Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

21 lut 2011, 22:39

Kwiatunio to miłe że tak przyjeli wiadomość o ciąży w pracy :ico_brawa_01:
No i jakie fajne godzinki będziesz mieć :ico_brawa_01:

Sandrusia Ty to się kochana wymęczysz :ico_olaboga: Pamiętam z Hubercikiem
też miałaś podobnie, leżenie plackiem :ico_olaboga: współczuję :ico_sorki:
Ja co prawda też się męczę z mdłościami, ale jakoś daje sobie radę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

21 lut 2011, 22:46

Kinga_łódź, to już niedługo zobaczysz swojego maluszka :-D Ciekawe czy będzie wyśniony chłopczyk :ico_oczko:
A może Wiki ma jakąś alergie na te farby co malowaliście
raczej nie, bo tymi samymi malowałam u mojej mamy

kwiatunio, fajnie, że w pracy dobrze przyjęli wiadomość o ciąży :-) pracujesz na 1/2 etatu?

SANDRUSIA)), ojej, to miałaś przeżycia :ico_olaboga: Mi ciężko ostatnio jest odpocząć przy jednym dziecku, a co dopiero przy dwójce :ico_noniewiem: Pozostaje liczyć, że szybko ten pierwszy trymestr zleci :ico_sorki:

Wiki dostała kropelki z antybiotykiem do oczek i syrop odkrztuśny, przez tydzień mamy nie wychodzić z domu, osłuchowo ok... Ja dziś padam... i wstyd się przyznać, ale znów (ostatnio w listopadzie) uniknęłam mandatu, tym razem za złe parkowanie i znów to dzięki Wiki mi się upiekło :ico_sorki: Ci tutejsi policjanci jakieś miękkie serca mają :ico_oczko: A Ola (siostra R.) się mnie spytała po wszystkim, czy ten policjant mi podarował, bo jestem ładna? :ico_oczko: Dzieci to mają pomysły :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 lut 2011, 12:06

Cześć!

SANDRUSIA współczuję tych rewolucji :ico_sorki:
Bałaganem się nie przejmuj, żeby tylko Tobie szybko przeszło :ico_sorki:

kwiatunio no i super,że w pracy ok :ico_brawa_01:
i wstyd się przyznać, ale znów (ostatnio w listopadzie) uniknęłam mandatu
:ico_brawa_01: super, tylko korzystać! Potem znowu będzie malutki dzidziuś i spokojnie jeszcze ze trzy lata mandatu nie dostaniesz :ico_haha_01:
Zdrówka dla Wikusi :-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

22 lut 2011, 13:15

Potem znowu będzie malutki dzidziuś
lepiej by było, gdybym nie musiała z tego korzystać :ico_oczko:

Dziś trochę odpocznę, bo pies już nakarmiony, więc na mieszkanie już nie jadę, nigdzie nie muszę wychodzić, obiad mam, więc może uda się przespać popołudniu :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-02-22, 12:17 ]
Zdrówka dla Wikusi :-)
dzięki, już jest lepiej, w nocy ładnie spała, nie męczyło ją tak bardzo. Tylko te oczka ciągle zaropiałe i czerwone, a dozowanie kropelek to istny koszmar

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 lut 2011, 18:55

dozowanie kropelek to istny koszmar
wiem coś o tym :ico_noniewiem: U nas cała ceremonia była, ale jakoś szło, najpierw my sobie "zakrapialiśmy", potem Zuzia kropiła swojej kozie przytulance, a na końcu my Zuzi.

Aaa i przywiozłam sobie ciuszki ciążowe i wreszcie mi wygodnie w spodniach z "golfem" :-D Teraz chodziła w biodrówkach, ale i tak mi już niewygodnie, a teraz się czuję jakbym chodziła w dresie.

[ Dodano: 2011-02-22, 17:56 ]
może uda się przespać popołudniu
i udało się?
Ja spałam prawie dwie godziny :ico_wstydzioch: Nie wiem, co mnie tak wzięło, bo już dawno nie spałam w dzień.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

22 lut 2011, 19:34

wreszcie mi wygodnie w spodniach z "golfem" :-D
:ico_brawa_01: ja obecnie chodzę w getrach i długich swetrach. Niestety jeansy ciążowe, które nosiłam z Wiką wiszą na mnie strasznie... Wtedy miałam większą pupę i uda... Trudno, końcówkę zimy i początek wiosny przechodzę w tych ocieplanych getrach, a na wiosnę i w lecie, to już będzie łatwiej :ico_oczko:
U nas cała ceremonia była
u nas nic nie pomoże, nie mam wyjścia muszę na siłę :ico_wstydzioch:

Kocura Bura, zazdroszczę takiej długiej drzemki. Ja nawet nie zdążyłam zasnąć, a już kaszel obudził Wikę, na szczęście w nocy jej tak nie męczy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 lut 2011, 23:17

Kocura Bura, zazdroszczę takiej długiej drzemki.
jestem sama w domku, więc sen jakoś sam przychodzi :ico_oczko:
Niestety jeansy ciążowe, które nosiłam z Wiką wiszą na mnie strasznie...
hehe, to musisz do nich szelki nosić :ico_haha_01:
Ja dziś chodziłam w spodniach po siostrze i "golf" się fajnie trzyma, bo ma taką regulację gumką z guzikiem, ale trochę mi z dupki zjeźdżają. Mam jeszcze moje dżinsy, może będą lepiej leżeć.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

23 lut 2011, 10:15

witam,

ja dopiero dziś na 14 bo chodzę jeszcze na 8 godzin, u mnie odpukać od 3 dni nie ma mdłości i mam nadzieję, że już tak zostanie :ico_sorki:
pracujesz na 1/2 etatu?
nie,mam cały etat ale w ciąży przy kompie nie można pracować dłużej niż 4 godziny a wypłata jest za cały etat.

SANDRUSIA)) oj biedactwo ale się namęczysz :ico_sorki: oby szybko minęły te dolegliwości...

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 lut 2011, 11:37

Cześć!
u mnie odpukać od 3 dni nie ma mdłości
tak trzymać :-)

kwiatunio, ale fajnie Ci z tymi 4 godzinami! U mnie tak dobrze nie było, mimo,że prawie cały czas byłam przy kompie to oni sobie tłumaczyli tak,żę robię też inne rzeczy, nie przy kompie. Nie pracowałam tylko dłużej niż 8 godzin ( u nas w pon. pracowało się 12).

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

23 lut 2011, 11:47

Kocura Bura, na szczęście ja siedzę całe 8 godzin przy kopie bo pracuje na infolinii i bardzo się cieszę z tych 4 godzin, bo niby w pracy a prawie cały dzień w domku i poszli mi na rękę bo mam same 8 :ico_sorki:

ja właśnie wyszłam z wanny i teraz kawusia, pierwszy raz od chyba miesiąca mam ochotę na :ico_kawa: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość