Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

13 lip 2012, 17:33

meggi_24, ja tez teraz płacze jak cos smutnego widze :-)
A co do wagi to mam 3kg na plusie dopiero bo schudłam wczesniej 5 kg na poczatku ciazy a teraz tylko przytyłam 3 wiecej :-D
W pierwszej ciązy mialam 65kg to w tej pewnie tak samo bedzie bo na pewno nie wiecej :ico_sorki:

sylwiab0000, mi lekarz powiedział że moge sobie pozwolić na rozne smakołyki bo mało warze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

14 lip 2012, 07:58

Witajcie z rańca :ico_kawa:

Ja po wczorajszym grillu trochę się oderwałam od rzeczywistości ci. Było naprawdę fajnie znowu zobaczyć te roześmiane twarze. Trochę się za nimi stęskniłam. W sumie w domku byłam o 23 co mężulca nie ucieszyło :ico_zly: zrobił mi wykład że jestem w ciąży i powinnam już dawno spać :ico_nienie: a nie jeździć i bawić się. Ale było tak fajnie że jakoś nie potrafiłyśmy się wcześniej zebrać. Troszkę mu się nie dziwię, martwi się. :ico_oczko:

Ranek taki leniwy, mały u teściów, mężulec jeszcze śpi a ja jak zwykle nie potrafię i przed siódmą pobudka :ico_olaboga: ale nawet dobrze ogarnę mieszkanko
My dziś idziemy zobaczyć miesięcznego bobaka naszych znajomych. Już się doczekać nie potrafię. :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: a potem napiję się kawusi :ico_kawusia: Jeszcze muszę na pocztę lecieć.

[ Dodano: 14-07-2012, 08:01 ]
Tymi kg na plusie mało się przejmuje jestem wysoka i jakoś specjalnie po mnie tego nie widać. każdy kto mnie spotka mówi że wyglądam kwitnąco, a podobno dziewczynka odbiera urodę :ico_nienie: Ale powiem szczerze staram się żeby nie wyglądać jak straszydło, bo ano dużo mi do niego nie brakuje :ico_smiechbig:

[ Dodano: 15-07-2012, 13:09 ]
Witajcie kobitki!

Gdzie się podziewacie?!

ja wczoraj miałam taki dziwny dzień. Plecy mnie bolały, spojenie i do tego w nocy mnie dopadają skurcze stóp i łydek. To mi tak dziwnie promieniuje od stóp do łydek. Już biorę magnez i nic to nie pomaga. :ico_olaboga: Chodzę taka połamana :ico_placzek:

Wczoraj popołudniu byliśmy w IKEI. Kupiłam zasłonki do pokoju maluchów i takie pierdołki do nich. Co druga kobieta to ciężarna. Mężulec się śmiał, że jakiś wysyp :-D

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

16 lip 2012, 08:58

Hejka!
mi lekarz powiedział że moge sobie pozwolić na rozne smakołyki bo mało warze
takiej to dobrze :-D
Gdzie się podziewacie?!
W sobotę byliśmy w odwiedzinach u 5 miesięcznej Zosi. Szymon chciał ja ostro przytulac, ale rodzice nie pozwolili :ico_nienie: i tylko dotknął stópek.

W niedziele natomiast z rana byliśmy w kościele a potem wybraliśmy się do Lidla, bo był festyn i mały poskakał sobie trochę na dmuchańcach.
Po powrocie mały zasnął a ja razem z nim :ico_wstydzioch:
On spał 3 godziny a ja dwie. :-)

Po południu pojechaliśmy do rodziców.
Była tez siostra ze swoimi chłopakami-jeden 8 lat a drugi 1 rok i 5 miesięcy.
Chłopaki mieli niezła frajdę, bo bawili się w wielkim dmuchanym basenie bez wody.
Fikali takie koziołki, że szok.
Jak już oni się wybrykali to ja się położyłam w bardzo wygodnej pozycji zarzucając nogi na brzeg i obserwując niebo.
Odpoczynek jak marzenie. :-)

W środę wybieramy się nad morze, ale martwi mnie pogoda. :ico_sorki:

[ Dodano: 16-07-2012, 09:00 ]
meggi_24, jak tam dzisiaj samopoczucie?

Te skurcze nóg to cały czas czy tylko w nocy?

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

16 lip 2012, 12:56

sylwiab0000, dziś trochę lepiej :)) A skurcze nóżek zazwyczaj w nocy ale w dzień tez je czuję :((

My wczoraj też byliśmy w odwiedzinach maleństwa miesięcznego. Bartuś się tylko przywitał a potem wyrabiał ze swoim rówieśnikiem :-D W ogóle go dzidziuś nie interesował.

Sylwia że fajnie spędziliście dzionek, a tobie zazdroszczę tego relaksu :ico_sorki:

My wyjeżdżamy w czwartek i tez się zapowiada nie ciekawie. Może się ta pogoda a lepsze zmieni :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

16 lip 2012, 13:49

meggi_24 ja to zgagę potrafię mieć cały dzień.Wieczorem najbardziej się robię głodna więc nie dałabym rady nie jeść po 19stej.
A skurcze to ja w poprzedniej ciąży też miałam ale pod koniec dopiero
aneta11 ja myślałam właśnie że wymiotowałaś przed pobraniem drugi raz krwi a tak to spoko. :ico_oczko:

Ja wczoraj późno wróciłam z wyjazdu.Byłam z koleżanką u niej na wsi.Było fajnie ale piątek się męczyłam bo czymś się strułam no i w sobotę byłam na diecie.Ale ogólnie wyjazd fajny.
Moi chłopcy tak szaleją czasem że aż mnie to boli.O wiele bardziej teraz czuję ruchy niż z synkiem.W ogóle wszystkie dolegliwości mam wzmocnione razy dwa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

16 lip 2012, 15:03

Moi chłopcy tak szaleją czasem że aż mnie to boli.O wiele bardziej teraz czuję ruchy niż z synkiem.W ogóle wszystkie dolegliwości mam wzmocnione razy dwa :ico_haha_01:
Wcale się nie dziwię, dwójka i to jeszcze chłopcy :ico_haha_02:

Widzę że każda z nas miała fajny weekend. Trzeba korzystać póki można,bo za niedługo nie będzie już takich luzów :ico_noniewiem:

Ja już po obiadku, posprzątam i idziemy z synkiem do spanka :ico_spanko:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

17 lip 2012, 08:44

hej dziewczyny:)

ja po wizycie u lekarza wczoraj byłam i powiedział ze USG zrobi po 30 tygodniu :-) wszystko ok ,badania wyszły dobrze :ico_sorki:

meggi_24, powiem Ci ze i mnie łapie skurcz tak jak i Ciebie najczesciej rano :ico_sorki:
sylwiab0000, oo Tobie to dobrze nad morze sobie jechac zeby tylko pogoda dopisałą :ico_sorki: :ico_sorki:
Agnieszka, no na pewno szaleje :) jeszcze podwójnie hehe :-D :-D

ja w sobote byłam na zakupach i u tesciow pozniej,a w niedziele z meżem leniuchowalismy do poludnia a poniej na spacerek wszyscy poszliśmy :-D

Maja spi sobie a ja ide chyba kawke sobie zrobie chodz w tej ciazy nie moge cos za bardzo kawy :ico_sorki:

Pokazaliśmy Mai gdzie jest dzidzius ze u mnie w brzuszku ona nie rozumie za bardzo o co chodzi ale jak chodzilam bez bluzki chwile to ona dzidzi i dzidzi i takie to słodkie było jak We dwójke z męzem dawali te buziaki w brzuszek:-) :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

17 lip 2012, 14:13

aneta11, słodka to twoja Majeczka.
Ja mam wrażenie że mój to za bardzo nie rozumie o co chodzi z tym dzieckiem, bo opowiadam mu a na nim nie robi to żadnego wrażenia.
zeby tylko pogoda dopisałą
no własnie problem z ta pogodę bo z tego co widzę to ma lać przynajmniej przez 2 dni :ico_sorki:

meggi_24, poradź się lekarze, bo może na te skurcze trzeba większa dawkę magnezu niz przyjmujesz

Agnieszka to masz niezłe wariacje w tym brzuszku. :-D

Ja już prawie spakowana. Mały śpi a ja wpadłam na forum żeby się pożegnać. :-)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

17 lip 2012, 17:40

sylwiab0000, udanego urlopu :)) Oby była pogoda :ico_brawa_01:

Mam wizytę w piątek i mam zamiar się wszystko powiedzieć co i jak z moimi pleckami i nóżkami, ciekawe co mi powie :ico_noniewiem: I potem tez wybywamy już się doczekać nie umiem. Od dziś zabiera się za pranie, jutro zakupki a w czwartek pakowanie :-D

U nas od rana pada, moi chłopcy śpią, a ja jakoś nie potrafię spać w dzień. Chociaż by się przydało trochę kości rozprostować .

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

18 lip 2012, 14:13

widze że wszystkie na wakacje się wybierają,udanego urlopu :ico_sorki:

Ja melduję że u chłopaków wszystko ok a nawet lepiej bo mniejszy dogonił większego :ico_brawa_01:
obydwoje sa główkami w dół dlatego tak w górnej części czuję mocno ruchy i kopniaki. :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość