Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

13 maja 2011, 14:44

co do diety dziewczyny to ja już sama nie wiem co moge jesc a co nie
wysypka póki co zeszła trochę
mam do mimimum ograniczyc nabiał
ale w sumie to nie wiem ile tego moge zjesc
a ja tak uwielbiam jogurty i wszystkie przetwory mleczne
echhhhh do nonono to
jak nic nie będe jadła to w końcu padne
no i wczoraj dałam okazjonalnie małej herbatke koperkową
bo my codziennie jesteśmy na dworze po 3 godziny
a jest tak ciepło i mała sie niecierpliwi
to pomyślałam że nie zaszkodzi a cyca na placu zabaw nie wyciągne bo nie ma za bardzo warunków,co myślicie?niby nie powinno sie dawac na piersi nic innego do picia :ico_olaboga:
a i mała ostatnio zielone kupy robi nie wiem od czego,raczej nic takiego nie jem,a mała może ostatnio mniej śpi ale tak to ok raczej,sama nie wiem a jak u was z kupami?
dzisiaj z rana oczywiscie pobudka o 4 rano z kupą po pachy i to dosłownie :ico_olaboga:
Aniaaa, śliczne foteczki,moja się usmiecha ale narazie malutko i tak nieśmiało,mam nadzieje że za niedługo bedzie wiecej
na dworze dziś wieje więc zostajemy w domku :ico_sorki:

[ Dodano: 13-05-2011, 14:53 ]
chociaż dziś z rana zrobiła 3 kupy i były ładne a po południu znowu zielona,hmmmm wczoraj na kolacje jadłam makrele wędzona może to po tym :ico_sorki: :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 maja 2011, 07:32

dzien dobry !!!
a ja sie nie moge wbic na forum bo mi sie pokazuje ze witryna zawirusowana...i nie ma u mnie opcji zignoruj ostrzezenie :ico_olaboga: ...a udalo mi sie wejsc bo mi sie kiedys przypadkiem zapamietalo forum w zakladkach....
co do diety dziewczyny to ja już sama nie wiem co moge jesc a co nie
tez tam bylam...zwariowac mozna....
a teraz nie mam zadnej diety...(procz cytrusow i cebuli i mleczko tylko po troszku wprowadzam)
jak nic nie będe jadła to w końcu padne
mnie poszla wczoraj krew z nosa taki organizm oslabiony przez to kombinowanie z dieta....

[ Dodano: 14-05-2011, 07:33 ]
Aniaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: superasne fotki A Martynka moim zdaniem do taty bardziej podobna ...natomiast Karolcia do Ciebie :-D

[ Dodano: 14-05-2011, 07:34 ]
małej herbatke koperkową
tez zabieram herbatke na spacer i juz 2 razy maly wypil...nawet mu smakuje :-D

[ Dodano: 14-05-2011, 07:36 ]
a u nas steknia jest zawsze duzo i sporo glosnych bakow...ale tez kupki sa codziennie 2-3 raczej rzadkie i zolte...kilka razy zdarzyla sie zielonkawa...ale to chyba po tym ze ja jadlam brokuly po raz pierwszy...

[ Dodano: 14-05-2011, 07:39 ]
jutro moja mama z babcia przyjezdzaja...a tu jeszcze tyle sprzatania mi zostalo... :ico_olaboga: ale jakos mi sie nie chce.... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 maja 2011, 08:05

Hej dziewczyny...

nosidelko przy Gabrielu sobie chwalilam, wiec teraz pewnie tez sie skusze, ale to chyba jeszcze czas, bo tak jak dobrusia napisala, to chyba od 4tego miesiaca dopiero...

Pola tez sie poki co tak niesmialo usmiecha, ale coraz chetniej

A Gabcioch ma sie juz lepiej na szczescie, choc wczoraj do poludnia jeszcze plakal, ze gardlo go boli, ale jest juz ok... dzieki za wsparcie :-)

Co co dawania herbatek, to Gabriel mial zoltaczke fizjologiczna i po wyjsciu ze szpitala panie nam kazaly dawac wode z glukoza, tak sie przyzwyczail do picia tego, ze robilismy tez i herbatki i oprocz mojego mleka wypijal dziennie buteleczke plynow, apetytu nie tracil i nie powiem, zeby mu to szkodzilo... w sumie to i tak mielismy szszcescie, ze butle akceptowal, bo u nas tez jest tak, ze Pola smoczek od b utelki wypluwa z obrzydzeniem ma przy tym odruch wymiotny, a jak jej cos wyplynie w buzi z tej butli to nie polknie tylko sie tym krztusi i wypluwa :ico_noniewiem: za zwyklam smoczkiem tez nie przepada-w sumie dziala tylko jak juz sie drze w nieboglosy na przyklad w foteliku w aucie i nie moge jej nic innego poradzic jak jej tego smoczka wepchac do buzi, oczywiscie go wypycha jezykiem i chwile wrzeszczy jeszcze bardziej, ale zaczyna w koncu ssac i z takiem charakterystycznym dzwiekiem typu koikoikoi sie uspokaja :ico_oczko:

[ Dodano: 14-05-2011, 09:40 ]
Obrazek

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 maja 2011, 10:26

ja niutka wsadzilam raz na 20minut do nosidelka -jemu sie podobalo :-D na moim jest napisane ze dla noworodkow od 3,5 kg i 53cm czyli jak sie takie urodzi to mozna od razu-moj byl mniejszy...ale teraz pasuje i bede go czesciej wkladac

[ Dodano: 14-05-2011, 10:27 ]
tak niesmialo usmiecha
niutek tez ale ja nie wiem do konca czy to zamierzone czy grymas taki...

[ Dodano: 14-05-2011, 10:29 ]
a smoczek dokladnie tak samo...ostatecznosc i to za ktoryms podejsciem....ale jesc z butli lubi :-D chociaz teraz juz nic procz herbatki czasem nie dosteje z butli :ico_sorki:

[ Dodano: 14-05-2011, 10:56 ]
aaaa...i jedanka u nas to mleko uczula ...wczoraj zjadlam jogurt i popijalam mleko krowie fakt ze jakos modyfikowane bez laktozy ...a jednak buzka szorstka w takie luski jakby i kupusi juz druga godzine nie moze zrobic biedak.... a steka i kweka ... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

14 maja 2011, 12:17

mi tez wczoraj nie chcialo otworzyc strony juz sie zmartwilam ale dzis juz jest ok i moge pisac ;)
a wiec jesli chodzi o faceta to ja na mojego tez nie moge narezkac to czesciej on marudziz ze balagan zostawiam a niby kiedy mam to ogarnac a wiec sam wstawia pranie wysprzata u nas pokoje mam taki fajny mop na pare a wiec wszystko odparuje kurze posciera tesciowa obiad ugotuje ja to tak raczej pozmywam odkurze nie musze zbytnio nic robic luzik mam i jeszcze czasem narzekam ;p
ja puki co caly czas karmie mala piersia z butelki raczej nie chce pic smoczka tez wypluwa ale widze ze jak jest glodna to ladnie pije spokojnie a jak jej cos jest i chce byc przy cycku to sie szarpie i steka wtedy staram sie jej nie dawac mleczka bo czesto po tym ulewa jej sie
na spacerek czasem biore wode z glukoza ale nie za bardzo jej smakuje wiecej wypluje niz polknie
za to moje mleczko jak raz sciagnelam pila ladnie z butelki no nie wiem jutro jade do szkoly na 3 godz zostawilam w zamrazalce 2 pojemniczki mojego mleka po 90ml mam nadzieje ze starczy ... :ico_sorki:
:ico_sorki:
Aniu malutka przesliczna zreszta obydwie coreczki sa słodkie ;)
Dobrusiu fajne to wiadereczko ja mala kapie w wanience codziennie i tez mi to sprawnie idzie K mi zawsze naszykuje kapiel i sama ja kapie a mała nawet nie zaplacze chyba jej sie podoba ;) malutki tez słodziaszny wogole te nasze dzieciaczki sa sliczne ;)
ja tez uwielbiam przetwory mleczne i w sumie za bardzo sie nie ograniczam codziennie cos zjem jak nie budyn z calej tytki to platki ale malej to raczej nie szkodzi wczoraj napilam sie coli bo juz nie moglam wytrzymac a mozna wogole czy nie za bardzo? lody tez jem codziennie mniammmm
tak to nic jej nie bylo ale wczoraj chyba musialam cos zjesc nie tak bo dzis malutka ma na buzce kilka czerwonych krostek ...

[ Dodano: 14-05-2011, 12:23 ]
moja sie ładnie cala buzka czasem nawet usmiecha i z jednej strony ma delikatny dołeczek jak udaa mi sie to zrobie jej zdjecie jak sie smieje ;)
wczoraj cos sie meczyla z kupka ale ja jej wkladam taki czopek glicerynowy tylko najpierw go sobie na 4 czzesci przekrawam tylko taki cieniutki paseczek i jak jej wczoraj wlozylam i unioslam nozki to poszlo jak z procy ale taka lejaca ;/ i wlos sie tam znalazl ;/ nie wiem czy to mozliwe ze byl w pieluszce czy mala polknela wlosa i dlatego tak sie meczyla i taka luzna ta kupke zrobila hmm :ico_sorki:
ogolnie to co bym nie zagladnela do pieluchy to mala cos ma kupki czesto robi czasem tylko tak malusio jak kichnie to jej wyleci tez hahaha ale to pielucha juz do przebrania sie nadaje duzo idzie tych pamperow ;p

[ Dodano: 14-05-2011, 12:35 ]
Dzisiaj oglądamy kolejne mieszkanie, może wreszcie uda się coś znaleźć za cenę nas interesującą :P
trzymam kciuki nie ma to jak na swoim mnie tez sie marzy jakies małe moze byc ciasne ale wlasne mieszkanko ;) moze jak wypali K z tym gabinetem to za jakies pare latek uda sie zaczac budowac puki co mieszkamy z jego rodzicami...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 maja 2011, 13:29

ja na mojego tez nie moge narezkac t
zazdroszcze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja wlasnie od 6 rano sprzatalam dom...i teraz mnie tak plecy bola... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jeszcze musze w szafie poukladac i rozwiesic drugie pranie...


A Szymus cos sie dzis starsznie meczy z ta kupa...steka i steka...ale nie placze ...mysle ze to przez to mleko wczoraj....szkoda bo uwielbiam i maialm nadzieje ze bede mogla jesc... :ico_placzek:

[ Dodano: 14-05-2011, 13:30 ]
ja mala kapie w wanience codziennie i tez mi to sprawnie idzie
kurcze tez musze zaczac moze sama...ale ja sie boje...i my tylko we dwoje malego kapiemy...

[ Dodano: 14-05-2011, 13:31 ]
a i ta ciemieniucha...coraz wieksza sie robi...a smaruje specjalna mascia... jedyne co to mi szampon taki na ciemieniuche zostalo kupic...

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

14 maja 2011, 15:44

Witam weekendowo!!!!

Własnie wrocilismy ze spaceru i mala jeszcze spi to mam chwilunie, codziennie zaglądam na forum , lecz gdy mam zamiar Wam odpisac to mała sie budzi :ico_noniewiem: :-D

Aniaaa śliczne dziewuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Fintifluszka, Dobrusia śliczne dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas tez Oksancia sie usmiecha i nawet jakby gaworzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jesli chodzi o ciemieniuche to u nas narazie pojawiła sie taka biała łuszczaca sie skora, ale tez kilka godzin przed kapaniem smaruje i pozniej wyczesuje i mam nadzieje , ze sie nie pogorszy :-)

A moj maz bardzo duzo pracuje takze mało mi pomaga :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

14 maja 2011, 18:18

ewelcia mała jest slodkaa i jak juz urosła ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

14 maja 2011, 18:49

DZIEKUJE PATRYCJA TWOJA TEZ MALY SLODZIAK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

14 maja 2011, 22:14

a mialam sie jeszcze was pytac hmmm czy po kapieli zakladacie maluszka czapeczki? albo wogole czy do spania?
moja malutka sie nauczyla miec glowke na jednym boczku czy ja karmie czy lezy to glowke jej w na jedna strone ucieka musze przypilnowac zeby na tej drugiej tez troszke lezala...
a smarujecie dzieci czyms ja narazie tylko kapie w tym olaiatum to jest juz z oliwka
i mam taki krem z nivea na kazda pogode ale go jeszcze nie uzywalam pozniej kupilam go z mysla ze jak na spacerki wyjdziemy to buzke nim smarowac
musze sie troszke opalic bo nogi bladziutkie jak nie wiem a tak goraco ze trzeba je troszkke odkryc ... bo na solarium to nie za bardzo jeszcze nie ?? ;)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości