Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sie 2013, 17:36

Mamusia, mała jurocza:)

A my już rozinstalowani, okolica urocza i jest piękna burza :( z 23 stopnie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sie 2013, 17:43

hej dziewczyny - wrocilismy dzis :-)
Marcinek cale 10 h jazdy nad morze praktycznie przespal - aniołek normalnie :-)
Dalej tchórz co do chodzenia,ale juz coraz lepiej.Cały pokój potrafi przejsc,ale jak mu sie nie uda to złości się okropnie.
Nad morzem super - wogole morza się nie bał,uwielbiał kąpiele morskie i plażowanie :-)

Co do prezentó na roczek to nawet mi nie mówice bo my dostalismy zero kasy i 5 jeżdzików... ;/A myslalam,ze impreza sie choc troche zwróci no ale coz...
jak sie odkopie z prania to napiszę :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sie 2013, 20:04

Marcinek podobnie jak Marysia ma z chodzeniem - ona biega jak się ja trzyma chociaz za 1 reke, a sama chodzi jak sie rozpedzi i zapomni. Normalnie porusza sie trzymajac scian, ,moich spodni czy kogos palca

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sie 2013, 20:09

Marcinek podobnie jak Marysia ma z chodzeniem - ona biega jak się ja trzyma chociaz za 1 reke, a sama chodzi jak sie rozpedzi i zapomni. Normalnie porusza sie trzymajac scian, ,moich spodni czy kogos palca
Marcinek juz nie chce wlasnie zeby go trzymać,sam sie odrywa i idzie,ale musi miec cel :-) mnie albo kamila inaczej nie ruszy bo sie boi,albo mu sie nie chce - nie wiem :) Chociaz dzisiaj sam już łaził po mieszkaniu do kotów i zabawek więc jest postęp :-)
Ale nie rwie sie zbytnio,na czworaka jest szybciej :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sie 2013, 21:37

To masz szczęscie że chce raczkować moja lalunia tylko na pionowo chce chodzic (raczkowanie poszło w las...)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sie 2013, 21:45

To masz szczęscie że chce raczkować moja lalunia tylko na pionowo chce chodzic (raczkowanie poszło w las...)
Marcinek bardzo lubi raczkować,chociaz ostatnio chodzi jak pając,z wyprostowanymi nogami zeby kolanami podlogi nie dotykać :-)
On strasznie niecierpliwy jest i niestety szybko się zniecheca.jak mu sie nie uda dojsc do celu,to zamiast wstac i probowac dalej to siada i piszczy w niebogłosy! :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sie 2013, 22:53

Cześć:)

Madleine
widziałam fotki na fb :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Urocze!!!!
Zazdroszczę Wam tego wyjazdu.
Ja urlop zaczynam dopiero za tydzień. Przede mną jeszcze kilka dni pracy od 6 rano :ico_szoking:
Mąż ma teraz tydzień urlopu, to chociaż popołudnia razem spędzimy :ico_sorki:

Mamusia śliczną masz śpiącą królewnę :ico_brawa_01: A jaka wystrojona :ico_haha_01:

Gosia trzymaj się dzielnie kochana...wiem doskonale jak ciężko jest po nieprzespanej nocy skupić się jeszcze w pracy :ico_olaboga: No i te Twoje dojazdy jeszcze... Ale wiesz...imię zobowiązuje :ico_oczko: My jesteśmy nie do zdarcia :ico_oczko:

Kasiala wypoczywajcie i ładujcie baterie! No a po urlopie bierzcie się za produkcje kolejnej Laski :ico_oczko:
Hehe...my tak zrobiliśmy z Tymciem :ico_haha_01:

Tośka jeszcze będzie pogoda! Teraz zapowiadają falę upałów :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 sie 2013, 14:26

Śliczna jest MArysia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: te dzieciaczki najpiękniej wyglądają jak śpią :-) takie grzeczne aniołki.

Co do imprezy to umęczyłam się :ico_olaboga: jeszcze mnie Paweł zdenerwował bo nie pomagał w ogóle tylko rozsiadł się panisko :ico_zly: Wczoraj nad wodą byliśmy a od dzisiaj znowu do pracy :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Co do urlopu miałam brać we wrześniu ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie bo po prostu się z robotą nie wyrobię :ico_olaboga: a jak sama jestem to nie mam komu dać roboty :ico_placzek:

Maksio nie chodzi. Już nogi ma coraz silniejsze ale i tak raczkowanie górą. Chociaż męczy to już go zwłaszcza na dworze jak po kostce biedulek zasuwa.

Tośka wypoczywaj :ico_sorki: :ico_sorki:
Co do prezentó na roczek to nawet mi nie mówice bo my dostalismy zero kasy i 5 jeżdzików... ;/A myslalam,ze impreza sie choc troche zwróci no ale coz...
ja z kolei bardzo zadowolona jestem. Jak ktoś się pytał to mówiłam ubranka. No i dostałam ubranka i pieniądze, od mamy pieluchy - 4 opakowania, chodzik - wyraziłam zgodę jak skończył roczek szkody mu nie zrobi już :ico_haha_01: zabawki no i też pieniądze jeszcze dołożyła.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 sie 2013, 21:18

co tu tak pusto?

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 sie 2013, 21:55

hej babeczki!!!
:ico_tort: :ico_tort: dla wszystkich roczniakow

dziewczyny fajne mialyscie wakacje zdiecia tez przepiekne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

staram sie was podczytywac ale jakos malo czasu ostatnio mam. przyleciala moja mama i nie zaglada tu zbyt czesto :ico_sorki:

u nas dobrze dziewczynki rosna piesek tez czas leci bardzo szybko. Polcia nauczyla sie biegac i teraz z Nadunia pokazuja co potrafia na spacerkach heheh.Zaczela tez juz mowic najlepiej jej wychodzi chinski :-D hehe mowi tez mama,tata,a raczej mamo i tato :-D ,baba,oczywiscie wola psa po imieniu czyli set, jak cos sie jej ktos zapyta to zawsze odpowiada TAK hehe taka agentka nam rosnie ze szok
no ale dosc o nas co u was straszna tu cisza :ico_szoking:

Marta co u was???????????????????????????

jak wasze maluchy???? piszcie co mowia jak broja?????????//

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość