Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

21 wrz 2007, 21:25

Dziewczyny, proszę pomóżcie tępej koleżance, bo już nie mogę... Od dawna się z tym męczę i jest mi głupio że tak beznadziejna jestem... Jak wklejacie tak dużo zdjęć? W podpisie? Ja jak próbuję więcej niż jedno to mi wyskakuje "twój podpis jest za długi". Już mnie trafia... Help :ico_placzek: Co ja źle robię?
Tylko się za bardzo nie śmiejcie ze mnie... troszkę tylko...

[ Dodano: 2007-09-21, 21:33 ]
Mam nadzieję że tego nie ... zepsuję :ico_oczko: ...
Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2007-09-21, 21:39 ]
Wszyscy mówią jaka ta Ala podobna do Arusia... GDZIE?
W dodatku Aruś miał tu już 2 ząbki, a Alusia wciąż "szczerbata"!

[ Dodano: 2007-09-21, 21:43 ]
A to zaczerwienienie wokół buzi u Arusia to przeze mnie :ico_wstydzioch: , dałam mu gryzaczka prosto z lodówki :ico_olaboga: żeby mu na ząbki ulżyło, tylko za długo tam leżał i za zimny był i potem przez 2 dni bidula miał taką buźkę czerwoną, przez durną matkę :ico_puknij:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

21 wrz 2007, 21:43

anilliwe77 baaaardzo prosze o pzreslanie ksiazeczek_
1 Dlaczego płacze,
2 Wychowanie bez porażek,
3.100 zabaw dla dzieci 3letnich,
5pradnik jak sie robi dzieci,
6mit szczęśliwego dzieciństwa,
7jak nauczyć dzieci czytac,
8uśnij wreszcie,
9moje dziecko mnie nie słucha,
10wychować dziecko i nie oszaleć,
11od poczęcia do narodzin,
12pierwszy rok życia,
15zdrowie dziecka.
moj mail to pechela17@poczta.onet.pl
dziekuuuuje ci bardzo z gory!!!

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

21 wrz 2007, 21:44

Oj, chyba gadam do siebie, a to znak, że "trza" iść spać... aaaa, weekend! I wszystko jasne!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

21 wrz 2007, 21:54

dziewczyny, od rana pieczę z mamą placki dla mojej sąsiadki...
sąsiadki córka ma jutro wesele i okazało się że firma tzn "piekarnia" w której zamówiła ciasto - wyrolowała ją... dlatego musiałyśmy jej pomóc i tak... mamy w tej chwili 11 placek jest w piekarniku i dwa torty gotowe tylko jutro się masą przełoży...padam z sił, dlatego mnie nie było....
Mamcia nie denerwuj się, zapewne wszystko będzie dobrze, ja wiem że łatwo mi tak mówić, ale najważniejsze to być dobrej myśli, dzieci wyczuwają nastroje rodziców, niech Julcia będzie spokojna Twoim spokojem...będę trzymać kciuki!!!!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

21 wrz 2007, 21:55

QUNICK juz spiesze z odpowiedzią co do spiworka,kochana więc okrycie wierzchnie jest rozpinane na dwóch zameczkach po obu stronkach ale całosci tej jakby klapy odpiac sie nie da bo zamki sie na środeczku nie łącza jedynie mozesz rozpiac oba całe.
Jest mój na 100cm. i jest troche narazie Amelce za dugi wiec go poprostu zarzucam bardziej do tyłu za jej oparcie bo za rok bedzie jak znalazł jak bedzie miec juz dłzusze nozki i buciki to bedzie oki. On jest tak zakładany ze ma z tyłu gumkę za którą sie zakładana na oparcie wózeczka ale na moj akurat wozek ta gumka jest za szeroka,mozna ja sobie zmiejszyc ale ja nie robiętego bo ten spiworek ma tez 5 otworkow na pasy którymi zapinam Amelke wiec nie ma mozliwosci zeby spiworek sie wysuwał bo pasy są przełozone przez niego ;).
Ja mam kolorek popiel-popiel ale Hekkate kupiła tez taki sam spiworek jak ja tylko chyba popiel-bez chyba,to moze i ja zapytaj o zdanko odnosnie spiworka. Ja juz w nim woże Amelcei z rana jak musze isc po zakupy tak przed 10.00 jak wychodze jest naprawde chłodno zaledwie 7 stopni i w takim spiworku nie ubieram jej wtedy za grubo i ona sie nie wkurza ze musi byc długo ubierana, ubieram ją sobie lzej ale wiem ze jej w śpiworku cieplutko hi hi ;).
Zyczę udanego główkowania nad wyborem spiworka
HARE dziękuje za komplementy dla Amelci,przekazę jej jutrohi hi, ale ślicznie napisałas ze masz sentyment i ze to prawie jak twoje dziekuje ale mnie dotknęły te słowa, no tak o Kubusiu tez często myśle, naprawde bo w koncu nie cesto sie zdaza byc na jednej sali i w dodatku jeszcze widziląam Kubusia na zywo.
Fajnie, ze u was oki i ze Kuba rozwija sie obrze, u nas tez ząbkow nie ma i chyba prędko ich nie bedzie,moze na gwiazdkę hi hi pod choineczkę :)
Masz racje moze Kubus nie bedzie raczkował tylko sobie zabierze sie za chodzenie, Kacperek mi mało raczkował dosłownie troszke z miesiąc i po miesiącu jak sie nauczył podciagac o np. kanape to juz stał i w 8 miesiącu na koiec puścil sie i sobie poszedł hahaahahahahahaa, Amelcia teraz jest na etapie stania o jednej ręce juz nieraz tylko kanapy sie trzyma wiec kto wie czy nie pojdzie w braciszka slady ;),pozdrawiam cieplutko
LUTOWKI no to chyba teraz mnie cosik bierze tzn. szczypie mnie w gardełku i woda z nosa leci ach moi chłopcy sie wykurowali prawie to ja teraz opadam z sił a jutro ma byc piekna pogoda i blisko nas festyn rodzinny to pewnie sobie z mezem i dziecmi pojdziemy.
A dzis u nas w Poznaniu dzieci podostwały takie odblaskowe kamizelki tzn. przedszkolaczki dostały od policji na spacerach zby byc widocznymi i byłam na spacerku i widziłąm tego mojego artystę z jego grupą w takie kamizeleczce był hi hi, nie widział mnie wcale dopiero na koniec jak sie w grupy juz ustawiali i wracali do przedszkoli ale fajniebyło popatrzec jak jest w grupie i sie dobrze bawi z dziecmi,porobiłam oczywiscie pełno foteczek to jutro wkleję oki bo teraz ide sie nafaszerowac czyms co mozna podczas karmienia brac bo jeszcze karmię w nocy i heya do spanka, dobranoc kochane spokojnej nocki wam wszystkim zyczę
MAMA KASIA ooojjj są do siebie podobni, są są naprawde widac podobienstwo
A jesli chcesz powkeljac kilka fotek pod rząd musisz kopiowac ostatniego linka jesli wgrywasz fotki przez programik imageshasck-bo tam tak akuratnie jest ;)
ANILWE dziekuje bardzo za przesyłke :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

21 wrz 2007, 23:22

Hej lutowki, troszke mnie nie bylo a tu znow tyyyle czytania hihi

mamciapostaraj sie byc dobrej mysli, zrob to dla Julcii, badz spokojana na ile potrafisz, tyle w tej cwili mozesz zrobic, a zmartwianie sie i placz zostaw,bo po stresowc sie na zapas. Mreszta mysle ze wszystko sie ulozy tylko pilnuj Julcii zeby tak juz nie robila. Trzyama kciuki za was.

Małgosiafajna fryzurka i kolorki jak dobrane,a pewno bedziesz szałowo wygladac na tym weselu,wklej zdjecia
HaRe,Sandrusiawitajcie po dlugiej nieobecnosci
karolas,super fotki,ale brat siostry sie nie wyrzeknie i na odwrot
kajunia25Milenka pieknie i sprawnie raczkuje ,super filmik

Iza
Fajnie ze znalazlas chwilke zajrzec do nas,dobrze ze u was wszystko ok,mam nadzieje ze nic sie nie zmieni i dalej bedzie dobrze

[ Dodano: 2007-09-21, 23:40 ]
Kataledajkaja tez wlasnie podziwiam mamy z dwojka dzieci,ja wciaz czasu nie mam, ciagle cos robie, nie wiem jak to bedzie jak Patrus zacznie raczkowac,choc nie wiem czy i on tego etapu nie pominie.

HaResprobuj kaszki lub kleiku kukrydz.moj nie chcial ryzowego a kukurydz. mu smakuje.

Dziewczyny ja tez wszystko blenderem robie,super srawa,Patryk wcina jabluszka ze sloika i jak robie,bananki,maliny,morele,sliwki,do chhrupek az sie trzesie haha
Dziewczy a ile wasze pociechy zjadaja obiadku, bo dla 7 miesieczniakow to sa juz takie duze sloiczki po 190g ale moj nie je calego on caly czas je tak 125-czasem 150g.A jak wasze dzieciaszki?
Nie wiem czy pislaam ale Patryk pije sam bebilon z kubka, bo wczesniej zaczelam od kleiku,tak wiec teraz karmie tylko w nocy ale z tego mam nadzieje ze sam wyrosnie i to karmienie samo odpadnie a nie bede musiala go zastepowac sztucznym mlekiem.

[ Dodano: 2007-09-21, 23:49 ]
anilewesuper zdjecia z ta bulka, dziekuje za poradniczki i mam prosbe czy moglabys mi doslac jeszcze nr 9 -moje dziecko mnie nie slucha, sorki ze tak marudze,pislam wczesniej ale wiem ze tylu osobom to wysylalas wiec moglo ci sie cosik pomylic , jeszcze raz wielkie dzieki.

No nic to i ja zmykam spac,pa lutowki.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 wrz 2007, 09:44

karolas, hekkate, wiedziałam , że mi pomożecie!
Ja znalazłam taki:
http://allegro.pl/item243001132_super_s ... _itp_.html
i taki
http://allegro.pl/item245576655_efik1_s ... mocja.html

Piekna pogoda u nas chciałam zabrać moje dziewczynki gdzieś do lasu ale mi się Zuzia wczoraj czymś struła i wymiotowała w nocy więc nie wiem czy dziś da radę...
A po południu spodziewam się gościa - mojej kumpeli, która wyjechała do Irladii i tam pracuje. (Sandrusia - gdzie Ty mieszkasz tzn w jakim miescie?)

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

22 wrz 2007, 11:02

Iwona77:już dosłałam....widocznie nie zuważyłam...nie gniewuniaj się:* :ico_sorki:
Lutówki:a ja dziś wracam na tydzień na wieś:(tak mi się nie chce...i znów bez dostępu do neta...no przede mna perspektywa duużego prańska :ico_pranko: dzięki Bogu za pralke:D a po rocznicy naszego ślubu mój kochany Ł wyjeżdza do Holandii na 2 miesiace...a ja będę u rodziców....bo na teściów raczej liczyć nie mogę:/ "odwiedzać nas może" tak powiedzieli mojemu mężowi...c zuję sie jak 5 koło u wozu:(

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

22 wrz 2007, 11:14

kminek a kiedy wracasz do pracy? Bądź dobrej myśli, mały z czasem polubi grudki tak jak Joasia- ale ona włanie tak się nauczyła, że z mojego talerza dostawała :-D

Iwona niestety moja Joasia kilka razy w życiu zjadła cały słoiczek ale ten mniejszy, a teraz zjada tego mniejszego tak 3/4 :ico_olaboga: potem zaciska usta i koniec jedzenia

Karolas zdrówka ci życzę i nie mogę się doczekać na obiecane fotki :ico_oczko:

My na weekend jedziemy do Radości do teściowej, to może uda mi się zrobić jakieś fajne zdjęcia Joasi np na ogrodzie, bo dawno jej nie robiłam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-22, 11:18 ]
anilewe77, nie przejmuj się teściami, niestety często są tacy właśnie okropni :ico_zly: A przez te 2 miesiące co będziesz u rodziców będziesz mogła do nas zaglądać? czy to jest na wsi tam gdzie teraz jedziesz na tydzień?

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

22 wrz 2007, 11:32

u rodziców naszczęscie necik jest więc zaglądać bedę:)przynajmniej to dobre:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości