Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 wrz 2008, 22:06

jak jeszcze 2 tyg w ciazy pochodze i mala bedzie miala 5 kg to tylko cc wchodzi w gre :ico_oczko:
dokładnie
a ja juz jestem ciekawa swojego, my oboje ciemni ja miałam włoski jak się urodziłam i mąż też po dziadku cyganie :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

23 wrz 2008, 22:10

tatus byl lysy jak sie urodzil i tak mu przez pierwszy rok zostalo potem mu troszke przybylo ale teraz znowu ubylo i lysieje
a ja juz jestem ciekawa swojego, my oboje ciemni ja miałam włoski jak się urodziłam i mąż też po dziadku cyganie
Ja bylam pewna ze Natalka urodzi sie lysa :ico_noniewiem: Bo ja bylam jak kolano i Artur tez lysy-no zero wlosow mielismy,a Natalka zarosnieta,ze az jej sie te wloski na karku zawijaja :ico_brawa_01: Jak nie moje dziecko normalnie,nie moglam w to uwierzyc :ico_noniewiem: Juz wiem ,ze na to nie ma reguly :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 wrz 2008, 22:13

Ja bylam pewna ze Natalka urodzi sie lysa :ico_noniewiem: Bo ja bylam jak kolano i Artur tez lysy-no zero wlosow mielismy,a Natalka zarosnieta,ze az jej sie te wloski na karku zawijaja :ico_brawa_01: Jak nie moje dziecko normalnie,nie moglam w to uwierzyc :ico_noniewiem: Juz wiem ,ze na to nie ma reguly :ico_haha_01:
dokładnie nie ma reguły
jak sie napatrze na twoja córcie to i moze mój synuś tez taki piekny będzie

Marta
to niech tam już sie rozkreca u ciebie
a ja ide na tv bo mąż chce kompa
dobranoc pa

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

23 wrz 2008, 22:19

jak sie napatrze na twoja córcie to i moze mój synuś tez taki piekny będzie
No przeciez nie ma watpliwosci,ze bedzie :ico_brawa_01: Jeszcze troszke i bedziemy podziwiac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 22:19

Martato niech tam już sie rozkreca u ciebie
a ja ide na tv bo mąż chce kompa
dobranoc pa
:ico_sorki: dzieki
ja tez zaraz spadam ide przespac nocke i czekam na kolejny dzien :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

24 wrz 2008, 00:40

witam!! na początek Adia-wielkie GRATULACJE!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_prezent:
Pati synuś piękny a ta czuprynka-cudna!! my juz jutro to znaczy dziś wychodzimy do domku,czujemy sie dobrze,jutro postaram sie wrzucic zdjęcia,chociaz nie wiem czy dam rade musze jeszcze poprasowac ciuszki synusia,no i zająć sie Natalką bo troszke zazdrosna,mały ssa cycka wsumie co 3-4 godziny ale jak sie dorwie to przez półtora godziny ssa i ssa,nie długo bedą mi wisiec do podłogi tak ciągnie a boli jak cholera,ale ciesze sie ze tym razem moge karmic i to jest najważniejsze,a poza tym to poród choć krótki to straszny,dziewczyny nie pamiętam żebym z Natalą miala taki bol,chyba ze to dlatego ze bylo to 6 lat temu,ale wsumie teraz mnie az tak nie boli moge normanie chodzic i siadac!!!! ale sie rozpisalam,maly najedzony spi,mąż tez jak dziecko,biedny zmęczony po porodzie :-D a najlepszy jego tekst to "kiedy mozemy starac sie o 3" hhaahhaa chyba ze on je urodzi!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D zegnam sie ,do juterka-moze!!!papa

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 wrz 2008, 08:49

:-D witam z rana :-D
Miszkai cyganka i Ty sie pomylilyscie :ico_nienie: ja ciagle :ico_ciezarowka: ...musisz teraz inny termin obstawic-doradzam 14.10 :ico_oczko:
Agusia1982my tu spokojnie-albo troszke mniej spokojnie - poczekamy na fotki Twojego synka a Ty poprasuj sobie wszystko :ico_sorki:
ale jestem Ciekawa :ico_brawa_01: kolejnego wrzesniowego malenstwa :ico_brawa_01:
super ze karmisz-pamietam ze sie balas ze nie bedziesz tak jak z Natalia a widzisz udalo sie :ico_brawa_01:

Ja napisze tylko tyle ze dzis w nocy wstawalam chyba z 8 razy bo sie budzilam z nadzieje ze moze rodze :ico_haha_01: (no jak Miszka mi powiedziala ze urodze to wiecie wzielem sobie do serca :ico_oczko: ) wogole to maz mi zrobil niespodzianke i jakos tak wczoraj wyszlo ze sie jednak poprzytulalismy :-D -no ale nic za tym nie poszlo :/ nadal :ico_ciezarowka:
powiedzial ze jak sie nic nie stanie to moze dzis tez zawalczymy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

24 wrz 2008, 09:18

a najlepszy jego tekst to "kiedy mozemy starac sie o 3" hhaahhaa chyba ze on je urodzi!!!!!
no jakbym mojego slyszala!to samo mi powiedzial :ico_brawa_01:
dziewczyny nie pamiętam żebym z Natalą miala taki bol,chyba ze to dlatego ze bylo to 6 lat temu,
no wlasniw mi tez siewydawalo ze tym razem bolalo o niebo bardziej,ale moze to dlatego ze sie zapomina :ico_noniewiem: az w trakcie porodu poloznej powiedzialam,ze boli bardziej niz za pierwszym razem :ico_olaboga:
Miszkai cyganka i Ty sie pomylilyscie ja ciagle ...musisz teraz inny termin obstawic-
o kochana,do koncaniz jeszcze daleko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja napisze tylko tyle ze dzis w nocy wstawalam chyba z 8 razy bo sie budzilam z nadzieje ze moze rodze
ja dalej uwazam, ze dzis urodzisz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 wrz 2008, 09:30

ja dalej uwazam, ze dzis urodzisz
:ico_sorki: a jak nie to poprosze w nagrode pocieszenia - pokazanie nowego zdjecie Twojego ,,Rozowego pakuneczku,, :-D
zeby mi chociaz ten czop odszedl :ico_zly:
a tu kurde nic :ico_olaboga: normalnie nic :ico_olaboga: a robilam sobie nadzieje ze kolo 12 .09 urodze a tu bardziej miesiec pozniej :ico_placzek:
:ico_tort: a to dla Natalki bo wczoraj miala tydzien :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

24 wrz 2008, 09:45

a to dla Natalki bo wczoraj miala tydzien
Dziekujemy :ico_sorki: No i z tej okazji przespala calutka noc,raz ja obudzilam na karmienie :ico_brawa_01: Niestety zaraz po cycu dostaje butelke,bo mam za malo mleka i glodna :ico_placzek:
a robilam sobie nadzieje ze kolo 12 .09 urodze a tu bardziej miesiec pozniej
Ale przeciez ciagle jeszcze mamy okolo 12 :ico_brawa_01: Boze Martunia,zebys Ty wiedziala,jak ja bym chciala,zebys juz mogla tulic Igusie.Strasznie bede szczesliwa jak juz bedziesz po :ico_sorki: Naprawde ,to tylko jeszcze troszeczke,moze sie zdarzyc z nienacka jak u wiekszosci,ja jestem caly czas z Toba pamietaj :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość