doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

06 paź 2008, 08:24

jagódka ja bym jednak poszla do lekarza aby obejrzal mała, bo wydaje mi sie ze takie skoki tempereatury nie są normalne...

zborra, co do jedzenia to zgadzam się z tobą i moja mama ma tak samo...
ja w dzien np nie daje Kindze smoka, nawek jak marudzi, ale mama by jej go wcisnela do buzi byle by nie piszczała...
oj, może następny weekend sobie odkujecie...
przyjezdza dopiero za 3 tygodnie...
Poza tym mam jeszcze pewien mały problem, który mnie dręczy, ale nie mogę o tym pisać na forum... bo się boję...no trudno...jakoś się postaram to opanować...
będzie dobrze. w koncu jestes super mama i super kobieta :-D

GLIZDUNIA, zapomniałam wczoraj napisać, ale Maya jest słodka

ja dzisiaj byłam w robocie i miałam 2h "siłowni". w weekend była dostawa i w pip roboty miałam.

w ogole moj mąż te jest jakis debil! cos mu wpadlo wczoraj wieczorem do oka i nie mogl tego wyjąć i do wydrapał :ico_puknij: okazało się, że to jakiś mały kamień :ico_olaboga: oko mu łzawiło i chyba zaczęło nawet ropieć i on je zakleił na noc :ico_puknij: normalnie jak rano przeczytalam to (napisal mi smsa jak juz spalam) to sie wkurwiłam! jak można wydraopać cos z oka??? :ico_puknij: to nie pryszcz na gębie! musze zaraz do niego zadzwonic i sie dowiedziec co z tym okiem.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

06 paź 2008, 09:28

nocka taka sobie
szybcko wrocila jej normalna temp
ale juz o 4:30 miala 38
dzisiaj chcialam isc do lekarza ale kurcze dziewczyny ja sie boje ze ona w tej przychodni cos gorszego złapie

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

06 paź 2008, 09:28

a tu takie pustki dzisiaj :ico_szoking:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

06 paź 2008, 09:40

jeszcze wczesnie
dziewczyny pewno spią

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

06 paź 2008, 09:49

Jestem dziewczyny, tęskniłam przez weekend za Wami.
Widzę, że jagodka24, już w domku, chociaż z jakąś podejrzaną temperaturą. Muszę doczytać co tam u Was, ale chyba jak Karol pójdzie na drzemkę. Teraz jeszcze musimy iść na zakupki. Może uda mi się też zgrać fotki później, Karol ma takie śliczne z wiejskiego podwórka.

No to narazioe tyle, lece się ubrać i śmigamy na spacer i zakupy.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 paź 2008, 10:03

Hej po łikendzie
Weekend minął nam rewelacyjnie. Sobotę spędziliśmy na spacerach i wspólnej zabawie. W niedzielę Mariusz wyrzucił mnie i Alicję na basen, bo dawno nie byłyśmy. Poszła z nami nasza kumpela. Alicja zachwycona jak zwykle, tylko mnie dzis plecy bolą od schylania sie przez 2h. Jak przyszłyśmy do domku to obiadek był już gotowy i ładnie posprzątane. Po tym basenie Alicja spała od 19:30 do 8:00

jagodka24, a nie możesz zamówić wizyty domowej??

U nas ząbkowania ciąg dalszy. Dziś były już trzy kupy i ogromny płacz. Teraz Ala lula, ale nie obyło sie bez paracetamolu i żelu na dziąsełka. Zobaczymy jak minie nam dalsza część dnia.
Muszę chyba jakieś śniadanko zjeść, bo o 6 rano musiałam wstać Mariuszowi śniadanie zrobić i myślałam że Ala się zaraz obudzi, a tu mi taką niespodziankę zrobiła

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 paź 2008, 10:07

Jagodka ale przeciesz lekarze maja tez wizyty domowe ... wiec moze zadzwon do przychodni powiedz jaka jest sytuacja ... i moze przyjdzie w koncu za to płacimy ....

Doris a gdzie ty pracujesz ze towar wykładasz??
a wydrapanie z oka czegos hmmm moze to ze złosci ze sie kłuciliscie ??

Zborra trzymam dzis kciuki !!! a jakis szampan bedzie na otwarcie ??

A "niania " spisała sie dobrze ... nie miała za duzo do roboty ...ale rano wstała i mi pomoagała bo ja lekko nie wyspana byłam .... hihihi

a dzis u mnie słonko piekne swieci ... ..

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 paź 2008, 10:09

hejka,Jagodka...no wlasnie zeby czegos gorszego nie podlapala....a 38 to nie tak zle....kurka nie wiem...a wizyty domowej jakiejs sie nie daloby zalatwic :ico_noniewiem:

Zborra,no ciekawi mnie co to takiego o czym pisac nie mozesz...ale ja mam w sobie nadmiar ciekawosci niestety :ico_puknij: ....mysle ze jak to maly problem to szybko go rozwiazesz!

my juz zjadlysmy jajecznice na boczku i z zoltym serem-zeby Maya srea troche ruszyla...i sporo zjadla....teraz lazikuje i oglada tv niestety nie mam silnej woli jakZborra....leci program o jej ulubionych tygrysach wiec jak jej tu wylaczyc?

a ze Maya na stara wyglada,no coz...mi tez sie juz taka dorosla wydaje-szczegolnie w kucyku.....a ostatnio jej zalozylismy jej zlota bransoletke z chrztu-ona taka delikatna dla dziecka wlasnie i wyglada w niej pieknie,jak mala Ksiezniczka :ico_haha_01: i lubi w niej chodzic bardzo jak to Maya!!jesli dzis przyjdzie ta bluza z Nexta to do tesco pojedziemy pierwszy raz w berecie-o ile da sobie zalozyc paskudnik maly!!

Sikorko,oj jak fajnie ze jestes!dawaj fociaki w wolnym czasie!!!odpoczelas troszke chociaz?

Doris,teraz 3 tyg.?to dosc dlugo ale mze do tego czasu tak zatesknicie za soba ze nie bedzie klotni jak w ten weekend...zycze Wam tego!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

06 paź 2008, 10:32

dziewczyny wiecie co ale to chyab trzydniówka
wlasnie pojawiła sie wysypka
tzn takie malutkie czerwoen kropeczki na tułowiu

[ Dodano: 2008-10-06, 10:38 ]
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-06, 10:38 ]
kiepsko widac

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

06 paź 2008, 10:45

KUlka, preacuje w auchan w gdansku dla firmy ferrero

GLIZDUNIA, no 3 tygodnie to dlugo i jakos wątpie by bylo lepiej jak przyjedzie...

GLIZDUNIA, zapomniałam, że Twój A. ma urlop, pewnie korzystacie z czasu spędzanego razem i nie wpadasz tu tak często jak wczesniej

Sikorka, dawaj fotki z weekendu

Ewcik, Ty to masz dobrze. mąż wyrzuca Cie na basen a w tym czasie gotuje i sprząta!

jagodka24, może to i trzydniowka, ale dziwne w tej trzydniowce te spadki temperatury...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość