Bella25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2013, 16:22

Re: XL XXL XXL O nie my tez bedziemy laski ;)

19 mar 2013, 19:08

Ja też kiedyś byłam otyła i nie akceptowałam się. Miałam masę kompleksów. W końcu zaczęła czytać książki i fora internetowe o odchudzaniu. Sporządziłam plan odchudzania. Zmieniałam dietę. Ograniczyłam słodycze, przestałam jadać w fast foodach i na mieście. Wprowadziłam więcej warzyw. Zaczęłam ćwiczyć. Skakanka, brzuszki, ciężarki, hula- hop, rower. Brałam tez tabletki Therm Line Forte, aby wspomóc się przy ćwiczeniach. Miałam więcej siły. Teraz jestem szczupła i zadowolona z siebie. Kosztowało mnie to dużo wysiłku więc bardzo uważam by nie wrócić do tego co było.

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

Re: XL XXL XXL O nie my tez bedziemy laski ;)

21 mar 2013, 19:39

Czy oprócz reklamodowcaow ktoś tu jeszcze walczy? Bo ja chce zacząć...... Potrzebuje kopa i wsparcia. Zresztą moje mezo też..... Nie mieści się w spodnie kupione w zeszłym roku i trochę się podlamal...... Dobra zaczynamy? Dziś jeszcze było kiepsko..... Koleżanka przyniosła ciastko urodzinowe..... Ale jutro się będę trzymać, obiecuje!

Bella25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2013, 16:22

Re: XL XXL XXL O nie my tez bedziemy laski ;)

14 kwie 2013, 17:34

Nie wiem jakiego kopa oczekujesz. Trzeba się zawziąść. Dieta, ćwiczenia to podstawa. Reklama. Schudłam i się cieszę. I mówię jakie środki do tego wykorzystałam. Kto zechce skorzysta, kto nie to nie. Ale zawsze podkreślam, że dieta i ćwiczenia to podstawa.

donkeymonkey
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2013, 23:39

Re: XL XXL XXL O nie my tez bedziemy laski ;)

11 sie 2013, 23:45

Samozaparcie mi nie wystarcza niestety :/. Staram się jak mogę, a i tak efekty są jakieś żadne, może zwyczajnie źle do tego podchodzę? Właśnie chciałam Was zapytać o radę, bo w sumie wszystkim nam zależy na tym samym - zrzucić porządnie! Może dietetyk to ostatnia deska ratunku? Bo naprawdę, próbowałam wszystkiego, włącznie z dietą kapuścianą. Szukam dietetyka w Szczecinie, nie jest to takie łatwe. Jakiś pomysł? Na razie natknęłam się na jedną panią, w Poradni Dietetycznej Slimer. Macie jakiś sprawdzonych? Ona podobno jest dobra...

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: XL XXL XXL O nie my tez bedziemy laski ;)

20 gru 2015, 09:43

Ja w 2016 na pewno nie będę XXL! Obiecałam to sobie i póki co trzymam się postanowienia :) Mysle o zabiegu coolscultoing w http://www.spaprzemysl.pl/ i zapisaniu się na siłownię. Dietę juz wykupiłam, zapisałam się na masaże i myślę dodatkowo o basenie. Odkąd dzieciaki poszły do przedszkola mam więcej czasu dla siebie i chcę to jak najlepiej wykorzystać.

kieubie
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 26 paź 2015, 14:07

Re: XL XXL XXL O nie my tez bedziemy laski ;)

21 gru 2015, 14:44

No, ja też na 2016 mam plan się wylaszczyć.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość