Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 lut 2012, 22:12

Murchinson :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: o widzisz jaka ładna wage juz ma Mateuszek, a nie wyglada na tyle.
Jest co podnieść, pyzulek na buzi ale żebra można policzyć.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 lut 2012, 22:46

Cześć dziewczynki!

Do lekarza z Maksiem nie pojechałam, bo znowu auto moje zawiodło :ico_sorki: :ico_sorki: K dzisiaj do niego zaglądał, gdzieś tam prądu nie podaje...ja się na tym nie znam :ico_sorki:
Już chodzi, ale co nie dotarłam do przychodni to nie dotarłam :ico_sorki:

Ale dzwoniłam do Pani doktor, żeby powiedzieć, że Maksio się źle czuje i zapisała mu kropelki na to ropiejące oczko i Bactrim w syropie. Ma lekki kaszel a w nocy gorączkował- dziś już jest o niebo lepiej! Mam nadzieję, że dzisiejszą noc prześpię :ico_sorki:
Jutro pojadę do przychodni bo Pani doktor chce go zobaczyć mimo wszystko!

Miałam dziś gości, moje dwie koleżanki z dziećmi przyjechały ,3 i 1,5 roku- jakby huragan przez mój salon przeszedł :ico_haha_01: wszędzie paluszki i biszkopty i Maksia klocki, które były schowane i czekały aż podrośnie :ico_haha_01: Maksio był zachwycony, śmigał za nimi ciągle, 2 godziny dziecka nie miałam :-D

Markotka, u nas też problemu z siusianiem nie ma :ico_sorki: kurcze naprawdę nie wiem co to może być, może warto się wybrać do lekarza, może jakieś więzadełko źle się rozwija albo przykurczone i mu fifolek skręca- nie wiem :ico_noniewiem:

Aniu, przykro mi z powodu pieska. Z moją babcią został mój piesek z dzieciństwa- ma już 17 lat :ico_szoking: babcia mi nie chciałą go oddać, jak się wyprowadzałam :ico_haha_01: Też już coraz gorzej z nią, jest głucha i już się tak nie cieszy jak przyjde, nie ma siły. Zanim zejdzie na wór narobi już na schodach, a babcia na 2 piętrze mieszka- ale jest kochana! Maksio ją uwielbia- nie boi się. Głaska ją i wyrywa jej kłaki, a ona się podstawia :-)

Emilia, nie przejmuj się P, ciesz się wizytą siostry. Jak P zobaczy jaką radość psiak zrobi dzieciom to zmieni zdanie, a sierść tak jak piszesz można odkurzyć.

Murchinson, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mateuszka za wagę. Szybko rośnie! U nas znowu brak apetytu- rano cycuś, potem koło 9 połowę kaszki, potem nic nie chciał, aż do 14- zjadł obiadku może tak z pół dużego słoika, a potem nic znowu nie chciał i dopiero przed snem wypił 60ml MM. Jak się obudzi dam mu cycusia, bo przy takim natężeniu jesgo posiłków pokarm mi się skończy :ico_noniewiem:

Moje sutki całe pogryzione, bo menda mała się nie chce oduczyć. A stanowczo mu powtarzam, że nie wopno :ico_sorki:

Aha, ja dostawałam tą prenumeratę Twój Maluszek, ale na stary adres :ico_noniewiem: więc teraz już nie dostanę :ico_noniewiem: i paczki już do mnie też nie przyjdą, bo wszędzie był podany tamten adres :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

08 lut 2012, 23:27

Markotka u nas też prosto siusia, idź do lekarza rodzinnego niech spojrzy może rzeczywiście coś tam nie gra

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 lut 2012, 09:54

hej

u nas śniegu npadało i dalej lekko prószy więc zaraz dzieciaki w sanki wsadzę i po zakupy pójdziemy :-D

Murchinson, to Mati o 1 kg cięższy od Milenki :-D

markotka lepiej do lekarza idź z tym siusianiem Krzysia :ico_sorki:
Miałam dziś gości, moje dwie koleżanki z dziećmi przyjechały ,3 i 1,5 roku- jakby huragan przez mój salon przeszedł :ico_haha_01: wszędzie paluszki i biszkopty i Maksia klocki, które były schowane i czekały aż podrośnie :ico_haha_01: Maksio był zachwycony, śmigał za nimi ciągle, 2 godziny dziecka nie miałam :-D
super :ico_brawa_01:
zobacz co cię czeka z 2 dzieci :-D :-D

Koroneczka, i jak nocka?


u nas 2 pobudkiw nocy było koło 1 i 3 :ico_noniewiem: teraz śniadanko sobie jemy i idziemy na dwór

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 lut 2012, 11:08

Witam,
u nas noc spokojnie, pobudka o 7. Wczoraj mały w dzień mało jadł (w sumie wypił z 300ml) więc na kolacją nadrobił ok.18.30 zjadł całą parówkę a godzinę później wypił 150 mm.
Mi się z nosa leje, głowa od kataru boli-wszystko przez D, a właściwie jego kolegę który chory z temperatura do pracy przychodził. Oby tylko mały się nie rozchorował :ico_sorki:
jakby huragan przez mój salon przeszedł :ico_haha_01:
Nasz znajomy śmieje się, że ma dwa przeciągi w domu :ico_haha_01:
Jak Maksio? Bactrim to dobry lek mimo iż już stary ale uważaj bo czasami jest po nim wysypka i nie zawsze działa (niektóre dzieci tak reagują). Mam nadzieję, że zadziała i nic silniejszego nie trzeba będzie podawać Maksiowi. Daj znać co powie dziś lekarz.
zobacz co cię czeka z 2 dzieci :-D :-D
Sama radość :ico_oczko: :-D
U mnie też trochę śniegu ale malutko.

Ta mój łobuziak nie che sam siadać. Jakieś 3 tyg temu siadał, potem zaczął podciągać się na meblach do stania a teraz nic. Jak leży tak leży i czeka aż mu się rękę poda to wtedy się na niej sam podciąga, sam za chiny ludowe nie podniesie się-leń.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

09 lut 2012, 11:55

Witajcie Kobietki...
Dopiero co odstawiłam antybiotyk w poniedziałek i znów mi mały zaczyna kaszleć i kichać... no ja nie wiem co się dzieje :ico_chory: muszę znowu do lekarza iść

Noc mieliśmy tragiczną, mały płakał przez sen nie chciał jeść spać ciągle się kręcił jakby go coś bolało... tragedia

Murchinson ładna waga :ico_brawa_01: czy ktoś przebija mojego pulpeta czy tylko ja muszę takiego klocka nosić?? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Mój Igor też ostatnio miał okres buntu na wstawanie i do siadania absolutnie nie chciał się podnosić :ico_haha_01: ale już mu przeszło i lata mi jak śmigłowiec po domu wszystko co się da ściągając z mebli

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 lut 2012, 12:04

Murchinson, zdrówka dla ciebie i oby Mati nie zachorował :ico_sorki:
Bactrim to dobry lek mimo iż już stary
on ma chyba skład podobny do Biseptolu?
Ta mój łobuziak nie che sam siadać. Jakieś 3 tyg temu siadał, potem zaczął podciągać się na meblach do stania a teraz nic. Jak leży tak leży i czeka aż mu się rękę poda to wtedy się na niej sam podciąga, sam za chiny ludowe nie podniesie się-leń.
wygodny się zrobił :-D :-D

Mariola_Larose, zdrówka dla Igorka :ico_sorki:


ja już po zakupach a dzieci szczęśliwe,że w końcu w sanki usiadły :-D Milenie cały czas się buźka śmiała :-D :ico_brawa_01: na nk fotkę wrzuciłam :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 lut 2012, 13:34

on ma chyba skład podobny do Biseptolu?
To samo. Bactrim to oryginał, Biseptol polski odpowiednik.
na nk fotkę wrzuciłam :ico_oczko:
Wrzuć tutaj bo ja nk nie mam.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 lut 2012, 13:46

Wrzuć tutaj bo ja nk nie mam.
ok
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 lut 2012, 14:10

Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U mnie tyle śniegu nie ma.
A to Wasz kotek czy obcy?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość