Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 sie 2008, 17:56

mz74 pisze:.... a jeszcze jak ta paszcza rusza rekami i nogami w trakcie jedzenia to juz nasze chlopy sa bez szans..... :ico_oczko:

Właśnie to sobie wyobraziłam.... :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 sie 2008, 18:07

O jejki ale sie rozpisaly na temat jedzenia moj maz woli nie probowac ale widze jak sie zabiera za przebieranie to ja wole wychodzic z pokoju Majka najchetniej tez by wtedy wyszla :-D

a i dostalam dzisiaj paczke z filmami wiec czekaja mnie ciekawe wieczory

a za chwilke idziemy na spacer z kolezankami od majeczki

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 sie 2008, 19:56

My już po kąpieli, ciężki wieczór dzisiaj, po kaszce położyłam Ulę do łóżeczka.... i zaczął się płacz... histeria. Stałam koło niej, głaskałam ją, śpiewałam jej, a Ona ciągle histerycznie płakała. Wzięłam ją na ręce i przytuliłam, uspokoiła się, ale gdy tylko włożyłam ją znowu, to zaczęła płakać, aż się zanosiła :ico_olaboga: . W końcu po 45 minutach zasnęła, ale nawet teraz przez sen czasem się zanosi.... :ico_placzek: straszne to było. Co ja mam w takiej sytuacji robić, wziąć ją na ręce, czy pozwolić się jej wypłakać :ico_noniewiem: ???
Muszę ją nauczyć zasypiania w łóżeczku, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 sie 2008, 20:26

pinko, no niestety nauka samodzielnego zasypiania bywa ciężka, nawet bardzo ciężka ale za żadne skarby nie należy bra niuni na ręce, wiem że to może być przebardzo trudne bo biedactwo tak leży i płacze aż by się chciało wziąć ale trzeba być bardzo stanowczym. Bo jak weźmiesz raz na ręce to ona będzie wiedziała jak bardzo musi płakać żebyś ją wzięła.

Arturek dzisiaj spał dwa razy w dzień i właśnie usnął po kąpaniu bez żadnego problemu, zjadł jeszcze przydział kaszki :ico_haha_02: Ja też lecę może jakiś filmik dzisiaj leci.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 sie 2008, 20:37

Renia0601 pisze:nie należy bra niuni na ręce, wiem że to może być przebardzo trudne bo biedactwo tak leży i płacze aż by się chciało wziąć ale trzeba być bardzo stanowczym.

Ale to jest bardzo trudne. teraz też budzi się z płaczem, ale wystarczy, że ją pogłaszczę i się uspokaja.

[ Dodano: 2008-08-25, 21:26 ]
Dobranoc kochane... miłych snów :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 sie 2008, 22:08

Moj smyk tez juz dawno chrapie! :-) Zycze wytrwalosci w nauce samodzielnego zasypiania.
ja koncze gotowanie obiadku na jutro i ide lulu.
Dobranoc!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 sie 2008, 22:46

Dziewczyny ale jest mi smutno wlasnie byl u nas kolega sie pozegnac jutro wracaja do polski szkoda ze to ja nie moge wrocic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

25 sie 2008, 23:08

HeJ!!!
Dzięki za wsparcie. Jesteście kochane :-D Jest mi lepiej, bo mężulo już się przejął tą przeprowadzką i na ten ostatni tydzień wakacji wziął sobie tydzień urlopu, żebysmy jeszcze pobyli razem.
Za życzenia tez serdecznie dziękuję :-) a Lolek za przyjęcie do klanu zębołaków :ico_sorki:
Co do karmienia to u mnie jest dokładnie tak samo ...hehhehe...wybrałam się dziś na zakupki...wracam a dziecko upaprane jak prosiaczek...a tata dumny że zjadł wszystko :ico_haha_01: ...no i co im zrobić?
Pinko gratulacje dla coraz sprytniejszej córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mariola gratulacje dla Melci :-)
Renia Arturek w krawacie wygląda bosko. Pozostałe fotki też fajne.
Pinko współczuję że Ula tak płakała...ja w takich chwilach wymiękam i zawsze tulę Karolka...najwyżej będzie maminsynek...nie wyrabiam inaczej
Uciekam spać, bo przez te ząbki Lolek sie często budzi. Dziś wstał o 4-tej :ico_olaboga: więc padam na nos...
Miłej nocki

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 sie 2008, 08:30

Witajcie!

Stawiam :ico_kawa: i na oslode :ico_tort:

U nas nocka przespana, moj synek wstal razem ze mna do pracy, czyli ok. 6.30. :-) to mi sie podoba :ico_brawa_01: Nad ranem troche poplakiwal ale przez sen, moze cos mu sie snilo starsznego, nie wiem :ico_noniewiem:

u nas poki co sloneczko swieci, ale chlodno sie zrobilo.... juz czuc jesien w powietrzu :ico_olaboga:
zycze milego dzionka!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 sie 2008, 08:33

Witam sie z ranka

jak dziewczyny nocka minela u nas Majka juz od dluzszego czasu budzi sie tylko raz na mleczko ostatnio jej kupilam to na noc i jeszcze je z kasz dostaje a ona dalej sie budzi

na razie uciekam pewnie jeszcze przed praca zajrze

zycze wszystkim milego dzionka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość