się odwróciła wbiła pazury w rękę i ugryzła, a potem wróciła do oglądania ..
gryzie drapie cały czas hehe, nawet jak mopa biorę do zmywania podłogi to lata jak szalona i się na niego rzuca więc muszę ją przeosić zebym mogla spokojnie sprzatnac ;p
no ale wielkim plusem jest to że żadnej myszki w domu nie mam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-10-20, 13:07 ]
a i co najlepsze u mnie nie miauczy tak ladnie jak kot tylko jak z tych horrorow nie raz tak sie rozedrze jak chce jesc ze nie wiem czy mam sie smiac czy plakac :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 paź 2010, 14:11

piszesz ,że gania po dworze czyli mieszkasz w bloku czy raczej w domku bo wiesz jak mieszkam w bloku i nie za bardzo chciałabym aby na dwór wychodził
miszkalismy w bloku
i nie wychodził wcale
teraz w domu to wychodzi
a kotek dwuletni to będzie w sam raz do domy...może to i głupie pytanie ale może i odpowiecie
ja wolalabym malego
stary , bo 2 lata mozna powiedziec ze juz swoje przyzwyczajenia ma

ale racja moze lepiej niech sie wypowie ktos kto brał starszego kocurka
jeśli drapak jest tobie niepotrzebny to może ja bym sie skusiła na niego i powiedz mi jaki koszt jest obcięcia pazurków
wiesz ze jak go znajde to ci moge go wysłac
mi sie nie przyda wiec chetnie
ale po przeprowadzce nie wiem gdzie jest
a koszt obciecia pazurow to zawsze wrzucał w albo szczepienie, odrobaczenie, kastracja, antybiotyk na uszy
bo wzielismy go ze swierzbem
wiec szczerze powiem ze nie wiem ale pewnie z 10 zł

[ Dodano: 2010-10-20, 14:12 ]
a co do np płci- kotki są wierne, bo samce potrafią iść w tzn lochankę i nie wracać po pół roku
ja biore pod uwage stryrylizacje i kastracje tylko i wylacznie
wiec wiadomo ze te sytaucje nie beda miec miejsca

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość