Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

26 sie 2008, 08:35

Hej !!!
Dzięki za kawkę. Przyda się, bo dziś znowu smętna pogoda. U nas dziś nocka oki. Jedno budzenie nad ranem na cycuś, czyli standard. Dziś go już chyba tak dziąsełka nie bolały, a ząbek jak szpileczka :ico_haha_01: Miłego dzionka!!!
Znikam, bo już mnie diabełek wzywa :ico_oczko: pa!

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

26 sie 2008, 08:36

czesc dziewczyny
Spoznione zyczenia dla wszystkich solenizantów :ico_tort:
nie gniewajcie sie na mnie ale narazie chyba nie bede w stanie tu czesto zagladac poniewaz moj chlop dzisiaj mi powiedzial,ze "niewie co do mnie czuje i wogole niewie czego chce i wyjezdza do holandii zeby to wszystko przemyslec czy chce ze mna byc czy nie" :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: dlaczego on mi tego wczesniej nie mowil tylko mnie tak oszukiwał :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ostatnio zmieniony 26 sie 2008, 08:37 przez Jola_85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 sie 2008, 08:36

mz74 pisze:juz czuc jesien w powietrzu


o jejki przeciez jeszcze lato jest ale u nas tez jakos chlodniej w nocy jest (jak dla mnie) bo moj maz spac nie mzoe bo mu za cieplo jest

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 sie 2008, 08:37

cześć dziewczyny.
Gabriel drzemie w łóżeczku

Pinko mi się wydaje, że skoro Ula tyle czasu zasypiała przy tobie w łóżku to jej reakcja na próbę ułożenia do łóżeczka jest naturalna... jak Gabriel płakał bardzo przy zasypianiu to brałam Go co troszkę na ręce i robiłam rundkę po pokoju robiąc mu szszsz do uszka i jak sie uspokajał to odkładałam Go do łóżeczka-nie zawsze upór w przetrzymaniu dziecka krzyczącego o naszą bliskość jest dobry... Ula się na pewno w końcu oswoi i przestanie płakać.

A do bajki i baby maxa w końcu pojechałam wczoraj z Kubą... może trochę szkoda, bo zła byłam na niego tylko, a chętnie bym się z Tobą spotkała :ico_oczko: ...ale krzesełko i tak zamówiłam na allegro, bo dokładnie to samo krzesełko na allegro z wysyłką 200zł, a w sklepie 250 :ico_puknij: więc tej rzeczy się akurat nie opłacało w sklepie kupić...
w bajce oglądałam również spacerówki, dość duży wybór, tylko ja bym nie chciała spacerówki na tych małych podwójnych kółkach-takich standardowych, bo ja na spacery chodzę głównie w teren, a nie na chodnik i te kółka na takim podłożu się w ogóle nie sprawdzają... w bajce są fajne spacerówki, ale koła nie dla mnie.
Pinko a nie planujecie może wycieczki do zoo??

Renia zdjęcia w buraczkach faktycznie się można wystraszyć :ico_haha_01:

Gosiu miło ze strony męża, że wziął urlop żeby pobyć z Tobą... mimo wszystko szkoda, że tak jest i życzę Ci żebyś znalazła pacę bliżej domu :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-26, 08:42 ]
w ogóle t o Gabriel odkąd sam zasypia, to się bardzo kręci-czasami zasypia w końcu o 180st w drugą stronę, wczoraj na dodatek dobre 10 minut tak głośno gadał, że Kuba Go słyszał w pokoju obok przed dwoje zamkniętych drzwi.
a wczoraj tak zasnął
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-26, 08:43 ]
a... obniżyliśmy o jedno pięterko łóżeczko, bo bąbel się wspina coraz częściej na kolanka, jak się czegoś chwyci i baliśmy się, że kiedyś nam wypadnie z tego najwyższego poziomu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 sie 2008, 08:58

Jola, wspolczuje sytuacji z mezem. Nie wiem jakie sa Wasze relacje, ale chyba czeka Was powazna rozmowa, tak mysle. Z tego wynika, ze on ucieka po prostu od codziennych problemow i chce wyjechac, tak mu jest najprosciej a zostawi Ciebie tutaj z dwojka dzieci i potem szukaj wiatru w polu.....mam nadzieje ze jednak uda Wam sie przezwyciezyc ten kryzys, chyba ze juz nie warto....? Trzymam kciuki.

Justyna, fajna fotka.
Moj Pawelek podobnie zasypia, potem musze go "szukac" po calym lozeczku i polozyc tak jak trzeba jak juz zasnie..... przy jego zasypianiu mozna sie zlac ze smiechu, tak sie szamota z pielucha, "biega" po calym lozeczku, rozne akrobacje robi, a potem na koniec sobie spiewa kolysanke i za chwile oczy ma zamkniete.... :-)

[ Dodano: 2008-08-26, 09:00 ]
Gosia, dobrze ze troche Ci sie humor poprawil i ze ten ostatni tydzien bedziecie razem!!! Wykorzystajcie ten czas na maksa! Buziaczki dla Karolka od cioci Gosi!!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 sie 2008, 09:15

Witamy i my,
nocka dzisiaj tradycyjna tylko ze smoczkiem caly czas wiec wnioskuje ze chyba jakis nowy zab bedzie bo jak tamte szly to tez tak bylo.

Justyna Artur dokładnie tak samo obudził sie dzis :ico_haha_01: a z tymi cenami tak wlsnie jest jakiedys chyba przescieradelko dostalam z cena naklejona wyzsza niz zaplacilam

Goonia naprawde wspanialomyslny ten Twoj mezus :ico_brawa_01:

Jola no to naprawde sobie wymyslil, tyle lat tak oczy mydlic. Trzymaj sie Kochana, teraz dzieciaczki najwazniejsze preciez

[ Dodano: 2008-08-26, 09:15 ]
a i przeprszamze bez polskich znakow ale z malym pisalam na kolanach

[ Dodano: 2008-08-26, 09:52 ]
Dziewczyny, ja sobie tak myślę upatrzeć może jakiś kombinezon na zime dla smyka, bo coraz zimniej się robi a później w smym sezonie to będą ceny :ico_olaboga:
ten wydaje się być fajny http://www.allegro.pl/item423211009_kom ... y_tcm.html chcę napewno jednoczęściowe a nie kurteczkę osobno. Rozmiar 92 myślę że powinien być bo po pierwsze mały nosi body już na 86 (wiadomo resztę na 80) ale to jeszcze z dwa miesiące i będzie nosił na ubrankach przecież innych

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 sie 2008, 10:10

Dziewczyny ale zlapalam dola pisalam wczesniej o kolezance co zostawila meza i dziecko jako jedyna utrzymywalam z nia kontakt i wczoraj jak jej maz przyszdl sie pozegnac z nami zostawil mi klucze dla niej zeby sobie rzeczy swoje pozbierala

dzisiaj do niej dzwonie ze mam klucze a ona do mnie z pyskiem czemu jej nie zadzwonilam ze on jej samochod zabiera (co juz wczesniej mowilam ze ma sobie na samochod uwazac bo on chce jej wziasc) powiedziala ze mam oddac klucze wlascicielowi i odlozyla sluchawke, kurcze ona bardziej przezywala ze samochod zabrany niz to ze dziecko wyjechalo i ze sie z nia zobaczy dopiero za kilka lat jak 18 skonczy bo paszportu bez jej zgody nie wyrobia



Justyna fajne zdjecie Majka robi podobnie tylko ze jak sie obudzi obraca sie i nogami uderza w szczebelka

[ Dodano: 2008-08-26, 10:11 ]
Renia fajne zdjecie w podpisie

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 sie 2008, 10:28

tak na raz pisałyśmy rano, że nie przeczytałam postów powyżej...
Jolka ja ci współczuję kobieto :ico_olaboga: za przeproszeniem co za nonono z tego twojego męża :ico_puknij: spierniczyć chce po prostu, wiesz, Kuba jest nieodpowiedzialny, ale Gabriela by nigdy nie zostawił, a już na pewno gdybym mu urodziła dwójkę dzieci nie zrobiłby mi czegoś takiego :ico_szoking: najedź mu na ambicje, gdzie on kurde ma honor?! z resztą ja nie będę mówiła co masz robić :ico_oczko: po prostu się zbulwersowałam, ale na pewno musicie porozmawiać... boshe, co się dzieje z tymi facetami...

Renia ja też się rozglądałam za kombinezonem (co wegług Kuby jest nienormalne, bo jeszcze nie ma jesieni) też chcę jednoczęściowy, inaczej mu sbędzie podwiewać i śnieg mu będzie właził pod kurtkę :ico_noniewiem:
no i buty-matko jaki to jest szał, żeby takie tycie buty skórzane na zimę tyle kasy kosztowały :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

26 sie 2008, 10:44

dzięki za ciepłe słowa ..jesteście kochane...zreszta jak zawsze :-D
Justyna moja skleroza nie zna granic...Wy tą rocznicę to mieliście wczoraj, czy dziś dopiero? :ico_wstydzioch: Tak czy inaczej....sto latek razem i samych słonecznych dni Wam zyczymy :ico_prezent:
Super to zdjęcie ... Lolek spi tak samo ...hehehe...ale zazwyczaj to mu tylko trochę wystają stópki, bo nie jest taki długi jak Gabik :-)
Gosia całuski od Lola i ode mnie :ico_buziaczki_big: a ten wózek jest czadowy. I podoba mi się, że jest też taka zieleń jak w tym moim wózku.
Renia śliczne zdjęcie w opisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jola przesyłam Ci dużo dobrej energii, trzymaj się kochana, bo przezywasz teraz naprawdę ciężkie chwile....Jestem wściekła na tego Twojego męzula...Ty powinnaś wyjechać i zostawić mu 2 dzieciaki, nich zobaczy jaka to ciężka praca zajmować się nimi...Co za egoista...Nakupił sobie zabawek, a teraz wyjeżdża...no masakra...a Ty Jolka nie płacz..tylko zrób rozróbę...bo mu się naprawdę należy :ico_zly:
Iwona współczuję głupiej sytuacji z koleżanką...ale tak jest bardzo często...ona wie, że Ty nie masz z tą akcją nic wspólnego, ale cały ten gniew wyładowuje na Tobie...jak jej przejdzie to Cię pewnie przeprosi. Nie wściekaj się na nią, ona teraz potrzebuje wsparcia.
Co do kombinezonka to my już mamy, ale nie wiem czy nie jest za cienki. Dostaliśmy w spadku po koleżanki synku.
Znikam.
Buziory! pa!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 sie 2008, 10:46

Fintifluszka pisze:no i buty-matko jaki to jest szał, żeby takie tycie buty skórzane na zimę tyle kasy kosztowały

no dokładnie, też się powoli rozglądałam ale Marcin jeszcze nie wie, ale jak się dowie to napewno tak samo jak Kuba zareaguje.

Iwona to nieźle zareagowała, samochód a nie dziecko :ico_puknij: a swoją drogą to jakaś plaga z tymi rozstaniami :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość