Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 wrz 2007, 15:28

doris zgadzam się z tobą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 wrz 2007, 15:47

Dostałam maila :-D

Oto najwazniejsza czesc

"Serdecznie gratuluję.
Zostaliście Państwo zakwalifikowani na pierwszy rok studiów w programie Nauka i Praca w Europejskiej Szkole Hotelarstwa, Turystyki i Przedsiębiorczości w Sopocie na rok akademicki 2007/2008.
W związku z tym uprzejmie proszę:(...)"

ALE SIE CIESZE!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 wrz 2007, 16:00

doris mega ogromniaste gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

27 wrz 2007, 16:13

kamizelka nie martw sie
dorisgratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja wrocilam od lekarza i okazalo sie ze musz ez malym jechac do chirurga moze ktos mi powie co ma wspolnego chirurg z nie robieniem kupy?? :ico_placzek:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 wrz 2007, 16:37

To ja się żegnam i z góry dziękuje ggratulacji

do niedzieli

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 wrz 2007, 16:45

Doris :509: :509: :509: s.u.p.e.r!!!!!
A dziś spróbuję dać mało kleiku...zobaczymy...ale już mnie wkurza to, bo ciągle przez te podchody wylewam po 100ml mleka...w takim tempie to mi puszka bebilonu na tydzień starczy :ico_zly:
J wziął małą na spacer, bo znów marudzi...mi już ręce opadają...i znów się cieszę myśląc o pracy...ale wiem, że będę tesknić...No i tu już będę mniej... :ico_placzek: i w ogóle...
I znów zapomniałam się umówić do gina... :ico_placzek: ratunku, chyba zwariowałam...

A ile może trwać rozdrażnienie po szczepieniu? bo mi się wydaje, że to o to chodzi z Hanią...no bo ile może biegać o zęby? dziąsła od miesiąca albo więcej wyglądają tak samo... :ico_olaboga: już nie wiem...jakoś się dzis bezsilnie czuje...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 wrz 2007, 16:47

Doris GRATULUJE :ico_brawa_01: a czy ta szkola jest obok aqua parku i takiego Hotelu??

Anes...do chirurga....moze ma cos na jelitku albo nie sa pewni co to i w takim przypadku chirurg zbada go chyba przez pupe...tak mi sie wydaje..jak czytalam o kupach kiedys to sie natknelam na rozne takie rzeczy...poczytaj moze na necie :ico_noniewiem: I nie panikuj...po badaniach dopiero dowiesz sie o co biega dokladnie :ico_pocieszyciel:

a u nas Króliczka nieśpiaczka dzis kroluje..juz padam ze zmeczenia -daje mi w kosc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 wrz 2007, 17:01

Anes spokojnie...chirurg wzbudza przerażenie, ale to przecież tylko lekarz! on po porostu zbada...i Cię uspokoi...

A ja...wreszcie się umówiłam do gina...9.10...na 21!!!! :ico_szoking: Boże jeszcze tyle czasu? osiwieję...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 wrz 2007, 17:20

Matko co za dzien..tyle wiesci...i smutnych i tych wesolych....a ja padam na twarz...juz nie wiem czy to Maya mnie do takiego stanu dzis doprowadzila czy pogoda...iscie angielska :ico_noniewiem: teraz mala spi..niby mam czas dla siebie...juz po obiedzie,pranie powiesilam...Arek poszedl po auto -juz drugi raz dzisiaj...ciagle jeszcze nie gotowe a my jutro na 10:10 szczepienie a potem A. jedzie zawiezc kuzynke i jej meza na lotnisko.........................i potem czarna dziura czyli ja i Maya sam w domu...(po szczepieniu...bleee moze byc nieciekawie tymbardziej ze to ostatnia dawka i sa 3 zastrzyki)nie wiem jak to cialko to przyjmnie :ico_noniewiem:
a no i jutro wyplata..hehehe...skoczymy na sklepy bo Maya potrzebuje paczke nowych pajaco-pidzamek :ico_haha_01:
matko ale smęce...juz sama siebie czytac nie moge...buuuu

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 wrz 2007, 17:31

na poczatki doris SZCUNEK!!!! wiedziałam ze sie dostaniesz a tak sie stresowałaś

zborra nie kombinuj jak mała je kleik i kaszke z checią łyżeczką to chwała jej!!!!
niech sobie je jak chce
ona juz duza dziewczynak jest i nie bedzie z butli ciagła

wiecie jak moja sie cieszy jak je z lyzeczki?
normalnie pape ma tak ucieszoną że az mi sie milo robi

kamizela ja tez bylam kiedys u chirurga i to nic strasznego to taki sam lekarz

jesli chodzi o D3 to ja daje 2 kropelki ale tez slyszałam opinie że jak sie karmi sztucznie to sie nie daje
moja kumpelka tak miała że lekarka stwierdziła że ciemiącko sie za wolno zrasta i poproastu zwiekszyła ilosc wit D3
napewno wszystko bedzie dobrze


a ja wkur.... na maksa
michal pojechal na działke dokonczyc cos co zaczął miał byc jakas godz potem do mnie dzwoni że moze przyjade z mała ale ona taka maruda i nie chciało mi sie pakowac całego majdanu do wózka
i za jakies 20 min dzwonek a w drzwiach kto???????TEŚCIOWA!!!!! :ico_zly:
a on został sobie na działce i pilnuje roboli na dachu!!!!!!! :ico_zly:
norlamnie myslałam że wybuchne

to ja tu czekam na niego jak pojebana a on sobie mamusie przysyła
oj dostanie mu sie wieczorem jak nie wiem co :ico_zly: jestem wsciekła

a na tesciową nie mogłam patrzec na tyle że az dałam jej małą na spacer :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość