Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

18 lut 2012, 22:21

cześć dziewczyny,
nie mam ostatnio weny na pisanie..

Coś doczytałam, o dietach, ja nie stosuje żadnej, ale ćwiczę na rowerku od stycznia bo bardziej zależy mi na kondycji. moja waga mi odpowiada:)
Blanka26, ładnie schudłaś, a jak Ci ta dieta Twoja odpowiada i skutkuje to ja Ci nie mam nic do zarzucania ;)

aga216, zdrówka dla małej!
magda1614, super, że Filipek ma apetyt :)

brawa za postępy dzieciaków i za kilogramki które przybywają ;) :ico_brawa_01:
Mój mały tez robi postępy, ostatnio zauważyłam, że jak mu powiem "wypluj" i postawię mu rękę pod buzie to cokolwiek by miał w buzi (nawet czekoladę!) to to wypluje mi na rękę. a w ogóle go tego nie uczyłam :)

a ja sama w domku, Witek już śpi, dziś się z nim kąpałam w wannie :ico_haha_01: śmiesznie było bo bardzo go zadziwiły moje piersi :ico_haha_01: od taka dawna nie karmie, że Witek nie wie właściwie co to jest :P

[ Dodano: 18-02-2012, 21:28 ]
aha, znacie może jakieś ładne bajeczki czytane na płytce? Chce coś takiego kupić by móc puszczać w samochodzie Witkowi:)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

18 lut 2012, 23:51

aha, znacie może jakieś ładne bajeczki czytane na płytce?
oj ja mialam kilka płyt takich pospolitych bajek fajnie tak posłuchac ale Filip zasypia w locie a w aucie toprzewaznie śpi albo je :-D :-D :-D

[ Dodano: 18-02-2012, 22:52 ]
my w poniedzialek do tego szpitala na 4 dni ale biore kompa bo mam internet teraz z pleya to bedziemy pisac co u nas :ico_sorki:

[ Dodano: 19-02-2012, 10:53 ]
witam z :ico_kawa:

jej jaka cisza

jak ja jestem to nie ma nikogo!! :ico_sorki:

:ico_sorki:

miłej niedzieli

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

19 lut 2012, 13:54

ja jestem,młody lekcje odrabia a ja obok z laptopem
idę znowu z małą do lekarza,bo nasza pediatra ma dziś dyżur na opiece całodobowej,i powiedziała że możemy się przyjsc pokazać,a małej nic to furczenie nie przechodzi,do tego dziś w nocy obudziła się jak zwykle ,jakoś nie chciała mleka pić,tylko tak siorbała,i w pewnym momence zaczeła wymiotować,całe mleczko,jej ale mi jej szkoda było,cała do przebrania,przebrałam i za chwilę to samo :ico_olaboga: ale potem zasneła koło nas,gorączki niema,jest wesoła ,bawi się,tylko apetytu niema,za to pije,sama już nie wiem...
mój jest na rybkach na lodzie,jak wróci zjemy obiad to się przejdziemy,a przychodnia dwa bloki dalej wiec nie ma problemu
śnieg u nas już zniknoł
ja juz chce wiosne,dosyć mam takiej zimy,śnieg super,ale ta ciapa do nonono
magda1614, bedzie dobrze zobaczysz,informuj nas co i jak...
Dobrusia,niestety nie znam nic ......ale poszukaj w necie może coś znajdziesz :ico_oczko:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

19 lut 2012, 14:59

juz chce wiosne,dosyć mam takiej zimy,śnieg super,ale ta ciapa do nonono
oj ja tez bardzo chcę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: u mni ebłoto na podwórku ze wyjsc sie nie da :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

19 lut 2012, 15:32

magda1614, fajnie, że będziesz miała komputer w tym szpitalu, trzymam kciuki.
aga216, biedulka mała, ale dobrze że ma humorek i gorączki nie ma.

a u nas dziś gorączke mały ma... kupka zielona, myślę że na ząbki... W ogóle zauważyłam, że z prawej górnej strony tam mniej więcej gdzie powinna być piątka ma na dziąsełku takie sine jakby krwiaczka...

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

19 lut 2012, 21:12

Dobrusia Nie znam żadnych bajeczek. Ale fajnie moja czekolady by nie wypluła za nic w świecie :-D
aga216 Biedna Paulinka :ico_sorki:
magda1614 Oczywiście będziemy czekać na wieści :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 lut 2012, 09:56

hej

dziewczyny nie wiem co zrobić, czy iść do lekarza czy nie, Witek ma od wczoraj gorączkę (ponad 39 stopni), zbijam mu czopkami ale po paru godzinach znów mu wyskakuje. Ale nie ma żadnych objawów chorobowych innych, ani kaszlu, ani kataru...

[ Dodano: 20-02-2012, 09:12 ]
poczekam do jutra może o 3-dnówka...?

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 lut 2012, 12:15

Dobrusia, może i 3-dniówka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
w razie czego pokarz sie lekarzowi

ja właśnie wróciłam i tak
z badania krwi wyszło że to chyba wirus
mała znowu wczoraj wieczorem mleko zwymiotowała
innych leków nie dostałam narazie
tylko inhalacje malutka dostała
i już dziś byłyśmy w przychodni i wdychała całe 20 min

mam nadzieje że jej przejdzie w końcu bidula moja
i apetyt wróci bo teraz to kiepsko z jedzeniem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 lut 2012, 13:32

Dobrusia Albo to objaw ząbkowania. Moja ostatnio miała taką wysoką gorączkę też podawałam czopki,nurofen i po kilku godz. gorączka wracała. U lekarza tez byłam i się okazało ,że jest to od ząbków. 3 dni i gorączka sama ustała a i ząbek wyszedł :-D Także dacie radę! :ico_sorki:

aga216 Bidulka :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

20 lut 2012, 15:13

Witek ma od wczoraj gorączkę (ponad 39 stopni)
oj moze i 3 dniówka albo ząbki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 20-02-2012, 14:17 ]
a my w tym szpitalu i jutro lub pojutrze do domu,my przyszlismy z kompletem badan tak wiec jest troche inaczej
zrobili mu EKG bo ma szmerek mały oraz krew i dzis w nocy bedzie mial badany hormon wzrostu przez 3 godziny 6 pobran krwi ale z wenflonu to dobrze nie bedzie kłuty tyle razy

i tak za bardzo nie ma co robic u niego

ale problem jest taki ze nie przytył przez miesiąc nic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: 7600dalej wazy masakra :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość