fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

23 mar 2007, 16:49

gosia brauna mam,ale czy wypas ,jak termometr.no wlasnie zalezy jak sie trafi.
konrad nawet z goraczka nie dawal sobie pod pache wkladac.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 mar 2007, 17:50

hej hej
udalo mi sie was przeczytac, ale polowy juz nie pamietamhihi i jeszcze sie wkurzylam, bo spisalam sie, a tu nagle cos kliknelam niechcacy i strona zniknela..... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Gosia mam nadzieje, ze powtorne badanie wyjda ok... trzymam kciuki... duzo zdrowka!!!!
co do termometru to ja tez slyszalam, ze ten do ucha jest najlpeszy wiec mam zamiar taki kupic... widzialam kilka w bootsie i ten brauna za 40F rowniez, ale myslalam, ze tanszy kupie.... ale skoro mowicie, ze sa niepewne to bedzie trezba Adaska naciagnac hihi a co... :ico_haha_01:

Felicity zycze wspanialego wypoczynku i wiosennego sloneczka w polsce hihi ja dolaczam do ciebie juz niedlugo hihi jupi jupi!! :ico_brawa_01:

Lucy swietny masz brzuszek.... oliwer rosnie jak na drozdzach hihi a moj taki skromny w porownaniu do twojego hihi

bylam dzis dowiedziec sie juz ostatecznie na temat macierzysnkiego... i ten formularz SMP1 dostalam bez porblemu... ale na razie zostal u nich , bo mam jeszcze podac ostateczna date rozpoczecia urlopu macierzynskiego... a ja dopiero mam plan zaczac go w dzien mojej daty porodu hihi
i teraz mam pytanko i zadanie dowiedziec sie ile tygodni wczesniej musze zlozyc te dokumenty do jobcenter,,, bo przeciez mam jeszcze 3 miechy a do tego czasu wszystko sie moze zmienic... ale oby nie!!! hihi
moj plan jest taki ze przed macierzynskiem chce wykorzystac pozostaly urlop.. nalezy mi sie 25 dni. w kwietniu biore 7 wiec pozstaje 18... takze pracuje do prawie konca maja bez kilku dni....potem 3 tyg i 3 dni urlopu wiec miesiac przed porodem to w sam raz na odpoczynek hihi... jesli bede sie czula ok..

no i do pracy mam wrocic do 23 czerwca nastepnego roku hihi
poza tym nie wiedzialam, ze moge miec platne wolne na szkole rodzenia hihi

i ogolnie wszystko ok .... teraz musze tlyko pobrac formularz Maternity alllowance.. gdzies mam na necie... mam nadzieje ze nie jest zbyt skomplikowany...
i dowiedziec sie do kiedy mam czas na zlozenie tych dokumentow...
moze dzieki temu ze dostaniemy ten maternity od panstwa to bedziemy mialy rzeczywiscie wieksza szanse na "becikowe" hihi

martuchafrots moja fotka jest sp;rzed 3 tyg ale to ;prawda ze moj brzuszek jest mniejszy hihi ale dzieciaczek w normie hihi a to najwazniejsze... hihi :-D

choc zaczyna mnie martwic, ze maluszek malo sie rusza... i slabo kopie.. jak mowilam poloznej to twierdzila, ze to ok ... ale sama nie wiem...

musze konczyc , bo adas zaraz wraca i musze obiadek szybko przygotowac bo jedziemy na zakupy do asdy a wieczorkiem wpada zaprzyjazniona parka przyjaciol... ktorych juz kilka miesiecy nie widzielismy.. a teraz wrocili z kanarow i sa pelni wrazen hihi wiec bedzie wesolo.... takim to dobrze.... hihi wygrzewac sie w sloncu kiedy my tu marzniemy...

mielismy jesczze jechac na basen, ale od wczoraj cos mnie w gardle drapie i chyba nie bede ryzykowac... gdyby nie ciaza to w ogole bym sie nie przejela.. teraz jednak musze chuchac na zimne,. tym bardziej, ze w pracy kilka osob juz kaszle i smarka wiec ryzyko wieksze... hihi

pozrawiam wszystkie... i milego weekendowania... papa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 mar 2007, 22:44

b]gosiaa[/b]mam nadzieje,ze wynik okaze sie bledny i wszystko jest ok...dziekuje dziewczyny za pochwale mojego brzuszka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: T sie ze mnie smieje,bo ja ciagle go odkrywam i on mowi,ze sie chwale hihi a ja sobie patrze,jak sie maluszek rusza ;) ja na razie mam termometr na czolo he he moja ciotka taki miala dla dziecka i zawsze prawde pokazywal...madziorka nie martw sie,ze maluch malo sie rusza,dopiero od 28 tyg mozna sie martwic,tak slyszalam,a moja mama mowi,ze moj brat cala ciaze sie malo ruszal i wszystko ok ...i wklej nowy brzusio,nawet jak jest maly,chetnie obejrzymy :-D edytka fajnie,ze wpadasz na watek mimo problemow z kompem :ico_haha_01: felaczekamy na zdjecia....gosiaa o co chodzi z tym stasiem?to jakis chlopczyk jest chory? :ico_placzek: kasikciezko z tym scanem he he

[ Dodano: 2007-03-23 ]
tego posta napisalam jakies 3 h temu :ico_zly: dobrze ze skopiowalam;(cos nie tak z tym forum dzisiaj

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 mar 2007, 01:09

:ico_ciezarowka: jestem na chwilke.. wpadlam sprawdzic czy cos pisalyscie, ale widze, ze pustki...
znajomi wlasnie odjechali, a Adas zasnal na kanapie hihi

Lucy nie mam aktualnej fotki hihi moj brzusio maly, ale to dobrze... hihi mniej do noszenia, a skoro maluszek zdrowy i w sam raz to tlyko sie cieszyc....
wlasciwie czuje go ..jak sie rusza, ale myslalam, ze bedzie juz mocniej kopal hihi
a moze mi sie za duzo wydaje.... hihi
nie orientujesz sie na ile tyg przed planowanym macierzysnkiem trezba zlozyc dokumenty do jobcenter????

to prawda, ze dzis forum szwankowalo..... byc moze dlatego tak malo napisalyscie od ostatniego razu... a moze po prostu juz cieszycie sie weekendem w pelni....
i tak trzymac.. hhi
ja tez zmykam... pora odespac poranna zmiane.. :ico_spanko: :ico_spanko:
buziaki papa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

24 mar 2007, 01:25

hey kochane!!!
Probowalam wejsc po poludniu na TT,ale tak jak Lucy wczesniej wspomniala nie dzialalo i nic nie moglam zrobic..
Dziekujemy kochane za mile slowa,u nas juz wlasciwie ok ze zdrowkiem,Vinee spi jak susel,juz wczorajsza nocka byla naprawde o niebo lepsza,zeby dalej dokuczaja,ale za to Vinee nie budzi sie juz z placzem cale szczescie..
Ale naklikalyscie jak mnie nie bylo ,jestem w szoku ciezkim.. :ico_szoking:
Ela dziekujemy za zaproszenie do Londynu :ico_buziaczki_big: Bablu wrocil dzisiaj rano,odebral przy okazji Vinee 10 letni paszport,zupelnie zapomnialam,ze jeszcze go nie odebralam...hihih..Tatko zaszalal i nakupil cala reklamowke ciuszkow dla Vinee,kazalam mu wybrac jakiegos topa jakby mial czas,a ten sie tak zapedzil,ze poltora godziny spedzil na polowaniu.. :-D Ela chyba telepatia dziala,bo Bablu we wtorek tez kupil termometr do ucha... :ico_haha_01: wiecie,ja sprawdzilam juz wszystkie termometry,ma ich az 4 sztuki teraz,dwa elekroniczne pod pache,ten do ucha i ten co sie przyklada na czolko..i powiem Wam,ze tak jak Ela z tym pod pache nie zdalo egzaminu,Vinee nie dala sobie go wlozyc i sie wiecznie wiercila,ten na czolo moze jest i dobry,ale jak dzidzius jest malutki i mozna zmierzyc w pozycji lezacej,bo inaczej sie odkleja,do tego trzeba go trzymac,bo Vinee sama sobie go sciagala,ogolnie nie polecam przy wiekszym dziecku i to ruchliwym tak jak nasze dziecie,tak wiec obstaje przy tym do ucha,juz sprawdzilam i jest najwygodniejszy dla mnie przynajmniej..
Lucy sliczny brzusio,rzeczywiscie Twoj synus rosnie jak na drozdzach, :ico_buziaczki_big:
Gosia mam nadzieje,ze wyniki na osteoporoze beda w jak najlepszym porzadku,trzymam kciuki bardzo mocno... :ico_buziaczki_big: Dziekuje Ci bardzo bardzo za wiadomosci o Stasiu mamizy,ciesze sie,ze widac poprawe,bo tylko takie wiadomosci chce sie slyszec o Stasienku,modle sie goraco o zdrowko dla niego..
Co do imienia Vinee,to czyta sie tak jak po ang czyli przez W.
Kasi.k nie wiem czy juz Ci pisalam,ale jeszcze raz spojrzalam na ostatnio fotke,sliczny brzusio,juz prawie na mecie jestes z dzidzia,matko jak to zlecialo... :-D
normalnie juz nic nie pamietam co tam pisalyscie..mam nadzieje,ze mnie nie zdzielicie pasem za krotka pamiec.. :ico_olaboga:
Jasnie Pani wreszcie jestescie z Lucja,wracaj do nas jak najszybciej :ico_brawa_01:
Caluje i sciskam Was wszystkie mamuski i te promieniujace z dzidziami w brzuszkach...

[ Dodano: 2007-03-24 ]
Ela niezle z tym ksieciem Karolem,czekamy na fotki z niecierpliowoscia,ale numer Wam sie trafil,super... :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 mar 2007, 01:39

madziorkaz tego co kasik pisala,to po 27 tyg mozna juz skladac i kumpela mi mowila,ze nawet jak juz urodzisz to tez mozna...ale lepiej przed,bo z tego co mi mowila,to jakies 2 miesiace sie czeka na odpowiedz :ico_noniewiem: wiec musze liczyc ,ze jakis miesiac zostane bez kasy,ale moze nie bedzie zle i w miesiac sie uda,mam nadzieje he he ilonka biedna ta twoja corcia,widze,ze teraz chorobsko nikomu nie odpuszcza,to przez ta zmienna pogode ;(to super,ze Bablu tak dba o Vinee i kupuje jej ciuszki :ico_brawa_01: mam nadzieje,ze moj tez bedzie kupowal,bo poki co mowi,ze mamy zaduzo i nie chce nawet ogladac :ico_noniewiem: a teraz uciekam,bo plecki znow bola,ale tylko jak siedze...psmadziorkaciesz sie malym brzuchem poki mozesz,bo bedziesz miec bole pleckow jak ja :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-03-24 ]
polozna powiedziala,ze plecki bola,bo brzucho ciezki hihi

[ Dodano: 2007-03-24 ]
a twoj jest super i dzidzia zdrowa,to najwazniejsze :-D

[ Dodano: 2007-03-24 ]
czesc dziewczyny,zagladam od rana,ale nikogo nie ma :ico_noniewiem: przyszly do mnie te testy pretlumaczone :ico_brawa_01: przebukowalam testy na 12 kwietnia zebysmy mieli wiecej czasu na nauke ;)bo jednak tych testow jest kolo 1000 he he i do tego hazard perception...ten gosciu powiedzial ,ze tlumaczyl to ponad miesiac,wiec i tak bym nie dala rady przedlumaczyc tego tomkowi do 29 marca,tym bardziej,ze nie raz spie w dzien :ico_wstydzioch: choc ostatnio mi spiaczka przeszla hihi i tak najlepiej sie nauczyc po angielsku tych pytan,ale tak bedzie latwiej nam wszystko zrozumiec :ico_brawa_01: i nie bede musiala tracic czasu na tlumaczenie :-D a wy pewnie z mezusiami i dzieciaczkami ;)ciekawe co u julie?bo cos sie nie odzywa ostatnio,pewnie pracuje bidula

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 mar 2007, 13:56

hej dziewczynki hihi
pospalo mi sie, a jeszcze polezalabym,
ale zaraz jedziemy na shopping hihi hurrrra!!!!

adas wlasnie zrobil pyszne zapiekanki i zaraz bedziem wcianac hihi

Lucy to spoko z tym terminem na skladanie dokumentow do jobcenter.... jesli zaplaca pozniej to wyrownaja kaske wiec spoko.... hihi jeszcze sie upewnie i jesli tak jest to nie musze sie spieszyc,. poczekam minimum miesiac hihi

bo co jesli zmienie date??? moge miec np silne bole plecow i nie wytrzymam do konca maja.... i bede musiala pojsc na urlop wczesniej....
ja sie z tym licze... bo przed ciaza czasem mnie pobolewaly... niedosc ze mam skolioze (boczne skrzywienie kregolsupa) to w fabryce czesto takie dolegliwosci sie zadrzaja hihi starosc nie radosc hihi

zycze wam wszystkim pieknej sobotki hihi papa :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 mar 2007, 14:15

madziorka na tym formularzy jest napisane,ze mozesz zmienic date wiec mozesz juz teraz wyslac...bo podobno oni cos jeszcze odsylaja ,ale nie jestem pewna,bo teraz zadnej daty nie wpisywalam,tylko zaznaczasz,ze wciaz pracujesz,wiec lepiej wczesniej wyslac i miec z glowy,a kaske i tak wyownaja w razie czego,takze nawet jak pozniej wyslesz to nie ma sie co martwic,ale ja to juz 28kwietnia przestaje pracowac,bo chociaz dobrze sie czuje,to powiem szczerze,ze juz mnie denerwuja w tej pracy hihi i troszke za duzo od ciezarowek wymagaja he he ale pewnie bede sie nudzic znajac siebie;)lubie tam chodzic ze wzgledu na kolezanki,zawsze jest z kim porozmawiac i jakos angielski w uzyciu,bo w domku to tylko po polsku i mozna sie cofnac :-D u mnie to od humorku zalezy...nie raz sie ciesze,ze ide do pracy,a nie raz jestem zla hihhi....teraz fajnie,bo jedna w ciazy i jest z kim pogadac;)ale ogolnie to sie bardzo leniwa zrobilam :ico_wstydzioch: ja dzis wolne i czekam na tomka i tez lecimy na zakupy,alecos do jedzonka ,bo lodowka prawie pusta i do ikei wstapimy lozeczka ogladac

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 mar 2007, 15:49

witam dziewczyny!
wszystko przeczytałam, ale z góry przepraszam, jeśli kogoś pominę, gdyż...wczoraj :ico_zdrowko: u sąsiadów przez ogrodzenie :ico_oczko: Lenka do 3 nie zasnęła i jeszcze na nóżkach wróciła do domu, ja bym jej nie odniosła, a tatuś nie chciał ryzykować :ico_oczko: tak się wyluzowła i tak mi było tego potrzeba, ze teraz, z nowymi siłami, mogę na nowo wpaść wir życia codziennego, które już mnie dobijało powoli.
kupiliśmy dziś płytki do kibelka i kuba skuwa wszystko, a ja mam troche czasu, bo lenka z dziadkami na zakupach.
aha, wczoraj kupilam jej...albo od początku. :ico_oczko: ci sąsiedzi mają synka, najlepszy kumpel lenki Fela , nie martw się, nie ma między nimi żadnego uczucia, dbam o cnotę twojej synowej :ico_haha_01: i kupiliśmy mu w zabawkowym takie jajko, z którego po kilku dniach wykluwa sie zwierzak (u nas rybka nemo) i rośni, naprawde fajna zabawka. no i lenusi kupiliśmy spacerówke dla dzieci, bo taką od mamy juz połamała. i oszalał, musiałam jej ten wózeczek złożyć i z nim spała :ico_haha_01:
dobra, koniec zwierzeń :-)
Gosia mam nadzieje, ze ten wynik to pomyłka i powtrne badania pokażą, ze jestes zdrowiótka! wiesz tez sie teraz zastanawiam, nad tym kleszczowym szczepieniem, bo rodzice mają domke w lesie nad wodą i pewnie lenka spędzi tam dużo czasu w wakacje. a nie wiesz, czy mozna szczepic w każdym wieku?
Fela czy Konrado daje sobie umyć ząbki? bo Lenka zaciska wargi i naprawde musze sie natrudzic, zeby jej kły wyszorować :ico_oczko: moze to zalezy od pasty? juz sama nie wiem...
Lucy ale brzuchol! dawno nie poazywałaś, a pamiętam z ostatnich zdjęć, ze był malutki :ico_oczko: a tu prosze, chyba cie podkarmia mężuś :ico_oczko: kolor w kuchni mamy taki gołebiowy, a miał być szry, ale nie jest najgorzej :ico_oczko:
Delfina wykończysz nam sie :ico_oczko: jak Mama przyjedzie to będzie dumna z córci, ze tak ładnie dom prowadzi :ico_oczko: tylko pamiętaj, rocieńczaj domestosa :ico_haha_01:
Edytka nie wiem, czy sie będe cieszyc z wyremntowanego mieszkanka...po prostu sie tam wprowadzimy i padnemy w progu i będzimy spać 3 dni :ico_haha_01:
może synuś ma uczulenie na coś? czasmi krostki na buzi włąsnie dlatego się pojawiają.
Jaśnie Pani :ico_brawa_01: no nareszcie jesteś!!! jak tam w pl? paskudną mieliśmy pogodę, co? :ico_oczko: wiosna zaczęła sie okropnie. a jak twoja dzidzia?
Felicity udanego pobuty w pl, moe będziesz leciała z Julie ? :ico_oczko:
madziroka naprawde masz mały brzuszek w porównaniu do giganta Lucy , ale moze to i dobrze, rzeczywiście sie nie nadźwigasz i nie namęczysz. tez chodziłam na basen! fajnie sie pływa z brzuszkiem :ico_oczko:

dziewczyny, lenka juz wróciła, ale zasnęła w samochodzie, a ja musze pranie rozwiesić na strychu :ico_pranko:
do wieczorka

[ Dodano: 2007-03-24 ]
Ilonuś kochana bardzo sie ciesze, ze już choróbsko dało wam spokój i gratuluje tatusia, który tak dba o córeczkę :ico_oczko: kuba najwyżej pieluchy i mleko kupi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 mar 2007, 16:12

Witam wiosennie...
u nas wiaterek troche chłodny, ale sloneczko nadal swieci :-D

Ilonka dziekuję :ico_sorki: I dobrze, ze juz z Vinee czujecie się lepiej :ico_brawa_01: I pochwal się ubrankami jakie tatus kupił dla Vinee... czekam niecierpliwie na sesję fotograficzna z nasza ulubioną modelką :-D

Fela przeczytałam męzowi twoją opinię o tych termometrach i podjelismy decyzje, że trzeba go kupic i już... w pracy się sprawdza to dlaczego u nas miałby nie... A gdzie zdjęcia księciunia???

Madziorka sprawdziłas jak się nazywa karkówka po angielsku, albo jej odpowiednik... bo narobiłas mi smaka i czekam tylko na nazwe mieska i biore się za gotowanie...

Lucy podziwiam, że w ciąży jeszcze ci się chce robić te prawko i uczyć do testów... Ja powinnam robic NVQ a od kiedy jestem na urlopie nawet palcem go nie tknęłam...

Gosia mam nadzieje, ze drugie badanie wyjdzie pozytywnie i okaze się, że wszystko ok...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość