Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 sie 2011, 22:15

Witam sie wieczorkiem

wpadlam na chwilke przed snem, zaraz ide wziac letni prysznic, bo cala mokra jestem i czuje sie bleeeeee, po kapieli jestem o jakies 10 kg lzejsza :ico_oczko:
Ja miałam skurcze co 15min ale po obiadku ustały ehh...
tak zawsze jest, ale kochana moze juz juz na dniach, kto wie

Pati widać wyczerpujący dzień miałaś, a jak po malowaniu??? wyszło jak chciałaś?
oj troche sie narobilam, a teraz krzyz mi peka.
Po malowaniu dobrze, wszystko jest tak jak chcialam, no moze w sypialni Erysia zaintensywny kolor wyszedl, ale to nic. Dokupie jakies deokaracje na sciane i bedzie git :-)
Pati85, jak zawsze pracowicie dzień spędziłś.
wiesz co staram sie, nie lubie nic nie robic, szlag mnie trafia jak widze gdzies balagan, ale Ty tez kochana zawsze cos robisz

izabella, dobrze, ze jestem zadowolona, szkoda tylko, ze w PL za polozna trzeba placic

Ja mam Polke, bardzo fajna babka, jestem z nia na " TY" kiedy chce moge dzwonic ona przyjedzie, zrobi mi masaze, pogada i to wszystko pokrywa kasa chorych
mi powiedziała że do 37 spoko .później różny ma to wpływ na dziecko
hmm, o tym to nie slyszalam, ze ma wplyw na dziecko, ale u mnie seksik nie zadzialal, tym razem moze skusze sie na masaz szyjki, ale to cholernie boli wiec nie wiem,musze sie jeszcze zastanowic :ico_noniewiem:
Ja na 20.10 wiec ciekawe która będzie pierwsza.
no sie okaze :ico_oczko:
ja byłam na usg i z młodą wszystko dobrze, dzięki bogu obróciła się główką na dół :ico_sorki:
no to bardzo dobre wiesci :ico_brawa_01:

inia1985, no to fajnie, ze wszystko ok, synus ma juz fajna wage :ico_brawa_01: a co do pomiaru glowki to ja bym sie nie przejmowala, bo przez USG nie tak do konca zawsze mozna dobrze wszystko okreslic z tymi pomiarami, zobaczysz, ze wszystko jest w jak najlepszym porzadeczku
Jakoś nie mogę się wdrożyć w pisanie, macie za szybkie tempo :ico_oczko:
no szybkie szybkie, ja tez jak nie ma mnie, to potem nie moge sie wbic w tematy i tyle zaleglosci :ico_olaboga: :ico_haha_01:


Ciekawe jak nasza KOCURA BURA
No nic lece sie kapac, do juterka. DOBRANOC

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

25 sie 2011, 22:48

kwiatunio napisał/a:
ja byłam na usg i z młodą wszystko dobrze, dzięki bogu obróciła się główką na dół :ico_sorki:


no to bardzo dobre wiesci :ico_brawa_01:
- super mówiłam że się przekręci maluch
Kinga_łódź napisał/a:
Ja miałam skurcze co 15min ale po obiadku ustały ehh...
- no kinga jeszcz ty mnie kobitko wyprzedzisz - więc już w kolejce marta ty dziś Kocura właśnie gratulacje kochana jak się czujesz.
A ja już w wyrku byłam dziś u fryzjera z dziewczynkami pani równała cięcie Marysi no i jakoś :ico_sorki: tak źle nie wygląda całe szczęście.

Ja mówię dobranoc i odpływam w sen dziś mała nie waruje mi po brzuchu tak bardzo więc może zasnę.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

26 sie 2011, 07:54

WItam Kochan w kolejny skwarny dzień.

Kwiatunio, świetnie ze pow izycie wszytsko ok i dziecko się odwróciło do porodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Inia równiez gratulacje z wizyty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Piotrus ładnie wazy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co do główki mi w 17 tc lekarz powiedział że ma za wielka główke dziecko nie wiem czy pamiętacie, podejrzewał wodoglowie, ale dziecko jest nieproporcjonalne w potem wszystko się wyrównuje...... nie ma się Kochana co martwić na zapas, teraz masz juz w brzuszku ciasno dziecko też w kanal rodny wcisneło się i nie ma jak dokładnie tego pomierzyć :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


A ja dziś mam gości na urodziny, ryby już leżą w zlewie, kupiłam jednak pstrągi, makrele i flondry niech sobie wybiorą co wolą. Karolina1980, biedna jestes z tym brakiem rozpakowania, i jeszcze w takie upały.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 sie 2011, 08:12

ja byłam na usg
Super.
Grzeczna dziewczynka .
Lekarz tak pomierzył Malucha, że obwód główki wyszedł na 7 tyg. do tyłu w stosunku do reszty pomiarów.
Bedzie dobrze .
A lekarz co powiedział na to ?

Ja dziś wolne więc zabieram się do pracy. Ponieważ u mnie zapowiadali że ma być ponad 30 stopni i bez chmurek niebo to biorę się od rana .Juz po śniadanku jestem.
P pojechał do siebie coś zrobić i za jakieś 2 godz będzie i mi pomoże a ja w tym czasie muszę nakarmić kurki pieski, ugotować zupkę jarzynowa, przygotować wszystko na placki ziemniaczane, pranie nastawić i sama już nie wiem co .

Tak że oby dobrze mi dziś szło bo chce ten dzień wykorzystać.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

26 sie 2011, 08:16

Kwiatunia gratulacje z okazji 9 okienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz dopiero zauwazyłam.
Ja dziś wolne więc zabieram się do pracy. Ponieważ u mnie zapowiadali że ma być ponad 30 stopni i bez chmurek niebo to biorę się od rana .Juz po śniadanku jestem
ja tez dziś mam pracowicie niestety a tu taki upał. Pranie za chwile mi sie kończy prać, nastawię tylko 2. zaraz muszę ryby wypatroszyć, ziemniaki obgotować, zamarynowac ryby....... jak mi się nie chce szok

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 sie 2011, 09:04

Dzien doberek :-)

u nas tez zapowiada sie upalny dzien,ale co zrobic, trzeba podolac.
Ide sniadanko robic i jesc, pospalismy dzis dluzej i jeszcze polezelismy sobie takze dopiero co niedawno sie wygramolilam z betow.

No dziewczyny macie dzis pracowity dzien, powodzenia :-)

Ja tez chce dzis ogarnac mieszkanko, pewnie na male zakupki pojedziemy i chcialabym cos juz poustawiac w sypialni dla malego, bo ciagle moj P. nie ma czasu i sie to odwleka i odwleka :ico_olaboga: a noi poprasowac musze, a tego wlasnie mi sie nie chce, jeszcze ciuszkow nie poprasowalam dla Alanka :ico_olaboga:

Jejku 01.09 zbliza sie wielkimi krokami, a moje dziecie idzie do przedszkola, troche sie stresuje jak to bedzie, na sama mysl robi mi sie slabo :ico_chory:

No to :ico_ciezarowka: milej pracy i dzionka

[ Dodano: 26-08-2011, 09:05 ]
Kwiatunia gratulacje z okazji 9 okienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dolaczam sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

26 sie 2011, 09:49

Dzień dobry :-)

Pati85, czekamy na fotki pokoju Synka :-) Nie dziwię się, że się stresujesz pierwszymi dniami w przedszkolu. Też pewnie będę przeżywać, prawdopodobnie już za rok. Śliczna fotka Eryka w podpisie :ico_brawa_01:

Karolina1980, podziwiam Cię, ze masz jeszcze siłę jeździć z dziewczynkami do fryzjera

izabelllla123, masz urodziny?

Dziewczyny nie martwię się tymi pomiarami, co by to dało. Liczę, że po prostu to błąd, niedługo wszystko się wyjaśni
A lekarz co powiedział na to ?
w sumienic konkretnego, powiedział tylko, że główka jest mniejsza niż pozostałe wymiary, ale żebym była spokojna, bo poprzednie USG na jakieś nieprawidłowości nie wskazywały.
Kwiatunia gratulacje z okazji 9 okienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
przyłączam się :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

26 sie 2011, 09:56

izabelllla123, masz urodziny?
miałam w poniedziałek ale dzis robie imprezę. :-)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

26 sie 2011, 10:07

Hej laseczki melduję się :-D

Muszę się ogarnąć i za niedługo do Was wpadnę :ico_sorki:

Inia super, że się odezwałaś :ico_sorki: a z tymi pomiarami to wystarczy, że w złym miejscu
lekarz wziął pomiar i zonk.
Napewno wszystko jest ok a synuś ładnie już waży :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 sie 2011, 10:41

ja tez dziś mam pracowicie niestety a tu taki upał. Pranie za chwile mi sie kończy prać, nastawię tylko 2. zaraz muszę ryby wypatroszyć, ziemniaki obgotować, zamarynowac ryby....... jak mi się nie chce szok
Moja pranie tez niedługo będzie się kończyć. Ale ja piorę ta wielka firanę którą zaraz trzeba uprasować .
To widzę że dziś mamy wielkie plany , ciekawe czy nam wyjdą.
Ja to co miałam zrobić w ciągu 2 godz zrobiłam.Teraz zjadłam płatki z zimnym mlekiem mm pyszne i biorę się do kolejnych rzeczy . P zakłada półki w szafie Lilci .
Niestety upał już niesamowity i dysze jak pies.
A lekarz co powiedział na to ?
w sumienic konkretnego, powiedział tylko, że główka jest mniejsza niż pozostałe wymiary, ale żebym była spokojna, bo poprzednie USG na jakieś nieprawidłowości nie wskazywały.
No właśnie skoro nawet lekarz nie kazał się martwić to nie ma co chyba niepotrzebnie głowy zawracać. A tym bardziej że poprzednie wizyty nic nie pokazały złego to w ciągu jednej przerwy nagle by się tak wszystko spaprało, nie wierze .

Kwiatunio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne okienko.

Uciekam robić dalej bo jak się rozsiedzę to już wstać się nie chce.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość