Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 sie 2008, 18:00

Ale tutaj dzisiaj cisza
ja juz po pracy zaraz chcemy isc do kosciola Majeczka buszuje na macie i wola mame ostatnio zauwazylam ze jak wstaje to strasznie lubi patrzec na swoje zdjecia co ma na scianie powieszone

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 sie 2008, 19:29

Goonia pisze:Kiedyś pytałam Cię o te pieluszki Cien...no i są we Wrocku?

ja ostatnio o tym pisałąm, że byłam w lidlu i przy okazji spojrzałam i nie było ich...

wróciliśmy nie dawno od mojego ojca, byliśmy z moim bratem, Kuba niestety poszedł do pracy. Gabriel zasypia teraz, idę do niego za chwilkę...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 sie 2008, 20:47

Gooniu, jak miło, że nas odwiedziłaś, kochana, czas kiedy będziesz sama z Karolkiem będzie Ci tak szybko leciał, do tego praca, że nim się obejrzysz, a już będziesz się widziała z mężulkiem. My tak przez ten miesiąc mieliśmy. Jarek we Wrocku, ja w Polanicy i najgorsze byłe niedziele, kiedy wyjeżdżał, a od poniedziałku było odliczanie do piątku. Dałam jakoś radę, choć czasem było mi smutno. I Ty sobie poradzisz :-)
Goonia pisze:My wczoraj mieliśmy 5tą rocznicę ślubu :-D

Wszystkiego dobrego i kolejnych lat wspólnego szczęścia :-)
Goonia pisze:Lolek ma w końcu ząbka !

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Witamy wśród zębaczy :-)
Goonia pisze:A oglądałaś "Monsunowe wesele"?

Tego nie oglądałam, ale polecam "coś się dzieje" też czadowy :-)
O pieluszkach Goniu pamiętam, ale jeszcze nie miałam okazji sprawdzić, wracam jutro do Wrocławia, to obiecuję, że zobaczę, jak będzie czas to nawet jutro i dam Ci znać :-)
iwona83 pisze:strasznie lubi patrzec na swoje zdjecia co ma na scianie powieszone

A kto by nie lubił patrzeć na taką śliczną królewnę.... :ico_oczko
Fintifluszka pisze:byłam w lidlu i przy okazji spojrzałam i nie było ich...
:
W którym lidlu byłaś, żebym nie sprawdzała w tym samym?

Ula już śpi, wykąpana, najedzona, zasnęła szybko i bez problemu, dzisiaj pojechali moi rodzice z siostrą i zostaliśmy z Jarkiem sami, nie chce mi się jutro wracać, bo to oznaka, że koniec wakacji i na następne trza będzie poczekać cały rok.

Czy Wasze maluchy, jak zasną po kąpieli, to już śpią? Ula zasypia, ale po pół godzinie się budzi z płaczem i trzeba się koło niej na moment położyć, żeby dalej poszła spać i nie wiem co zrobić żeby się nie budziła, kiedyś jak zasnęła, to już spała, a ostatnio coś jej się poprzestawiało.
Ach i muszę się Wam pochwalić kolejnym osiągnięciem mojej córy.... wczoraj nieśmiało posunęła się w końcu do przodu na czworaka, a dzisiaj pokonała sama 1 metr :ico_brawa_01: . Wychodzi jej to jeszcze różnie, nogi się czasem rozjadą, ale czworaczkuje do przodu.
I to by było na tyle, lecę skończyć pakowanie i lulu....
Spokojnej nocki dziewczynki....
Papapapa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 sie 2008, 21:02

śpieszyłam się wcześniej i teraz dopiszę...

pinko pisze:Goonia napisał/a:
My wczoraj mieliśmy 5tą rocznicę ślubu :-D
wszystkiego dobrego, kolejnych szczęśliwych lat razem...

brawa dla Lolka za zębolka :ico_oczko:

Pinko ja mam niedaleko siebie Lidla na Bierutowskiej, ale to ani Twoja okolica, ani po drodze z poznania to nie jest nawet :ico_oczko: a co do drogi z Poznania, to chcę się wybrać do baby maxa, ale nie ma mnie kto tam zabrać :ico_olaboga: chyba napiszę do ojca z prośbą, żeby po mnie po pracy przyjechał... On swoją drogą ma firmę nie daleko baby maxa...

Ja ostatnio mam dołek przez ten Kuby durny klub... Mieli teraz jakąś niebezpieczną sytuację i ciągle tylko o klubie mówi, teraz sobie nową naszywkę przytwierdza do kamizelki-wrocławską... strasznie egoistyczne podejście i zupełnie nie rozumie mojej niechęci i obaw-jakbym mówiła po chińsku, zachowuje się wtedy jak chory umysłowo-takie rzeczowe argumenty dostaje, przeciwko czemuś tak na prawdę fikcyjnemu i nie rozumie mojego podejścia, że niby klub jest taki ważny-złego słowa nie mogę o nim powiedzieć, bo skacze na mnie jakbym mu matkę obraziła :ico_puknij: ostatnio powiedziałam albo klub, albo ja i co? 2 dni skakał wokół mnie, żeby załagodzić sytuację i dalej nonono, więc teoretycznie powinnam go kopnąć w zadek... a jutro nasze wspólne 8 lat...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 sie 2008, 21:28

Fintifluszka pisze:co do drogi z Poznania, to chcę się wybrać do baby maxa,

Wracam z Polanicy... hehehehe :ico_oczko: i tu też mam po drodze baby maxa, ale w tych sklepach nic ciekawego nie znalazłam, więc tam nie zaglądam.
Fintifluszka pisze:mam dołek przez ten Kuby durny klub...

Faceci, jak takie duże dzieci do tego nic do nich nie dociera. Współczuję, mam nadzieję, że się szybko z tego otrząśnie i przestanie myśleć o głupotach... przecież jest bardziej potrzebny Tobie i Gabiemu żywy i zdrowy. Może to do niego dotrze.... życzę Ci tego na jutrzejszą rocznicę.
Wygońcie mnie.... pa! Teraz już naprawdę uciekam spać.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 sie 2008, 21:53

pinko pisze:Wracam z Polanicy... hehehehe
powinna być emotikonka ludka walącego się w głowę (na gg nazywa sie ona "głupek") :ico_oczko: nie wiem co mnie z tym Poznaniem, przecież wiedziałam, że w Polanicy jesteś :ico_haha_01:

Ja upatrzyłam sobie na allegro fotelik do karmienia z baby maxa, ale oni tylko wysyłają-nie można odebrać osobiście :ico_puknij: więc pomyślałam, że pojadę to chociaż obejrzę to krzesełko, jak mi się nie spodoba to może znajdę inne... najchętniej bym pojechała do bajki na Długosza-Pinko byłaś tam kiedyś? hurtownia artykułów dla dzieci, to w sumie nie daleko ode mnie, ale kurde Kuba nie ma czasu, z resztą mam Go w nosie, brat od rana do wieczora w pracy, a mamie nowa chłodnica w aucie cieknie :ico_olaboga: i dopiero co odzyskała auto od mechanika i znowu stoi w garażu, więc nie mam się kogo poprosić o transport...

[ Dodano: 2008-08-24, 21:54 ]
pinko pisze:życzę Ci tego na jutrzejszą rocznicę.
dziękuję bardzo... niestety się nie zanosi na to, ale byłoby miło... w środę jedzie do ostrowa, ma być jajaś draka i "nie może zostawić chłopaków samych" :ico_puknij:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

24 sie 2008, 21:56

hey! dziewczyny! to jest niemożliwe ale ja wogóle nie mam czasu dla Was!

klapa totalna.

zawsze sie cos znajdzie do roboty i po prostu nie wyrabiam!
Krzysiu daje teraz popalić, cały dzien msze byc z nim - zrobił sie taki maminsynek ze jak tylko go chce z kims zostawic to zaraz w bek!

powoli trace siły!
jeszcze do tego ostatnio chyba w tydzien zgubiłam 4kg, dziwnie sie czuje taka jakas słaba, nie umiem spac w nocy - zreszta Krzys tez cos kiepsko spi ostatnio - kreci sie i wierci i popłakuje w nocy!

chyba którąś poproszę żeby przejeła liste bo ja nie daje rady - nie mam czasu nawet do Was napisać. tam juz sa chyba ze trzy dziewczyny do wpisania, ale ja nie mam czasu!

a jeszcze niedługo chce isc do pracy to juz wogóle bedzie katastrofa.

trzymajcie wogóle kciuki - jade porozwozić po ośrodkach zdrowia i do szpoitala CV - i bede po cichu liczyc na jakąś prace.

zmykam bo padnieta jestem - wróciłam przed godzinką od mojej mamy (bylismy tam na weekend)

pa pa


aha przepraszam ale oczywiscie nie mam czasu Was poczytac dokładnie(jak zwykle ostatnio)


buźki dla wszystkich Wasdzych dzieciaczków

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 sie 2008, 22:45

Witam jeszcze wieczorkiem zaraz ide spac Majeczka tez dopiero teraz poszla buszowalysmy we dwie na macie i ogladalysmy zdjecia

pinko nie wiem co poradzic na to spanie po kapieli bo u nas majka tez tak robila i pozniej nie chciala spac dopiero zasypiala ok 23

Goonia brawa za zebolka i Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy

Justyna tobie rowniez Wszystkiego Dobrego pisze juz dzisiaj bo jutro pewnie zapomne :ico_wstydzioch:

Marcia
trzymam kciuki i to bardzo mocno bo jestem w tej samej sytuacji dalej szukam pracy bo ta do ktorej teraz chodze mam tylko do konca wakacji

dziewczyny bylam dzisiaj w kosciele i jestem troche zla poszlam po mszy zapytac sie ksiedza czy jest mozliwosc zeby mozna bylo robic msze przez polskiego ksiedza to mnie ten hiszpan zbyl wogole im nie zalezy zeby ludzi do kosciola przyciagnac gdybyscie widzialy ile tutaj ludzi chodzi jak na takie duze miasto to poprostu garstka a niby hiszpania to taki katolicki kraj

dobra uciekam spac

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

25 sie 2008, 08:35

witam was kochane my juz po weekendzie fajnie było,pozniej was doczytam i cos nabazgram a teraz ide ogarnac domek narazie

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 sie 2008, 08:36

Czesc widze ze dziewczyny jeszcze wszystkie spia ale macie dobrze u nas jak majka wczoraj poszla spac to usnela podobno dopiero ok 23 i juz o 7 byla mozna powiedziec na nogach :ico_oczko: a w nocy co chwilke sie budzila nie wiem chyba kolejne zeby wychodza bo i biegunka sie pojawila

wstawajcie spiochyba na :ico_kawa: i :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość