edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

27 sie 2007, 18:39

no własnie dzis widziałam osite na forum ale nic nie napisała :ico_nienie: nic nie wiem co i jak?prosimy o odezwe pani anno :ico_oczko:
ja tez drinków nie bardzo kiedys piłam czystą a teraz na widok wódki mam pewnien odruch :ico_oczko: ale opiłam sie jej w zyciu sporo :ico_noniewiem: wina nie lubie to nic mi nie pozostaje jak abstynencja :ico_sorki: :ico_placzek: ale mój R doszedł do wniosku ze za duzo na piwo wydaje i konczy z nim.sknera :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

27 sie 2007, 18:55

zarobisz zarobisz :-D a ja nie bede gorsza postawie pizze do piwa bo moze do cholery ten młody rolnik wypali i 50tys mam w kieszeni.ale by było super :-D taka suma :-D nawet nie sni mi sie po nocach :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 sie 2007, 21:27

edi pisze:sknera

to chyba męski odpowiednik skarpety :ico_haha_01: do mnie by pasował :ico_oczko:
D-nika, już wszytsko z "pomogła" wróciło do normy"...pewnie admin przeczytał, że sie na browara do zenka wybieracie i też chce sie złapac :ico_haha_01:
nie ma to jak sklepik osiedlowy, chociaz mój mąż teraz namiętnie w garażu przesiaduje, a potem czuje od niego żywca :ico_oczko:

ja planu nie napisałam, chociaż siedze juz ze dwie godziny przed kompem :ico_puknij:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

27 sie 2007, 21:32

kasia to dobrze ze zywca popija a nie gozałku.u nas w przemyslu to browar jest za drogi.za 5 zł kupisz litr spirytu :ico_noniewiem: kto by sie w zywce bawił.my do tego tyg pijalismy lecha.pijalismy bo sknera stwierdził ze za duzo kasy na browary idzie :ico_olaboga:
nika nie zadne mrozone a najlepsze w miescie pizze ci fundne.ja nie z tych skąpych :-) ja to gest mam :-)

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

28 sie 2007, 07:55

no nieładnie nieładnie Nika .fajeczki prosze rzucic w diabły.po co ci to swinstwo.tylko nie pisz ze nie bos nerwowa.takie wytłumaczenie ma moja siostra.całe zycie nerwowa.a ja nigdy nie paliłam.i zaoszczedziłam na tym chyba juz duzo :-D
R kopcił jeden za drugim.a w angli jak zobaczył jakie drogie fajury to najpierw palił skrety a potem przestał całkowicie.to sie nazywa mobilizacja.rzucic palenie bo papierosy drogie :ico_szoking:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

28 sie 2007, 12:34

wiesz Nika ja chyba tez kiedys miałam depresje.nawet nie chyba a na pewno.wszystko zaczeło mi sie walic.naprawde to duzo pisania ale ja wtedy to wyglądałam jak kosciotrup.chodziłam i wyłam.siedziałam zamknieta w domu.ja sobie z tego sprawy chyba wtedy nie zdawałam.wyjechałam do angli i jakos wszytsko mi przeszło.ale nikomu nie zycze tego.ja sobie z niczym nie radziłam.a wszystko spotegowało sie jeszcze gdy mi promotorka powiedziała ze sie nie obronie.wszyscy byli juz po.powyjezdzali poukładali sobie zycie a ja siedziałam w domu i nic nie mogłam zrobic.to był najgorszy okres w moim zyciu.trwał ok roku.mam nadzieje ze nigdy mnie i nikogo to nie złapie.mam nadzieje ze i tobie przechodzi.znajdziesz prace.poznasz nowych ludzi.wszystko sie poukłada.ale fajki rzuc :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-28, 13:11 ]
a czemu osita nic nie pisze??????????wiem ze nas czyta :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

28 sie 2007, 13:49

no własnie nie istotne.mi sie tez nie chce o tym pisac.było mineło.
a osita to chyba nadrabia stracony czas z Carmen.nacieszyc sie nie moze.ale i nas zaniedbuje przy tym.
a kasia to co.tez sie nie rozpisuje za duzo.
su była i koniec ,jak kamien w wode :ico_oczko: tez mogłaby cos napisac .jak w pracy :-)

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

28 sie 2007, 16:26

no surtsey chyba juz tu nie zagląda.fluidy pobrała ,prace dostała i papa kolezanki :ico_oczko: ale dobrze ze ma prace.co tam bedzie na tt siedziec :ico_oczko:
osita przepadła
kasia sie obija
jestem ja i Nika.Nika prace dostanie i zostane sama z dochodzącą kasią-jak wogóle czas bedzie miała.mąz jej tez wymagający :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

28 sie 2007, 17:46

nika biora cie na przetrzymałosc :ico_oczko: jak nie ta to inna.ja juz czasem tez mam dosyc.powiem szczerze ze zwątpiłam.poddałam sie.no tyle ze ja mam krus.a na krus zarabiam sobie na allegro.marny grosz ale zawsze mój.
głowa do góry.su tez nie wierzyła ze cos znajdzie.i prosze ma tyle pracy ze nawet nie raczy zaglądnąc.kasia tez łapała po pare godzin i tez wiecznie narzekała :ico_oczko: jak ja zresztą :-D a jak ci sie trafi to pare na raz.jak to zwykle bywa :ico_noniewiem:
a ja wcinam loda a głowe chce mi urwac.musze sobie tomografie zrobic bo od 5 lat 2-3 razy w tyg to norma.ile mozna tabletek jesc :ico_olaboga:
dzis juz napisałam do szpitala czy mozna sobie prywatnie zrobic bo oczywiscie rzaden lekarz mnie nie wysle.zapłace sobie ale przyjajnmiej bede wiedziała co i jak :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

28 sie 2007, 18:04

jestem laseczki :ico_oczko:
u mnie jak urok to s...aczka :ico_zly: jednak mam prace w zerówce na 7:30 I BARDZO SIE UCIESZYŁAM, BO ŚWIETLICE MOGŁABYM POCIĄGNĄĆ CHOCIAŻ TEN ROK, ALE CO??? :ico_puknij: oo, caps mi sie włączył :ico_sorki: :ico_oczko: dobra dalej pisze :ico_oczko: , ale co???? chyba świetlice zamkną, bo remont w szkole porządny i nie ma gdzie nas wcisnąć :ico_noniewiem: jakaś klątwa nade mną wisi czy co? :ico_noniewiem:
edi, i D-nika, weźcie mnie też na tą pizze, bo ja i jeść i pić lubie i fajna jestem :-D

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość