Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

04 kwie 2007, 15:00

to ja zamowie ich cale mnostwo
zeby mi sie za szybko nie skonczyly :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

04 kwie 2007, 15:08

hi hi i mi by sie takie rece przydaly o tak i nogi tez :ico_haha_01: ja to juz nie mam sily trzymac Kubusia do odbekniecia on ma juz 6300g :ico_szoking: a ja taka malutka i jak tu sobie radzic :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

04 kwie 2007, 16:58

Karolas tak mi przykro że musiałaś się tyle wycierpieć, no i Amelka!! Ale dobrze ze już jesteście w domku i malutka lepiej się ma.
Koszmarny ten szpital, nie ma co...
hekkate ja miałąm iść wczoraj na szczepienie ale naszej lekarce ktoś umarł i nie było jej. Dziś nie było już miejsca bo z dwóch dni dzieci były. Także mam nadzieje ze jutro nam się uda dostać. Troche sie boje jak Bartuś to zniesie i jak bedzie się czuć, boświęta za pasem a ja mam zamiar wyjść ze święconką i do rodziny, a nie siedzieć w domu jak codzień. NAwet zastanawiałam się czy nie odwlec tego na po świętach, ale chyba bedzie już za późno, bo dziś synek kończy już 7 tyg, a co dopiero w przyszły wtorek. W końcu miało byc te 6 tyg.
No rosną te nasze pociechy. Mnie też ciężko go nosić, rece opadają, a szczególnie dziś ręce mam do ziemi, bo płakał niemiłosiernie mój szkrab, nie wiem co mu było ale zresztą marudny jest okropnie od wczoraj. A ze waży już 7 kilo to nie jest to mały ciężar!!!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

04 kwie 2007, 17:08

asiam Trzymam kciuki obyś jak najprędzej wyzdrowiała. Ja też jestem lekko przeziębiona, walcze z katarem i chrypką...
ML Jejku jakie to szczęście w nieszczęściu, że zajrzałaś do Tobiaszka! Kurcze aż strach pomyśleć, ale kto by przypuszczał skoro mu się odbiło, prawda?
Hekkate Dziś mi się śnialaś :-D

Lutówki ja jestem codziennie od 9:00 do 20:00 sama z Agatką w domu, z początku trudno było ale teraz nabrałam wprawy. Np. potrafie trzymać dziecko na jednej ręce (a waży już 6500) a drugą robić sobie kanapki :ico_haha_01:
Gorzej jak chce mi się do toalety a malutka grymasi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

04 kwie 2007, 18:01

mial miec dzis Filka tez szczepionke, ale dopiero zamowilam w aptece , bedzie jutro dopiero i kosztuje 280 zl :ico_olaboga:

och, dziewczyny, ja jestem 24 godziny na dobe sama z dzieckiem od go urodzenia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

04 kwie 2007, 19:22

Lutówkidziękuje za zyczenia zdrówka - przyda sie. Fajnie, ze jestescie bo czułabym sie bez was samotna.też chętnie skorzystam z dodatkowych rąk :-D
lulurozumiem Cię kochana całkowicie - bo ja też przez calą dobę sama się malym zajmuje, moj G. wiecznie w pracy a jak wraca to zmęczony iidzie spać do drugiego pokoju. Czasem już sil mi brak, tylko że ja w chwili desperacji czasowo mogę liczyć na mamę ( jeszcze 2 tygodnie potem wraca do pracy). Ale dajemy sobie rady z naszymi małymi mężczyznami więc jesteśmy the best! :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
[b]DorotaM[/b}Ale fajne zdjecie twojego babelka

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

04 kwie 2007, 20:42

Nie było mnie trochę ale już jestem byłam odwiedzić mame i zostałam u niej cały tydzień .


Gdy wyciągałam Mirelke z maty bo już kwękała w jednej chwil strasznie mi się rozwrzeszczała krzyczała tak godzinne 5 minut przerwy i znów godzinne nawet trche ponad to był tak strasznie przeraźliwy krzyk zapowietrzanie się bezdechy nie wiedziałam co mam robić nie miałam nawet jak zadzwonić do kogs bo gdy tylko ja położyłam traciła oddech dziewczyny co ja się dzisiaj miałam jestem cała spuchnięta od płaczu zresztą Mirelka tez to był koszmar pisk ryk i histeria i co najgorsze nadal nie wiem dlaczego tak strasznie płakała .
W pewnym momencie pomyslałm ze ja połamałam ale jak? Gdy wyciągałam z maty to nie możliwe potem myślałam ze cos wpadło jej do oczka ale tak strasznie płakała nawet jak miła kolki to tak nie histeryzowała to by ł dosłownie pisk.
Przyszedł maz zrobił jej mleko wpiła 60 ml uspokoiła się trochę to ja wykapałam by się odprężyła i lepiej jej się spało uśmiechała się i w ogóle ale jak zakładąłm jej rękawki znowu to samo i tak przez pół godzinny.
Jak się uspokoiła dałam jej mleczko 120 ml wypiła położyłam do łóżeczka i momentalnie zasnęła , czy miałyście już kiedyś coś takiego?



Mirelce od jakiegoś czasu robienie jedno oczko i wpuszczam je sól fizjologiczna ale nie wiem ile razy mogę to robić? Uciekam myc się i spać jestem wykończona

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

04 kwie 2007, 21:02

Iza bylam u Ciebie na blogu , nie wiedzialam ze tez u Ciebie w zwiazku sie popieprzylo, :ico_pocieszyciel: wiem jak to jest nie dobrze, wlasnie sama to przezywam

nie chce cie straszyc, ale zapytaj u pediatry swojego, czy Mirelce nie wyskoczyl ubojczyk ( tak chyba to sie pisze), to nie jest az tak grozne, ale te objawy ktore opisujesz, podobne do tych co miala moja kuzynka ze swoim dzieckiem

Trzymaj sie kochana :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

04 kwie 2007, 21:14

asiam_26, tez zycze duzo zdrowka :) cos ostatnio sporo nas choruje,mam nadzieje ze w koncu cieplo przujdzie na stale bo tak to nosi tylko te zarazki.

lulu81, a jakie ty szczepionki wykupilas ze tyle zaplacilas?

Ja jestem z Patrykiem od ok 7 do 17 lub 18, nie e\jest tak zle,zalezy od dnia ale pod koniec tyg padam niestety.

Iza@, wspolczuje wam,moj Patryk jak tak ostatnio krzyczal wnieboglosy to tez nie wiedzialam co robi ale to nie trwalo az tak dlugo ale ja panikara jeste.
U mnie to prawdopodobnie a cos zjadlam nie tak bo to tuz po karmieniu bylo.

A wiecie moze jak szybko dziecko reaguje na to co ja zjem?

lulu81, Iza@, szczerze wspolczuje wam tej nieciekawej sytuacji w waszym zwiazku,mam nadzieje ze wszystko sie ulozy,trzymam za to kciuki a na razie badzie silne dla wszych maluszkow

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

04 kwie 2007, 21:33

lulu81, właśnie - jakie szczepionki kupiłaś? Ja zapłaciłam 65 zł bez HIB takie 5 w 1 bo hib mamy dawać od następnego szczepienia.

Lutówki ile ważą Wasze dzieciątka? Moja Nina od urodzenia do 6 tygodnia przytyła tylko 1,200 ?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość