Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

14 lut 2012, 18:11

Podczytałam was...ale dziś z pamięcią krucho,bo nockę mamy za sobą koszmarną! Nie mogę się na niczym skupić :ico_olaboga:

Ale przynajmniej mamy kolejnego ząbka 2-czkę prawą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I czekamy na kolejną bo też już na dniach się przebije. Biedna Nadusia dostała w nocy taką gorączkę,że nie mogłam jej niczym zbić. Na szczęście to nie powód choroby tylko nieszczęsnego ząbkowania bo jesteśmy po wizycie u pediatry. Także gorączka może się utrzymać nawet 3dni :ico_sorki: I jak sobie pomyśle o kolejnych nie przespanych nocach to mam dość! :ico_spanko:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

14 lut 2012, 18:59

patrycja jak mu sto mus ja pracuje w szpitalu tez widywalam swojego co 2 dzien ale to kwestia przyzwyczajenia jest ale jak mozesz miec lepsza prace to byłoby fajnie i trzymam kciuki za pracę magisterską :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

14 lut 2012, 23:02

hej
jak tam walentynki???ja dostałam różyczkę :-D

co do pracy...jakoś tak dziś przypadkiem razem z teściami pogadaliśmy o mojej pracy. Wysyłają mnie niemal siłą, ale do takiej za 3000 zł :-D dobre, ciekawe skąd taką wezmę. No i oczywiście wywody teściowej, że praca mnie sama nie znajdzie bla bla bla. po krótkiej i stwierdziłam bezsensownej wymianie zdań postawiłam sprawę jasno, jeśli mi pomogą w opiece nad Matem mogę pracować od dziś. Zgodzili się :ico_szoking: chyba mają mnie dość :-D zacznę od pośredniaka, liczę na kursy :ico_oczko: super, już się cieszę :ico_brawa_01:

Aniaaa no schudło mi się. Nikt w to nie wierzył, nawet własny mąż> a ja się uparłam no i proszę :ico_brawa_01: ale chcę zrzucić jeszcze ze 2, 3 kg. choć każdy uważa, ze już powinnam zakończyć odchudzanie. W sumie już się nie odchudzam, od czasu do czasu złapię coś słodkiego, tyle że nie jem po 18. Tylko mój brzuszek :ico_olaboga: w ciągu roku zrzuciłam 33 kg! :ico_szoking: co widać po brzuchu(który zwisa) i tyłku (płaskodupie), ale podreperuję to :ico_oczko:

aga216 zdrowia dla taty!!!!

Dobrusia pewnie czas Ci się dłuży jak męża nie ma????
Mnie nikt nigdy nie wróżył. W sumie może bym i chciała żeby mi powróżono, tylko właśnie boję się że usłyszę coś złego :ico_olaboga: właściwie to nawet nie wiem czy w to wierzę :ico_noniewiem:

[ Dodano: 14-02-2012, 22:04 ]
magda1614, ładny pieniądz :ico_oczko:
ja też już czekam na pity, bo chciałabym się wcześniej rozliczyć. Mamy w tym roku 2 komunie i na dodatek jesteśmy chrzestnymi :ico_olaboga:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

14 lut 2012, 23:20

jak tam walentynki???ja dostałam różyczkę :-D
ja dostałam bukiet róz wirtualny bo meza nie ma i od synka walentynke zrobioną przez niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
w ciągu roku zrzuciłam 33 kg!
o matko jak to zrobiłaś bo ja chce tylko 8 kilo i cos mi sie nie udaje :ico_sorki: :ico_sorki: a ty :ico_sorki: cwiczysz czy mniej jesz?? :-D

[ Dodano: 14-02-2012, 22:21 ]
magda1614, ładny pieniądz :ico_oczko:
no tak przyda sie bardzo bedzie na lato dla synka na kolonie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 14-02-2012, 22:22 ]
Mamy w tym roku 2 komunie i na dodatek jesteśmy chrzestnymi :ico_olaboga:
oj ale wydatek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 14-02-2012, 22:24 ]
a tu cisza

no nic ogladne ekspres reporterów i iide spać :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

15 lut 2012, 09:41

Zgodzili się :ico_szoking: chyba mają mnie dość :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla tesciow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A Tobie zycze szybkiego znalezienia pracy...
w ciągu roku zrzuciłam 33 kg!
wow :ico_szoking: a ja 4kg nie umiem zrzucic, daj recepte na to jak to zrobilas :ico_szoking:
patrycjaaa, ja czasem z postow tak wyczytywalam, ze jakby siedzisz caly dzien sama w Waszym pokoju z Blanka i nosa nie wychylasz... No i fajnie, ze mala siedziala z dziadkami ostatnio duzo jak prace pisalas... Ja tez bym czasem chciala odetchnac od tych moich skrzatow, a nie mam gdzie ich nawet na chwile oddac, bo tesciowa jakos nie proponuje, zeby przynajmiej raz w roku dziewczynki wziac do siebie na weekend, albo na krotkie wakacje... :ico_noniewiem: albo wogole na kilka godzin zebysmy mogli z P. yjsc do kina... Jak jedziemy do tesciow to wszyscy w 5 na weekend i i tak ja siedze z dzieciakami, ok tesciowa zrobi im jesc, ale ja i tak nie mam odpoczynku... oj juz dawno z P. nie bylismy nawet na krotkim spacerze tylko we 2. A wydawalo mi sie, ze babcie to powinny wnuki do siebie zabierac co jakis czas, nie powinny, ale same wychodza z taka inicjatywa, a u nas lipa... Ostatnio dziewczynki mnie sie pytaly kiedy beda mogly same u babci spac, a ja za bardzo nie wiedzialam co im powiedziec skoro babcia tego nigdy nie zaproponowala.

ja tez dostalam pieknego kwiatuszka, w takim szklanym wazoniku wysypanym roznymi kuleczkami :-D

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

15 lut 2012, 12:07

Witam z :ico_kawa:
obiadek ugotowany
Filip juz sie wyspał i urzeduje po stolem bo tak jakies srubki od spodu są i chyba chcialby cos zbroic :-D :-D

a u nas wieje strasznie :ico_szoking:

i jutro szafe bede miala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nareszcie sie ogarne z tymi pudlami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

15 lut 2012, 12:19

Hej :-D

Gwona, oby gorączka szybko minęła i ząbki raz dwa wyszły :ico_sorki: :ico_sorki:

Blanka26, super :-D :ico_brawa_01: dla teściów :-D
W takim razie trzymam kciuki i życzę powodzenia w szukaniu pracy!!!
w ciągu roku zrzuciłam 33 kg! :ico_szoking:
o kurcze :ico_szoking: nieźle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a na jakiej diecie byłaś ??
Mamy w tym roku 2 komunie i na dodatek jesteśmy chrzestnymi :ico_olaboga:
niezły wydatek Was czeka :ico_noniewiem:
ja chce tylko 8 kilo i cos mi sie nie udaje :ico_sorki: :ico_sorki:
mi też by się z 8 kilo przydało zrzucić,a najlepiej to 10 :-D tylko jak to zrobić :ico_noniewiem:
a tu cisza
no cisza właśnie, coś mało dziewczyn zagląda ostatnio :ico_placzek:

NowaSejana, my na szczęście mamy pomoc w dziadkach jednych i drugich :ico_sorki:
Jak wiecie M. rzadko jest w domu, więc jak wraca to wiadomo, chce spędzić czas z córkami ale ze mną też we dwoje, więc nie raz moi rodzice zostają z dziewczynami albo jedna u jednych dziadków,a druga u drugich i możemy spokojnie gdzieś razem wyjść :-D
Tak się trafiło,że moi rodzice razem za 2 lata będą szli na emeryturę, więc już mają zajęcie :ico_oczko: bo ja pójdę do pracy, więc Martynka będzie z nimi, a Karolcia do szkoły już będzie chodzić, więc luzik :-D
Oby tylko pracę znaleźć :ico_sorki:

Ja nic nie dostałam na walentynki,bo mąż daleko :ico_placzek:

My uciekamy się szykować do lekarza. Tak u nas sypie,że chyba nie będę wyciągać auta, tylko przejdziemy się na nogach i może sanki weźmiemy. Szkoda by było auto rozbić,bo i tak już trzeba naprawiać,a wydatków nie mało,a poza tym ślisko jest jak nie wiem :ico_chory: :ico_olaboga:

Miłego dnia dziewczyny :ico_papa:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

15 lut 2012, 15:13

Tak się trafiło,że moi rodzice razem za 2 lata będą szli na emeryturę, więc już mają zajęcie :ico_oczko: bo ja pójdę do pracy, więc Martynka będzie z nimi, a Karolcia do szkoły już będzie chodzić, więc luzik :-D
ehh.. ale Ci fajnie...
ja mam nadzieje, ze w kwietniu w Polsce troche luzu bedziemy mieli i moja mama posiedzi troche z wnuczkami, bo juz 2 lata nas w Polsce nie bylo

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

15 lut 2012, 21:05

ja na chwile
Paulitka chora.katar ,mokry kaszel i chyba gardło zaczyna ją boleć,pól dzisiejszej nocy marudziła,byłam u lekarza,niby osłuchowo dobrze,ale martwię się o nią,jak sie jej pogorszy to jutro znowu idę,tylko te śnieżyce to masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: do tego ja sie strułam wczorajszą pizza,całą noc cierpiałam i do teraz mnie brzuch boli,nic jeszcze nie jadłam od wczoraj
uciekam sie położyć

[ Dodano: 15-02-2012, 20:06 ]
a i mała zwarzona i zmierzona
8 kg równo i 73 cm :ico_haha_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

16 lut 2012, 00:16

Paulitka chora.katar ,mokry kaszel i chyba gardło zaczyna ją boleć,p
to duzo zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:
i mała zwarzona i zmierzona
8 kg równo i 73 cm :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: no to taka waga ok,ciekawe ile mój chuderlak wazy ale w poniedzialek sie okaze bo miesiąc go nie wazyłam
a co to za pizza była??
moi rodzice razem za 2 lata będą szli na emeryturę, więc już mają zajęcie
ojej ale ci dobrze kochana ja mam ich 100km stad i lipa bo jak chcę gdzies wyjsc to musze małego targać wszedzie ze sobą a czasami pogoda kiepsk ajak dzis i co zrobić chyba musze poszukac nianke na takie wyjscia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
juz 2 lata nas w Polsce nie bylo
kurcze ale zleciało to babcia bedzie miala ucieche z wnuczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 15-02-2012, 23:18 ]
Ja nic nie dostałam na walentynki,bo mąż daleko :ico_placzek:
przyjedzie i ci wynagrodzi ,tak jak mój tez teraz go nie ma ale na gg mi wysłał rózyczki :-D :-D :-D a twój mąż gdzie jest jak mozna zapytac?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość