elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

22 gru 2012, 15:21

inia dzieki za zyczonbka, u mnie to samo, bombki ciagle zbieram w różnych zakatkach domu, ale najwiekszym prowodylem jest Elizka, ona pokazuje Dorianowi i chyba ma satysfakcję jak ja jemu potem mówię, że nie wolno.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

22 gru 2012, 15:28

mąż na urlopie, więc wiadomo, że czasu na kompa brakuje.
Oj znam to.
Jak mój mąż jest w domu to ja w ogóle z sprzątaniem gotowaniem itp rzeczami jakoś wyrobić się nie mogę.
trafionych prezentów dla Was (o ile grzeczne byłyście, bo ja niestety nie, więc się nie spodziewam niczego pod choinką)
Ojj przesadzasz na pewno. Ja też anioł nie jestem , ojj nie hehe a na pewno coś dostane.
Piotrek to łobuz straszny, bombki po całym mieszkaniu rozniesione (plastikowe), w dodatku kilka już spalił w piecu... dziś wywrócił choinkę
Noo to masz wesoło albo i troszkę nerwowo. Moja ciągnie za ozdoby. Bombki właśnie przewagę mam szklane ,miałam kupić plastik lub styropian ale zapomniałam.Jak potłucze to szkoda nie będzie bo to stare sa.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

22 gru 2012, 22:01

Cześć!

Dziękuję za życzenia :-)

U nas choinka nieza duża, ale i tak 60 zł nie nasze :ico_olaboga: więc Szkieletorek udało Wam się z tym drzewkiem!
Nie za duża ze względu na Maćka, ale jest w doniczce, więc nie ma szans,że wywali.
A bombek nie mamy dużo, malutkie ozdóbki drewniane i plastikowe bombki.
Maćka bardziej pierniki interesują i dziś już zeżarł jednego :-D
Zuzia oburzona, musiałyśmy kolejnego wieszać.
Ale skubaniec z niego- nikt go nie przyuważył :ico_haha_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

23 gru 2012, 15:48

nina
A tak z ciekawości- czemu tylko raz w tygodniu szczepią u Was dzieci?
U nas codzienie, normalnie w porze przyjmowania w przychodni dzieci zdrowych (10- 14).
Nie wiem dlaczego tak, może dlatego, że ja mieszkam w małej miejscowości 12km od Białegostoku, także pielęgniarka od szczepień przyjeżdża tylko raz w tygodniu własnie w piątku od godziny 15 do 17 można szczepić. Lepiej by było gdyby można było szczepić codziennie, bo wcześniej by nam się udało to zrobić i wcześniej wyjechać.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

23 gru 2012, 23:19

Wesołych Świąt Wam życzę!
Spokojnych, radosnych i rodzinnych!
Odpocznijcie....

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

Re: Lato i Jesień 2011

23 gru 2012, 23:54

Cześć Dziewczyny !! Jezu jak ja dawno u was nie byłam:((
No ale tak to jest jak sie nie ma czasu nawet za przeproszeniem po tyłku podrapać :) zaraz was podczytam i po wieeeeelkiej przerwie wracam do was :*





A przede wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT WAM KOCHANE ŻYCZĘ :* SPEŁNIENIA MARZEŃ I MNÓSTWA PREZENTÓW :**

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

Re: Lato i Jesień 2011

24 gru 2012, 00:08

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Teraz wyglądamy tak:D
Obecnie nie pracuje bo 2 tyg odeszłam z pracy z powodu debilnego szefa...
Nie rozumiał mojego zwolnienia na dziecko, Liwia złapała angine i musiałam z nią zostać w domu..
Wybór.. odchodzisz sama po skończonym zwolnieniu czy mam Cie zwolnić karnie... h mu w d ;)

Ojciec marnotrawny od maja sie nie odzywa, będzie miał za 6 miesiecy 2 dziecko z inną Panią...(wspólni znajomi)hihi...
Liwia świetnie rośnie, jest bystra, mądra, grzeczna, mało choruje, dobrze przybiera na wadze, wszystko super prócz ząbków które nam zjada próchnica... nie ssie smoka , nie pije z butli, je mało słodyczy, bierze witaminki myje codziennie ząbki iii... no kruszą się :((
Ale od stycznia lakujemy :) Może będzie lepiej:)).

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

Re: Lato i Jesień 2011

24 gru 2012, 00:49

Wszystkiego Najlepszego w te święta, dużo zdrowia, miłości i przede wszystkim spełnienia marzeń mam i dzieci. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

Re: Lato i Jesień 2011

24 gru 2012, 00:56

U Nas choinkę mamy żywą w doniczce ze względu na Eryka, ale Jego specjalnie bombki nie interesują. Kupiliśmy mu na gwiazdkę kuchnię zabawkową. Jego pasją są gary, patelnie itp. oraz dźwigi. Na dźwig za mały więc mam nadzieję że będzie zadowolony ze swojej kuchenki :-D .

Szkieletorek trzymaj się! Teraz ciężko, ale z czasem będzie lepiej.

Mało mam czasu na pisani bo ciągle praca (nawet jutro pracuję :ico_placzek: ) potem obiad, trochę z Erykiem i padam.
Eryk teraz coś ciężko sypia, zęby 4 Go bolą już jakiś czas a żaden nie chce wyjść :ico_sorki: .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

24 gru 2012, 16:32

Cześć Dziewczyny !! Jezu jak ja dawno u was nie byłam:((
Nooo bardzo dawno.I zmieniłyście się a najbardziej oczywiście mała.
będzie miał za 6 miesiecy 2 dziecko z inną Panią...
No nie wiem jak ty to wytrzymujesz ja bym chyba go rozniosła.
Ale widać że nie jest wart niczego.
wszystko super prócz ząbków które nam zjada próchnica...
Łooo no to nie za fajnie ale na pewno jakieś wyjście znajdziecie .

Wszystkim Wesołych Świąt zdrowych pogodnych w miłości spędzonych . Dzieciaczki by dawały nam co dzień tyle samo radości a nawet i więcej . Zadowolenia z pracy no a tobie Malinka dobrej racy życzę w miłej atmosferze. Uciekam bo przygotowania trwają do kolacji.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość