Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

28 lut 2012, 16:35

Jutro idę na rozmowę o pracę :ico_brawa_01: trzymajcie kciuki :-) Fakt,że nie w zawodzie ale lepsza niż nic. Doczytam was później bo Nadia jest nieznośna! :ico_zly: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

28 lut 2012, 16:39

magda1614, najlepsze jest to, ze wszystkie te moja ciotki mowia po niemiecku :ico_oczko: a jak bede wysylac dziewczynkom na Komunie to tez po niemiecku, dlaczego ja mam sie do wszystkich przystosowywac i specjalnie po polsku pisac?? skoro tutaj mieszkamy i nie zamierzamy wogole do Polski wracac... to tak jak chrzesnica P. byla u nas i male tylko po polsku musialy na bajki patrzec, bo tamta po niemiecku nie mowi, a moje mowia tak sobie.. polowy nie rozumieja, bo w przedszkolu po niemiecku mowia, na niemieckie bajki patrza i znajomych niemcow maja...
Moja mama sie zawsze obrazala jak kuzyn przyjezdzal i po polsku nie mowil, ale tez nie musial, bo przeciez lepiej jak dziecko mowi w tym jezyku w jakim kraju mieszka

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

28 lut 2012, 17:20

najlepsze jest to, ze wszystkie te moja ciotki mowia po niemiecku
ach to wogóle inna historia widzę bo myslałam ze one nic nie rozumieją to wiesz jak się nie zna jezyka to tak naprawdę bym wolała po polsku
a to co piszesz to teraz zmienia moje słowa :-) :-) :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

28 lut 2012, 17:25

magda1614, ja mieszkam na slasku, czesc z moich ciotek sama pracowala w Niemczech,a lbo ma rodzine... :ico_oczko: czasem to mam wrazenie, ze moja mama jest zazdrosna... no i co do zaproszen, to wydaje mi sie, ze jakby polskie zaproszenie przyszlo z Niemiec to byloby troche smiesznie :ico_oczko:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

28 lut 2012, 20:05

moja mama jest zazdrosna...
no chyba tak jest :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 lut 2012, 21:59

witajcie
stawiam


Obrazek

Obrazek
Obrazek

mój syn skończył dziś ROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja mam szalony tydzień. od lekarza do lekarza :ico_olaboga: jutro jedziemy z Olcią na komisję i później mam rozmowę o pracę. W tym tygodniu zaczynamy odczulanie :ico_brawa_01:

niestety nie odpiszę Wam, mam nadzieję, że u Was dobrze. idę dalej śledzić ogłoszenia

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

28 lut 2012, 22:35

Dziewczyny stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 11 miesięcy Martynki :-D :-D

[ Dodano: 28-02-2012, 21:44 ]
[center]Obrazek

W tym szczególnym dniu

Pierwszych Urodzin Mateuszka

wszystkiego co najpiękniejsze!


Dla uradowanych Rodziców

i ich jednorocznej pociechy,

aby następne latka życia płynęły

w prawdziwie rodzinnej atmosferze,

pełnej miłości i radości

życzy forumowa ciocia Ania :ico_buziaczki_big:

Obrazek[/center]


[ Dodano: 28-02-2012, 22:03 ]
Blanka26, co to za komisja ??

Dzisiejsza wizyta u dentysty udana :ico_brawa_01: ładnie siedziała 30 minut na fotelu z otwartą buzią i na dodatek kazała mi wyjść,bo mi chce niespodziankę zrobić :-D :-D
Kolejna wizyta za tydzień :ico_sorki:

Byłam też z Martynką na kontroli. Całe szczęście na oskrzelach już czysto! i podałam jej już ostatnią dawkę antybiotyku. Za to gardło całe czerwone i w nocy dlatego pewnie kaszlała :ico_olaboga: kaszel jest suchy, więc jak na razie mamy podawać syropek i wit. C. Jeśli kaszel zrobi się mokry to mamy szybko przychodzić osłuchać się. Mam nadzieję,że to nic takiego,bo w czwartek nie mam z kim zostawić Martysi i muszę ją zabrać na usg Karolinkowe :ico_noniewiem:

NowaSejana, dziwna ta sytuacja z Twoja mamą... Ale nie przejmuj się, może faktycznie zazdrosna i wygaduje głupoty. Zrób tak jak uważasz i na pewno będzie to dobra decyzja :-D
Co do przewijania to moja już się nauczyła,że trzeba leżeć i ładnie czeka aż ją przebiorę :-D a jak coś świruje to daje jej chusteczki nawilżane i sobie wyciąga :ico_oczko: uwielbia to :ico_haha_01:

magda1614, nie zamartwiaj się wagą Filipka!! Ważne,że zdrowiutki, zajada ładnie i rośnie,a że chudszy to tym lepiej dla niego :-) :ico_oczko:

Gwona, kciuki zaciśnięte!!! Daj znać jak poszło :-)

aga216, zapalenie stawu biodrowego ?? :ico_olaboga: o rany, współczuję jej bardzo :ico_sorki: :ico_sorki:
U nas też tyle śniegu, że w szoku jestem,bo już się zapowiadała taka ładna wiosna :ico_noniewiem:
Fajnie macie z tymi wyjazdami na narty!! :-)

Oj, nam też by się przydało catering zamówić ale chyba nie bardzo mamy skąd :ico_noniewiem:
U nas też dziadki, chrzestni i rodzeństwo i wychodzi 15 dorosłych i 5 dzieci :ico_szoking: gdzie my się pomieścimy to nie wiem :ico_noniewiem:

Dziewczyny podrzućcie mi jakiś pomysł na napis na torcie. Nie wiem czy ma być np. Karolinka i Martynka" i obok imion świeczka czy jakoś inaczej. Pomóżcie coś wymyślić :ico_sorki:

Inuno, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mikiego za postępy w chodzeniu :-D
Współczuję takiego okresu :ico_pocieszyciel:
Ja jeszcze nie miałam ani razu :ico_szoking: :ico_sorki:

Widzę,że teściówka chciała by rządzić :ico_zly: ale to Wasz dzień i może sobie gadać co chce!! :-D

Oby się Wam ułożyło i żebyście jeszcze mieli z czego odkładać na zachcianki !!! :-)

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

29 lut 2012, 10:05

hej, Miki mnie dzisiaj o 5 wywalił z łóżka, najpierw mniam mniam potem mama mama mama i poszedł się bawić xD Teraz śpi.. pogoda dzisiaj piękna :ico_brawa_01: chyba pojedziemy nad morze na spacerek :)

Blanka26, STO LAT STO LAT DLA MATEUSZKA!!!! :)

Obrazek
jeju.. a rok temu wszystkie siedziałyśmy i czekałyśmy na pierwsze oznaki porodu, jak to minęło szybko ;)

Aniaaa, :ico_tort: :ico_tort: za 11 miesięcy Martynki :):) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

29 lut 2012, 12:14

A ja miałam być dziś na nartach
no i nonono
mała wczoraj dostałą gorączki jak wstałą z drzemki
dodatkowo zauważyłam że jak ją dotykam przy prawym uszku to płacze
i do lekarza
zapalenie ucha i antybiotyk .......świetnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
a do tego młody zaczyna kaszlec i w gardle go drapie a wpiątek ma jechac na wycieszke w gór
mam nadzieje że mu przejdzie :ico_sorki:

echhhhhh już jestem zmeczona tym chorowaniem
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dziewczyny solenizantów Wszystkiego Najlepszego dla waszych dzieciaczków niech rosną zdrowo
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :526: :526: :526: :526: :526: :509: :509: :509: :509: :509:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 lut 2012, 17:15

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Martynki za 11 miesiecy

Mateuszku!!
Obrazek
Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę, i zamiauczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość