kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 lip 2007, 22:45

Jasnie Pani :), stawiasz browar :-D :ico_zdrowko:
neofamme to ja :-D jakimś cudem, hasło sie zgadzało, bo juz 1--lat z niego nie licytowałam :-D

[ Dodano: 2007-07-30, 22:51 ]
tylko tam jest podany inny mail, a nie moge go zmienic w ustawieniach, nie wiem czemu, nie pamiętam hasła do tamtego konta :ico_noniewiem: ale zalicytowane jest :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 lip 2007, 23:01

dziewczyny dzieki za słowa pocieszenia i otuchy buziale dla Was :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 lip 2007, 23:06

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bog ci zaplac dobra kobieto, jak ci napisze, ze ci w dzieciach bog wynagrodzi to znowu mnie :502: :504: :505: :503: :514: :511: :536: :535: , bo to przeciez nagroda dla kuby a nie dla ciebie :-D , ale za to ci szybciej ta stowe oddam :-D jak nazbieram z takich glupkowatych aukcji :-D :-D
a browca to moge nawet niejednego postawic, bo to moj ulubiony sposob oddawania dlugow :-D :-D , zwlaszcza jak sobie wtedy tez moge postawic :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 lip 2007, 23:09

Jasnie Pani :), widzisz, jak ty masz ze mną dobrze? :-D mam nadzieje, ze ktoś przebije i pójdzie za więciej kaski :ico_oczko:
a browara nie odpuszcze :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 lip 2007, 23:15

kaasiaa79 pisze:mam nadzieje, ze ktoś przebije i pójdzie za więciej kaski

a ja nie mam takiej nadzieji, bo chce zeby sie nie sprzedal i ci go wysle, bo ci sie przyda, jako jednej z nastepnych w kolejce do :ico_ciezarowka: , bedziesz go miala za darmoche jako rasowa skarpeta :-D :-D , uciekam, bo mnie malz z kompa usowa :ico_zly:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

30 lip 2007, 23:18

mnie tez usuna ale ja sobi drogi podlaczylam i jestem :-D
ja tez bym sie na browara wybrala al nie mama z kim :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 lip 2007, 23:19

my tu cala bande chetnych do alkoholizowania mamy, ale chyba wirtualnie bedziemy musialy :-D bo sie jakos spiknac nie mozemy :ico_zly:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 lip 2007, 00:00

hej mamuski i maluszki hihi
witam po tygodniowej nieobecnosci... :ico_szoking:
nie nadrobilam zaleglosci... ale mam nadzieje ze jutro mi sie uda hihi
stesknilam sie za wami na maxa hihi


marta dzieki za smska !!! juz jestem hihi

lucy tobie tez !!!! hihi kochane jestescie hihi

a u nas super hihi
caly poprzedni tydzien dzien w dzien chodzilismy na spacerki polaczone z zakupkami hihi
nasz maly od pierwszych dni nauczony ze zakupki z mamusia to podstawa hihi
no wiec fajno jest bo teraz sa super wyprzedaze i tylko kupowac.... hihi
oj jakie sliczne ubranka w nexcie zakupilam hihi
bylismy tez w tk maxie hihi a wiecie ze ja tam mam kawalek hiih
no a tam nie ma o dziwo nie ma toalety ani zadnego miesjca do przebrania czy nakarmienia dziecka hihi wiec kupe przewinelysmy z mama na stoisku obuwniczym gdzies tam schowane w kacie hihi a cyca wystawilam w przymierzalni i maly zadowolony zasnal na nowo pozwalajac nam na druga ture zakupowych szalenstw hihi
kurcze trafilam na pare jeansow levisa za 10f :ico_szoking: a cena oryginalna 110F :ico_szoking: :ico_szoking:
ale w sumie to malo istotne.. wazne ze fajne.. coprawda brakuje mi ok 1cm zeby je zapiac hihi :ico_wstydzioch: ale ciagle mam nadzieje ze mi sie uda hiih
i poki co maskuje rozporek grubym pasem hihi
przy wyjsciu okazalo sie ze zaczelo lac hihi a wiec dzwonimy po adasia.. ten przyjechal i mowi do mnie dlaczego nie powiedzialam mu ze jestesmy z wozkiem :ico_szoking: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: a niby jak ??? wzielysmy malego za reke i poszlysmy :ico_puknij: :ico_puknij:
faceci hihihihi
no bo okazalo sie, ze bagaznik mial zawalony jakimis klamotami z pracy i zupelnie zapomnial ze oprocz nas musi jeszzce wozek wepchanac hihi a nasz wozek sporych rozmiarow hihi
no wiec jechalismy... tak ze ja siedzialam z przodu trzymajac gondole na kolanach hihi ledwo miescilam sie tam hihi a reszta jakos wcisnieta z tylu.. leon prawie na kolanach trzymal kola itd hiih
dalismy rade hihi
no ale co tam bede smecic.. hihi
a w piatek mielismy 5-ta rocznice slubu hihi plan byl wyjscia we dwoje ale za pozno wrocilismy z kolejnych zakupkow tym razem w asdzie hihi a poza tym w sb szykowalo sie wyjscie na impreze wiec darowalismy sobie hihi za to zaprosilismy kumpli i poimprezowalismy w domku hihi
adas zrobil mi mega niespodzianke.. dostalam sliczny pierscionek z brylancikami :-D
mial on zastapic moja zgubiona zeszlego lata obraczke..
jednak postanowilismy (tzn JA :ico_wstydzioch: ) ze zostanie on wymieniony na obraczke.. hihi bo baba chcac upchac towar przekonala adama ze taki pierscionek tez moze byc obarczka.. taki special ring :ico_puknij: !!! hjihi
a to bezsensu.. obraczka to obraczka.. adas jednak myslal ze takie jakie widzial obraczki z brylancikami rowniez.. niebardzo mi sie spodobaja.. hihi a tu sie mylil. bo akurat takie z oczkami sa b ladne i inne hihi
wiec jutro idziemy wymieniac.. ale fajnie.. juz rok obraczki nie nosilam i tak jakos lyso mi z tym :ico_noniewiem:
no a w sobote zaliczylismy pierwsze wyjscie we dwoje.. hihi odkad narodzil sie leonek hihi
poszlismy na imprezke imieninowa hihi
sporo ludzi drinkow smiechu itd
no i ja i woda hihi ale co tam.. i tak bylo fajnie hihi
poszlismy po kapieli i karmieniu ale o 23 wrocilismy na kolejnego cyca.. hhi i potem juz bawilismy tam do 2.30 a maly spal w domciu z babcia hihi
dobrze ze ta imprezka byla zaledwie 5 min spacerkiem od domu wiec cyc na zawolanie..
laktator nadal mi nie sciaga wiec musze karmic piersia..
jest to super sprawa ale czasem w takich sytuacjach jak ta wolalbym miec mleczko sciagniete w butelce
ale trudno sie mowi
widac przez pierwsze 10dni mialam wieksze cisnienie w cyckach i dlatego tak ;atwo i szybko szlo sciaganie a teraz nic... hiih
ale mleczko wciaz sie leje a to najwazniejsze hihi

w niedziele odwiedzily leosia dwie sliczne kolezanki z rodzicami hihi
ale fajnie jest przyjmowac gosci.. u nas ciagle ktos sie kreci a my happy hihi

moja mama wciaz jest z nami ale juz za trydzien wraca
tak nam z nia dobrze
w ogole nie czuje ze mam dziecko i obowiazki
hihi
gotowanie pranie prasowanie zupelnie u mnie odpada.. jak wstaje ok poludnia to mamcia ma juz wszystko gotowe.. bo twierdzi ze sie nudzi hihi
i do tego jeszzce jakies ciasto albo ciasteczka domowej robotki
mowie wam istny raj hihi

adas wzial sobie wolne na dzis i jutro.. no i mielismy wyprawe nad morze z leonkiem..
pogoda znosna wiec wykorzystalismy okazje.. 19st hihi do slonca bylo cieplutko i grzalo mocno ale zaraz pojawialy sie chmury i ubieralismy sie w bluzy bo wialo itd hihi
leonek smacznie spal w wozeczku z dala od wiatru i mocnego slonca hihi

fotki pokaze na dniach hiih
a teraz bede zmykac...
bo zaraz karmienie hihi
ja w nocy juz leosia nie budze.. na karmienie.. i jest ok hihi
o 19.30 kapiel potem karmienie i czuwanie do 23.. bo on jakos spac nie chce wtedy hiih tlyko lezy.. i czasem tez pomarudzi.. wiec przynosimy go do salonu i jak lezy wsrod z nas to spokojny ale oczy szeroko otwarte..
po czym o 23 karmienie i spi 5 godz.. potem budzi sie po 3 godzinach hihi a w dzien karmie co 3.. i juz nawet on sam nauczyl sie ttych swoich stalych godzin i nie musze go budzic hhi bo jak z zegarkiem w reku zaczyna kwekanie hihi
no tyle by bylo na dzis

odezwe sie pewnie jutro... choc czeka nas znow wczesna pobudka czyli ok 8-9 brrrrr
bo idziemy na wazenie... a potem jeszzce zalatwic sprawy urzedowe hihi i jakis shopping z tatusiem hhiihi

jak was doczytam to poodpisuje hihi
pozdrowionka papa
buziale dla was i maluszkow do jutra

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

31 lip 2007, 09:40

dziewczyny mam pytanko
jakie mleko w proszku tu za granicą jest najlepsze? ja mam cow gate ale moze po tym mały nie moze zrobic kupy?????
cos mam nie tak z sutkami, byłam u lekarza, wiec musze sie zorientowac w razie czego jakie jest najlepsze, w szpitalu mu podwali SMA czy jakos tak, ale ja nie wiem jakie jest najlepsze

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

31 lip 2007, 10:09

Jasnie PAni Kasia - skarpeta nie podbila Ci ceny - ja wspaniala Gosia ci podbilam. (A co tam to ja pobawie sie w jarząbka :ico_haha_01: ) Nick kali888 (Pawła). Jak chcesz to jeszcze mogę podbic.

Marta, wiem co przezywasz bo moj Tomek caly czas ma gowniane problemy. Przez 3 miesiace bylo super ale potem przez zeby robil pare razy dziennie a teraz znowu nic. Po 3 dniach czopek daje, ale podaje mu znowu debridat. Taki syrop co dziala dopiero po dluzszym uzywaniu i jak bral go 3 miesiace temu naprawde duzo dal. Zobaczymy jak teraz pojdzie.

A jak byl maly i 3 dni nie robil to lekarka kazala dawac czopek viburcol (to taki czopek na uspokojenie i mozna dawac dla niemowląt) a ten kazala dawac by sie nie przyzwyczail do wspomagaczy tylko go delikatnie ruszylo. Mam nadzieje ze szybko przejdą te problemy.

Madziorka fajnie ze wpadlas, Ty rzeczywiscie zakrecona jestes na maxa. Obrączke zgubilas dobrze ze jeszcze Leosia nie zgubilas :ico_haha_01: No i ciekawe ile wazy Leos. Pochwal sie szybko jak przyjdziesz z wazenia.

Co do zdjec na basenie widze ze tyle z tym zachodu, ze nawet dobrze ze aparatu nie wzielam. Chociaz chyba ratownik by mnie nie opieprzyl bo Tomek mial u niego chody. Spodobal sie Tomkowi i wzial go za reke i chcial prowadzic. Te moje dziecko to do kazdego obcego pojdzie.

julie_377 pisze:hihi to widze ze my wszystkie po jednycjh pieniadzach

zebys wiedziala ja mam straszną awersję do prasowania. A na razie ze mieszkamy u mojej mamy to wszystkie rzeczy Tomka i moje mama prasuje :ico_wstydzioch: Pawel sobie radzi sam. :-D Jejku ale mi dobrze w domu co to bedzie jak sie bede wyprowadzala :ico_olaboga: Dobrze ze mama niedaleko, jak zobaczy wnuczka w wygniecionych ubrankach to pewnie sie zlituje i pomoze.
Julie teraz po antybiotyku szybko dojdzie do siebie. No i zabki beda mniej ukuczliwe. Pierwszy antybiotyk Tomek mial jak mial 11 miesiecy, skonczyl antybiotyk i pierwsze sie zeby pojawily. Wiec pewnie i u was to oslabienie od zebow.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość