BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

14 sie 2008, 10:32

frydziu mam nadzieję że Wkunia nie bedzie musiała długo nosić tych okropnych szyn... a może to wcale nie będzie dla niej takie meczące... będę trzymać kciuki!

madziorka narobiłaś mi smaka na takiego drina...echh a ja teraz abstynent na maxa...
kupiłam sobie wczoraj oscypka w bacówce za 25 zł, bo stwierdziałam że skoro teraz nie wydaję na uzywki to przynajmiej zjem sobie mój ulubiony serek od ulubionego bacy heheh i wiecie co? Tomek mi zjadł cały do piwa :ico_zly: echhh.. ale obiecał że dzisiaj mi kupi drugi heheh

madzia ale zarombiste foty :ico_brawa_01: mi najbardziej podoba sie to z piłkami w powietrzu :ico_brawa_01:

-indigo- pisze:Ale ja się nie przejmuję bo wiem, ze dzieci muszą rozwijać się swoim tempem.

oczywiście że tak! moja Kali jest chyba najstarsza z wszystkich naszych czrwcowych dzieci, a np. jeżeli chodzi o rowój ruchowy to zawsze była z tyłu za innymi, ale już wszystko nadrobiła i jest git! :-D jedno jest pewne wszystkie nasze dzieci nauczą się mówic, jedne w wieku 2 lat, inne troszke poóźniej, ale napewno nic na tym nie stracą. Prawda jest taka że wszystkie są cudowne, naprawdę udały nam się te czerwcowe maluchy, wszystkie takie śliczne, wesołe i kochane :ico_brawa_01:
kurcze szkoda żwe nie możemy się wszystykie spotykać z naszymi maluchami...

aniu gratuluję drugiej córy :ico_brawa_01: ja jak narazie myślę o chcłopcu, normalna sprawa-chciałoby się mieć na odmianę heheh, ale jak \będzie druga cóprcia to tez będe sie cieszyć, bo przynajmniej nic nie będę musiała kupować, dostanie w spadku po Kali, a tak na serio to najwazniejsze żeby było zdrowe!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 sie 2008, 10:51

witam Mamuski :-D u mojego kuzyna kompa zjadl wirussssss :ico_olaboga: masakra,jego madry brat sciagal piosenki i sciagnal bakcyla,teraz kozystam z neta takiej znajomej :ico_oczko:
Kurcze w niedziele juz powrot do szarej rzeczywistosci bleeeeeee bloki i miasto!!
fotki wkleje jak wroce bo niemam tu jak bez kabla !!


KAMILKO brawo za buziaka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


MADZIU ekstra moj zieciunio widac ze kocha autka :-D


ANIU kochana gratuluje coreczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i spora dziewczynka :ico_oczko:


BeWu pisze:ja jak narazie myślę o chcłopcu, normalna sprawa-chciałoby się mieć na odmianę heheh, ale jak \będzie druga cóprcia to tez będe sie cieszyć, bo przynajmniej nic nie będę musiała kupować, dostanie w spadku po Kali, a tak na serio to najwazniejsze żeby było zdrowe!
to trzymam kciuki za chlopczyka ale tak jak piszesz zdrowko najwazniejsze :ico_oczko:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

14 sie 2008, 12:14

Witam wszystkie mamusie
BeWu cieszę się że już wszystko w miarę dobrze , Ja chciałam ci tylko powiedziec że czytając twojego posta to czułam się tak jak bym siebie czytała z przed roku .Mój M zalicza się do facetów którzy nie lubią gadac o uczuciach , na dodatek ja jestem straszny wstydziuch , więc to wszystko się kumuluje , wiem że troszkę chaotycznie piszę ale inaczej nie potrafię mam nadzieję że coś z tego zrozumiecie.Chodzi mi o to że faceci nie rozumieją że my potrzebujemy wyznac oni twierdzą że nie trzeba gadac rzeczy oczywistych .No i właśnie ta rzeczywistoś przesłania nam rzeczy najważniejsze ciągła pogoń za kaska brak czasu dla siebie , ja ostatnio też czułam że coś nie tak i wyjechałam sobie z dziewczynkami na 5 dni do moich rodziców , teraz w poniedziałek znów wyjeżdżam na tydzień tymrazem, myślę że taka seperacja dobrze nam robi choc nie jest źle :ico_haha_01:
BeWu Kalinka faktycznie dużo rozumie i w porównaniu do mjej Wikunie to przepaśc , Wiki jest leniwa do gadania bardziej baaababaa mamamamama daadaa , a jak coś porwie i chcę żeby oddała to mówię "Da" no i ona oddaje (czasami) bo w większości przypadków to gdy widzi że chce jej zabrac np.pilot to zwiewa.
Madziorka ja też mam czasami sobie wiele do zarzucenia , jestem strasznie nerwową osobą i najczęściej Klaudi się obrywa ,teraz jest trochę lepiej , ale wiem że dziecko odbiera dużo z otoczenia.Jak Klaudia się urodziła to my z M mieliśmy ciężko ja nie rozumiałam jego on mnie na dodatek miałam depresję poporodową i różne rzeczy do głowy mi przychodziły. Zanim zaczełam łykac środki uspakajające i pojawiła się osoba która wytłumaczyła mi co się dzieje i której mogłam się wypłakac na ramieniu to trochę Klaudia przeżyła kłutnie i może dlatego teraz widzę różnicę w zachowaniu Wiki a Klaudi .Srasznie mi wstyd że moje dziecko to przeszło teraz nagradzam jej tamten czas , ona z tego okresu nic niepamięta ale Ja bardzo często rozmyślam nad tamtymi czasami , i spokój w domu jest dla mnie na wagę złota.
Nie mówie że teraz się nie kłócimy ale wydaje mi się ze nie jestem już taka impulsywna i często poprosu nie reaguję na zatrzepkę .

Aniu gratuluję 2dziewczynki ja zawsze chciałam miec 2 córcie .

Madziu oj kochana wiem co czujesz ale tak jak pisze Asiula zobaczysz przyzwyczaisz się do nowej sytuacji.Marcinek poprostu uroczy w czirokezie :-)
Indygo moja Wiki to taka przylepa przyleci przytuli się powie AAAAA da buziola i dalej sobie lata , no i ja też mało się z nią bawię :ico_wstydzioch:

Muszę się pochwalic Wiki miała szczepienie i prawie nic nie płakała , waży 10.58 i ma 2 górne 4 jeszcze nam chyba 3 idą

Frydza Wiki w różowych okularach śliczności moja sobie zwykłe nałożyła i się śmiała ja też z niej hi hi hi

Madziorka ale Leluś nawija :ico_szoking: jak stary tylko ciężko go zrozumiec hi hi superaśnie szkoda że głośników nie mamy to bym Wiki puściła może by tak przykład wzieła z kolegi , bo ona jak coś chce to za rękę mie bierze i ciągnie i mówi tylko e e e

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 sie 2008, 19:00

EDYTKO dobrze ze wyszlas z depresji :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:



JESTEM u kuzynki na klachach to wkleje pare fotek :ico_oczko:

Wiki i jej 1 koko na glowie
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

14 sie 2008, 19:20

Frydzia zdięcia cudne .To było dawno i ciężko się do tych chwil wraca ale dziękuję :ico_oczko:
Te na trawce z jabłkiem cudne

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 sie 2008, 14:04

piekne te wasze dzieciaczki
moja zaczela ostatnio sie puszczac i strasznie sie tym cieszy
oczywiscie zadnego kroku jeszcze nie zrobila ale mam nadzieje ze juz niedlugo

no i tez mnie caluje
dzisiaj rano jak spalam to chyba z 5 razy dostałam buziaka

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 sie 2008, 23:18

hej
ja tak szybciutko
jutrzejszy wyjazd na Słowację popsuł fakt że muszę iść jutro do pracy , co prawda na 4 godziny, ale mieliśmy wyjechać rano a tak to pojedziemy dopiero po południu :ico_placzek:

znajomiu z Warszawy przyjechali dziś rano więc byliśmy już dzisiaj w Wieliczce w kopalni soli, w drodze powrotnej byliśmy w Karwarii Zebrzydowskiej w Klasztorze, No a jutro Słowacja.
Jestem padnięta ale szczęśliwa bo czasd przyjemnie spędziliśmy

odezw sie po powrocie czyli pewnie dopiero w poniedziałek, a może jeszcze jutro z pracy coś naklikam
papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 sie 2008, 14:19

Witam :-D ja zdycham bo dostalam @ i poprostu tragedia,brzuch mi nawala!!!
Mezulek dzis po nas przyjezdza :-D ,jutro powrot do domku,takze odezwe sie jak wrocimy Kochane :ico_oczko:


edyta29, dziekujemy !


jagodka24, witaj,napewno niebawem twoja niunia bedzie smigac!!


asiula26, ale pechhhhhhh z ta Slowacja!!ale i tak milo czas spedziliscie!dobre choc tyle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 sie 2008, 15:09

Ale tu wieje nudą... Co tak cicho?? POsty trzy na dzień to u nas sukces ostatnio.

Asiu miłego wypoczynku.
Frydza fajne zdjecia. Ja tez zaraz cos wkleję.
jagodka24 pisze:moja zaczela ostatnio sie puszczac

Oj Jagódko uważaj na córę. Powiedz jej, ze dziewczynki nie moga sie puszczać hihi.
A tak serio to coraz bliżej pierwszych kroczków. Koniecznie nam sie tu pochwal;)
Witaj Edyta.
edyta29 pisze:Wiki jest leniwa do gadania bardziej baaababaa mamamamama daadaa

U na jest to samo.
edyta29 pisze:teraz w poniedziałek znów wyjeżdżam na tydzień

Ale Ci dobrze. No ale trzeba korzystać z wolnego nie?

A my wczoraj bylismy nad morzem mimo brzydkiej pogody. Tomeczka chrzestny przyjechał ze Śląska na kilka dni wypoczynku i pojechalismy sie z nim spotkac. Nie było gorąco, ale bardzo przyjemnie. Zaliczylismy obowiązkowa rybkę z piwkiem a Tomek pierwszy raz zobaczył morze. W zeszłym roku byliśmy, ale wtedy to był taki malutki, ze niec nie pamięta. Był zachwycony piaskiem i wodą. Szalał na tym piasku, ganiał mewy i do morza chętnie by wskoczył hihi.
Później się niestety rozpadało i musieliśmy sie schowac pod zadaszenie. Ale tam jest tyle atrakcji, ze nie nudziliśmy się.

Wieczorem natomiast wypadzik na urodzinki. Nie było dużo osób w lokalu, ale bawilismy się świetnie. Popiłam troszkę i potańczyłam z dziewczynami.POwrót o 4 rano. I tak wyszłam pierwsza bo wiedziałam, ze rano długo nie pośpię.
Dzis mieliśmy jeszcze zaproszenie na grilla, ale ja zmęczona a Jarek nie chce iść więc odpoczywamy w domku. Zreszta trzeba nabrac trochę powerana jutro. Jarek ma urodzinki więc wpadnie kilku najbliższych przyjaciół na drinia.

A oto sesja nadmorska Tomeczka:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

16 sie 2008, 15:48

Witam dziołszki :ico_haha_01:
wczoraj byliśmy w Ustroniu na Równicy ,filmik wam wkleję jak Wiki sobie radzi
http://pl.youtube.com/watch?v=Uaeu70rkEaQ
Kamilko jak ja ci tego morza zazdroszczę , a do rodziców jadę bardziej dla dzieci bo nie stety mam mamę niepełnosprawną umysłowo a mój ojciec co tu dużo gadac nie stroni od kieliszka więc Klaudie samej tam nie puszczę , bo nie wiem co im do głowy szczeli.Tamtego roku była sama bo tata obiecał że na ryby nie będzie jeździł no ale nie dotrzymał słowa mało tego trzeźwy prawie nie był.Więc biore dziewczynki i jadę moja Klaudia bardzo kocha babcie dziadka mniej(ciekawe dlaczego? mogę się domyślec) więc dlaczego miałam bym jej kątakt uniemożliwic .

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość