karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

26 cze 2007, 19:02

witam dawno niezagladałam,ostatnio pokłóciłam sie z moim R :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: bo chciała zebysmy jak codziennie szli na spacer.......do jego mamusi,kurde czy kazdy spacer musi tam sie konczyc :ico_zly: :ico_zly: jakbysmy niemogli przejsc sie z dzieckiem do lasu czy na lody.
Bo on stwierdził,ze jego mama lubi sie nim zajmowac,to czemu do jasnej cholery niewpadnie rano badz po południu na herbatke :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: mieszkamy na tej samej ulicy a ona chyba ostatni raz była u nas w zeszłym roku .

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 cze 2007, 14:37

..........
Ostatnio zmieniony 07 sie 2009, 22:23 przez zborra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

27 cze 2007, 16:02

zborra, współczucia, ale masz rację nie daj się!

Mnie moja teściowa przeprosiła :ico_szoking: chyba za dzieckiem zaczęła tęsknic, ale co mnie to obchodzi

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

28 cze 2007, 08:36

te tesciowe :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Młoda
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 27 cze 2007, 09:34

28 cze 2007, 12:10

No prosze prosze wy tu o teściowych a ja mam krzyż pański z moim teściem, paskudny z niego typ. Taki mi ciężko gra na nerwach, że grrrrr. Ale może od początku wiec moj teści bardzo sie zbulwersował , że wogóle jego synuś bierze sobie za zone panne ze wsi ( di dnai dzisiejszczego nie wiem co to ma za znaczenie) nie ważne , że po studiach, z praca :ico_puknij: , no ale ślub wzieliśmy wszytko bło ok do czasu kiedy mój mąż nie stwierdził że czas najwyzszy razem zamieszkać (przez 1,5 roku mieszkałam i rodziców bo tam miałam prace) no i ściągnoł mnie do swoich rodziców ale ja też miałam warunki :D, owsze mozemy raze mieszkać ale ja chce osobna kuchnie ok kuchnia była, pokój też wiec mogło by sie wydawać że bedzie ok a tu d....pa nic bardzoej mylnego, moj teść wpraszał sie na obiad a poźniej komwntował ,że mu nie smakuje albo coś w tym sytlu, mamrotał że naczynia w zlewie leża ,albo że synius musi je mys, wylkiczał nas z każdego litra wody i kW prądy masakra ,ale kiedy stwierdział że bedziemu mu płacic nie tylko za prąd, wode i ogrzewanie to jeszcze bedzie pd nas brał za wynajem (mąż zmienił prace i zaczął lepiej zarabiec ) no i czara goryczy sie przelała ufff spakowałam nas w 3 dni i wynajeliśmy mieszkanie (szkoda że wcześniej o tym nie pomyślałam :660: No i dobrnelismy do konca mamy swoje mieszkanko a ja mogę nie wpuścic teścia do mieszkania bo zawsze może mnie nie być w domu hihihi. No a teściowa fajna babka choć ostatno za czesto mnie odziwedza a wiadomo, że co z duzo to nie zdrowo :) kiedyś jeje powiedziałm , żepowinna dostać medal dla zaslużonych za to żę wytrzymałał 25 lat z tym bucem (czyt. teść) bo ja go bym po roku poduszka w nocy udusiła :P
No to sie napisałam :)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

29 cze 2007, 07:42

Młoda, a mój tesc tez taki pajac tyle ,ze wtraca sie nam do wychowywamnia synka,i ciagle gada ze mamy małego u nich zostawic na noc i takie tam,ja i tak mężowi powiedziałam ze puki mały sam niedecyduje,to ja go u nich niezostawie

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

29 cze 2007, 08:14

Ja też pana teścia nie nawidzę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: masakra że tacy ludzie muszą chodzic po tej ziemii!!!!! :ico_puknij:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

01 lip 2007, 17:16

wszystko byłoby ok gdyby tescie sie niewtracali,no ale chyba tak sie nieda :ico_sorki: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Młoda
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 27 cze 2007, 09:34

05 lip 2007, 07:10

Aaaaaaaaaaa ratunku moi teście zamówili sie z wizytacja :ico_sorki:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

05 lip 2007, 08:41

Młoda, współczuje :ico_szoking:
moi wogóle nieprzychodzą choć mieszkamy na tej samej ulicy :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość