ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

31 lip 2007, 10:13

hey laski!!!!
Marcia ja daje Sma Vinee,ale nie wiem czy mozna powiedziec,ktore mleko jest najlepsze,bo jednemu dzieciczkowi podejdzie np.te a drugiemu nie...My jestesmy zadowolone z sma.Strasznie mi szkoda Twojego Franusia i Ciebie,tak sie meczycie,a te cholery Wam pomoc nie umieja.A co z brodawkami??juz lepiej czy tak samo?
Mam nadzieje,ze Franiowi mina te wzdecia i ze zasypie Cie kupkami :-D buziaczki :ico_buziaczki_big:
Widze,ze kobietki o prasowaniu :ico_prasowanko: plotkowalyscie..u mnie w domu to maniacy prasowania,mama nawet majtki prasuje :ico_szoking: ,mi troche tez zostalo tego maniakalizmu,,hihih...uwaga..uwielbiam prasowac,ale ciuszki Vinee ,prasuje non stop..hihi,,swoje roznie :ico_noniewiem: ale raczej tez,chociaz nie przepadam prasowac swoich,a Bablu prasuje genialnie koszule i wszystko w sumie,i w tempie blyskawicznym :-D
Kasiula ja to czasami chcialabym umiec byc skarpeta,albo zeby chociaz czasami Bablu byl,bo obydwoje mamy strasznie lekko reke do wydawania pieniedzy a oszczedzac do tej pory jeszcze sie nie nauczylismy... :ico_noniewiem:
Super,ze do Kasi.k dotarly zyczonka :ico_brawa_01: ,moje wrocily spowrotem,ktore wyslalam na angielskiego sima...
Julie dobrze,ze Nathankowi apetyt i humor chociaz dopisuje,na pewno szybko wroci do zdrowka :-)
Madziorka no wreszcie jestes. Wszystkiego naj naj z okazji 5-ej rocznicy Waszego slubu :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_zdrowko:
Ty to jestes agentka,juz sobie wyobrazam jak zmieniacie pieluszke na stoisku obuwniczym,mam nadzieje,ze klienci nie uciekli gdzie pieprz rosnie,hihihi...fajnie macie,ze mama moze zostac z Leosiem i ze mozecie sobi wyskoczyc czasami..ja tez ostatnio wpadlam na chwile do Tkmaxa,choc rzadko tam bywam,bo tyle tych rzeczy,ze mnie przeraza jak mam czegos szukac a i Vinee wszystko sciaga z wieszakow i sie niecierpliwi jakos tam..hihih....kupilam fajowskie buciki z Ecco dla Vinee ma jesien,tylko za 9.99 przecenione z 35 funciakow.. :-D :ico_brawa_01: uwielbiam takie okazje :ico_brawa_01:
Dziewczyny mam dzis takiego lenia,ze szok....nawet jeszcze z pidzamy nie wyskoczylam...pozniej idziemy z Vinee na miasto dla relaxu...hihih

[ Dodano: 2007-07-31, 10:24 ]
Widze,ze Delfina sie pojawila,a ja przeoczyalm,kurka wodna... :-D dobrze,ze juz im chorobska przeszly...Pewnie Maycia lata jak szalona a mama nadazyc nie umie :-D :ico_brawa_01:
Gosia jak moja mama byla u nas to tez wszystko prasowala,chociaz klocilysmy sie kto bedzie prasowal Vinee rzeczy..hihih Bablu mial koszule wyprasowane na jakies 2 tygodnie do przodu :ico_szoking: ,tak dogadzala zieciowi..hihia pozniej jak wyjechala to sie modlil,zeby tesciowa wrocila..hehe
Gosia na pewno Twoja mama bedzie wpadac na weekendy na prasowanko,hihih

Fotki z wczoraj,prawie wszystkie fotki mam podobne,bo na tej samej polanie,tam przynajmniej Vinee mi nie ucieka na ulice.. :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ciekawe ile Leos juz wazy?my idziemy na szczepienie i wazenie w czwartek..

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

31 lip 2007, 10:34

Hej Ilonka, Vinee super wygląda, tak ją zawsze stroisz jak małą księżniczkę.
A co do butow to rzeczywiscie sie super okazja trafila. Kiedys lubilam chodzic na zakupy, przegladac, przebierac ale teraz jak jestesmy z Pawłem i z Tomkiem jeczącym to nie ma tej radosci i kupuje tylko to co potrzebne. A tak do obejrzenia to na allegro glownie kupuje ale to ubrania ciezko sie kupuje, zwlaszcza mi bo ja nie wymiarowa jestem.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

31 lip 2007, 10:37

Vinee ma niektore sklepy,do ktorych jak ledwo wjezdzamy to juz jest marudna..hihi..
A Ty jestes laska Gosia bo i wysoka i szczupla...tylko pozazdroscic :ico_haha_02:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

31 lip 2007, 10:57

ilonakk9 pisze:A Ty jestes laska Gosia bo i wysoka i szczupla...tylko pozazdroscic

tak tak zwlaszcza gdy mam kupowac spodnie to szalu dostaje.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 lip 2007, 11:46

martuchafrost, u nas to bylo tak ze zadne mleczko nie pasowalo Kubusiowi tez chcialam mu cow & gate podawac ale jakos nie bardzo inne to wcale nie :ico_olaboga: tak wiec ja mu podaje Humane wysylaja mi z polski paczka taka 20 kg ktora kosztuje 200 zl

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

31 lip 2007, 12:20

martucha mi hv polecila aptamil i tego sie trzymam do tej pory.a co do kupek to konrad raz mial zatwardzenie i tylko po jednym bobku walil w tym czasie bylismy w pl.i tak moja mama zrobila jak kasi mama czyli starodawne metody i kupy wyszlo tyle ze szok :ico_szoking: nie wiem czy pisac jak to sie odbywalo :ico_wstydzioch: moze sprobujesz bo to w sumie taka metoda naturalna bez zadnych czopkow i mydla.poprostu jak widzisz gdy maly zaczyna sie napinac na robienie kupki to wez koncem termometru poruszaj mu kolo odbytu i tak troszeczke w srodku tak aby dostal takich naturalnych skurczy i wtedy kupa powinna pojsc.tylko przygotuj jakas pieluche pod spod bo tego moze wywalic sporo po tylu dniach nierobienia.

ale sie rozpisalam ....ale wiadomo kupa to glowny temat przy takich maluszkach. :-D juz zapomnialam jak to bylo...jaki kolor ,jaka konsystencja, jak czesto itp :-D :-D

pozdrawiam was wszystkie...tyle napisalyscie ze niepamietam co u ktorej tak wiec wszyskim wam caluski przesylamy.

a lucy a jak pupa olivierka,zniknal juz problem zaczerwienienia po uzywaniu czystej wody????????

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

31 lip 2007, 17:06

czesc dziewczyny.
strasznie nudno samemu na tym macierzynskim. wszyscy naokraglo pracuja albo spia i nie maja czasu na ciezarowke :ico_placzek: :ico_ciezarowka:
bylam dzisaj znowu w mieszkaniowce i ciagle kaza mi czekac :ico_placzek:
chyba tylko mnie zbywaja :ico_placzek:
bedziemy musieli chyba wynajac mieszkanie(teraz jestesmy na pokoju w share house)
ja juz nie wim co mamy zrobic???
czekac czy sie przeprowadzic???
co myslicie???
tutaj sa straszne ceny mieszkan :ico_szoking:
za 2 bed flat bedziemy musieli placic 700 £ plus rachunki :ico_placzek:
staralismy sie o pozyczke na dom,ale nam odmowili bo za malo zarabiamy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

31 lip 2007, 17:48

witam !!!
rzadko sie tu udzielam jakos motywacji brak ale czytam wasze posty tylko ze teraz calymi dniami leniuchuje z ksiazka w reku bo nawet siedzenie przed kompem mnie meczy
beata84, my dostalimy odpowiedz i mamy tylko 6 punktow ale po urodzeniu dzidzi moze dostaniemy wiecej nasi znajomi dostali mieszkanie po porodzie wiec moze warto poczekac??? my jesli nie dostaniemy mieszkania po porodzie to musimy wynajac inne bo tutaj niedosc ze wychodzi nam za wszystko okolo1000f to w zimie na scianach robia sie grzyby bo straszna wilgoc :ico_placzek: nie chce spedzic w tym mieszkaniu kolejnej zimy :ico_placzek: w ostatecznosci wezmiemy kredyt na mieszkanie ale puki co czekamy na odzew z mieszkaniowki dodam ze my wynajmujemy one bedroom flat .
ci moi znajomi nie dostali zadnych punktow dopiero po porodzie dostali mieszkanie wiec my czekamy narazie a puzniej sie zobaczy
pozdrawiam !!!!!!
Ostatnio zmieniony 31 lip 2007, 17:51 przez swbasia, łącznie zmieniany 1 raz.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

31 lip 2007, 17:48

fela pisze:wez koncem termometru poruszaj mu kolo odbytu
Martusia, tylko takim termometrem bez rtęci, chociaż teraz to juz chyba same elektoriniki są :ico_oczko: nie wiem, co ci poradzić z tą kupką :ico_noniewiem:
beata84, a jakie są sznase, że dostaniecie? ja nie znam nikogo, komu by przyznali, za to zanm dużo, którzy wnioski złożyli :ico_noniewiem: oczywiście, na pewno wszytskie zgłoszenia rozpatrują indywidulanie.
gosia888, no właśnie widze, ze zalicytowałaś, ale jakim cudem ja znowu jestem na pierwszym miejscu, minimalną dałam chyba 10 zł :ico_noniewiem:
ilonakk9, kuba też nie umie oszczędzać, a juz jeśli chodzi o wędki to nawet nie chce wiedziec ile wydaje :ico_oczko: za to ja, jak nie zostanie w miesiącu tyle, ile sobie założyłam, to w następnym tak kombinuje, zeby wyrównać-no nie umiem inaczej :ico_oczko: Vinee słodziutka i śliczna jak zwykle :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Jasnie Pani :), sprawdź co z tym laktatorem? licytujemy go, czy ja mam juz zwidy? :-D
madziorka hihi, twoje przygody nadają sie na jakiś film :ico_brawa_01: :ico_oczko:
SANDRUSIA)), dobrze trafiłaś, bo tu grono fanek browara sie zebrało :ico_zdrowko: :-D

a u nas dziś nic nowego, jutro moja mama zaczyna urlop, więc może weźmie na troche lenke, ja mam taką prace dla koleżanki do napisania i nie mam kiedy :ico_noniewiem: jakoś mi i dzisiaj niedobrze, musze diete zmienic, bo za duzo smazonego chyba jem :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 lip 2007, 18:11

beata84 no u nas wlasnie z tym mieszkaniem tez nie wypalilo skladalam juz dawno z rok temu odmowili a terz znow chcialam bo nasz landlord chce sprzedac ten dom wiec nie mamy sie gdzie podziac a z domami u nas bardzo ciezko :ico_szoking: nie ma nic na wynajem jak sa to ruiny :ico_puknij: wiec tez bysmy chcieli ale niestety nie mamy szans tam punkty przyznaja my mamy 0 :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość