Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 sie 2008, 16:27

Edyta przykro mi, ze twój tata pije. Ja moge sie tylko domyslać jak o jest w takiej rodzinie bo nia szczęście mój tatus jest i zawsze był kochany i takie numery nie były mu w głowie. Zawsze współczuję tej cholernej choroby bo niszczy ona wszystko.
No i masz racje, ze zabierasz dziewczynki do babci. Dobra z Ciebie kobieta.
A filmik taki wesoły. Wiki spryciula mała. Fajnie tak mieć węcej niż jedno dziecko. Tyle zabawy i smiechu. Na pewno nie zaprzestane na Tomeczku i za jakiś czas zmajstrujemy mu z tatusiem rodzeństwo.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 sie 2008, 17:16

Witam i ja

Wlasnie wrocilam z Marcinkiem i tata z Norbelino bo gdzie indziej isc w taka pogode ;/ hm :ico_puknij:

Po drodze kupilismy sobie po piwku i wieczorem moze jakis seansik filmowy Marcinek padnie o 19 i spokoj :):

Kamilko Zdjecia super i wy jak zawsze sliczni i usmiechnieci :ico_brawa_01:

Edytko no coz alkohol nie jednego czlowieka zniszczyl i przykro mi z tego powodu bardzo ale wy jestescie super rodzicami dla dziewczynek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 sie 2008, 21:40

hej sorki ze sie nie odzywalam ale mialam czas tylko poczytac was na zakonczenie dnia
a ze mialo to miejsce dosc pozno wiec darowalam sobie klikanie
zwlaszcza ze jak kamila slusznie zauwazyla za duzo sie nie dzialo wiec i udzielac nie bylo potrzeby :ico_wstydzioch:

korzystalismy z ostatnich dni z mama, codziennie zakupki przed wyjazdem, nataszczylam tego tyle ze teraz problem ze spakowaniem .. zaraz cos wymysle hehe
wieczorami jeszzce korzystalismy z mozliwosci wyjsc razem z Adamem
ale przyzwoicie i nie tak desperacko

w czwartek lelek mial szczepienie. tym razem dwa klocia i nie byl taki wesoly jka osttanio
tzn po kazdym zaplakal
ale tylko na chwile bo oczywiscie zaraz po tym juz smial i gadal po swojemu hehe kochany jest!!!!

ostatnimi dniami stwierdzilam ze nie jestem taka zla mama.. zawsze miala sobie wiele do zarzucenia... bo ja taki typ jestem!

ale teraz taak popatrzylam z dystansem na siebie
i raczej lelek sie mnie nie wwyprze ze 18lat hehehehehhe

calujemy sie po killkadziesiat razy dziennie
BIG LOVE nie? hihi

a tak na serio.... MAMY sie Swietnie!!!

lelek znow palaszowal pierozki
bardzo je lubi

dziewczyny jak obecnie wyglada menu waszzych dzieciakow????

lelek zaczyzna od butelki mleko 210ml - po 7 rano
10-11- kanapka, jajecznica badz owsianka, czy platki zbozowe, z mlekiem i owocami
14-15 zupka , i owoce
17-18 mieso z warzywami i owoce
20-21 mleko z kleikiem ryzowem-210 ml

jutro pobudka o 4 rano brrrr ale o 10.15 bedziemy w PL. kraninie SLONCA hurrraaaaa

czeka tam na nas moj tatulek i sisterka hihihi jupi!!!!

stesknieni... codziennie bawia sie z lelkiem na skypie

a on zaczyna teraz tak małpowac i kumac ze zadziwia z kazdym dniem

jak tylko uslyszy slowo "halo halo" to przyklada raczke do uszka i "dzwoni"
podnosi raczki do gory jak pytam gdzie "sroczka z kaszki" poleciala hihi
nasladuje mnie jak smarkam nos(nabawilam sie przeziebienia z gardlem hehe ale wczoraj wypilimsy po kilka keluszkow wodki i wstalam rano z lepszym samopoczuciem jeszcze dzis nadrobimy i jutro powinno byc git :ico_wstydzioch: )
ja wiem ze wasze dzieci sa super kumate i od dawna pewnie takie numery odstawiaja
ale lelek malo byl zainetersowany takimi sprawami
zajal sie bardziej rozowjem fizycznym, bieganiem lataniem itd hehe
a teraz zaczyna powoli rozumowac chyba hihihi

bardzo nas cieszy!!!

nie wiem czym sobie zasluzylismy na tak wesole pogodne dziecko hihi
:ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

niedawno wrocilismy z kręgli. swietna zabawa hihi
mama pierwszy raz grała ale niezle sobie radzila.. razem z adamem (naszym wygrywajacym) szli krok w krok hihi i mama tylko 1 punktem przegrala hihi

dobraa uciekam do musze walizki przegladnac i chyba adamowi conieco zostawic bo sie nie zabierzemy na bank
mama jedzie prawie na pusto wiec zarowno jej jak i moje bagaze to JA i Lelek
no i te prezenty ktore nakupowalam dzieciaakow hihihi

Madziu w takim samym miejscu bylismy z lelkiem w tym tyg. sadzac po fotkach to sa bardzo podobne te playhousy hihi lelek jest tam mega szczessliwy,
a ja bym poszalam w sekcji dla starszych dzieciaakow
maja takie dluugie zzjezdzalnie :ico_wstydzioch:

kaamila ale mnie zaskoczylas :ico_szoking: :ico_szoking: ja bylam pzekonana ze wy co chwile nad morze jezdzicie bo macie tak blisko przeciez nie??
leleus tez w tym roku jeszcze nie widzial morza na zywo. choc plaze zaliczal sztuczna hih
i przykro bo juz nie zobaczy niesttey a buuuuu
a w ug roku jak jeszcze nie byl swiadomo to plazowal ze ho ho hihi
no ale co zrobic jesli pogoda sie nie spisala
tylko jeden upalny weekend mielismy i to akurat wtedy kiedy nie moglismy pojechac a buu
my to sobie odbijemy.. ale lelus nie

no ale za rok poplazuje nad baltykiem mam nadzieje hihi

oczywiscie tomus z mamusia pieknie sie prezentuja jak zawsze!!!

asiula baw sie dobrze!!

edyta dobrze ze mimo wszystko utrzmujesz kontakt dziewczynek z dziadkami. to bardzo wazne dla obu stron
moj tata tez lubi popic niestety
choc zdarzaja mu sie dosc czesto dni trzezwosci i potrafi byc kochany. niestety po nich nadrabia stracony czas
ale zaskakuje mnie pozytywnie
bo jak jestesmy to sie oszczedza i bardzo zajmuje wnukiem
jednak nigdy na 100 % nie moge na niego liczyc
i zdarza sie ze w waznym momencie zalewa pale wrrrrr
staram sie sobie tlumaczyc ze to choroba.. jednak nieleczona nie prowadzi do poprawy... wrrr
no ale to temat rzekaaaa

a wiecie ze w srode SPOTYKAM SIE z ANIA ???????????????? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

frydza wikunia z kitka przeswietna !!! szczesliwego powrotu zycze.. a ty sie nie łam@ dokladnie tydzien temu ja wam smecilam na ten temat a dzis juz lajcik nie? hihi
szybko minie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-16, 21:55 ]
kamila super ze "calujecie" SIE Z TOMKIEM TAK SWIADOMIE!!! lelek daje buziaka z otwarta buzia heheh
on wiecznie ma ten dziubek otwarty jak szpak hehe

edyta wlasnie ogladnelam filmik. ale wiki zasuwa. swietnie sobie radzi!! a z ciebie smieszka niezla hihi

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 sie 2008, 23:10

madziorka hihi pisze:ostatnimi dniami stwierdzilam ze nie jestem taka zla mama..

NO! I tak mi trzymac. Ja widzę, ze Ty jakas taka do siebie strasznie krytyczna jesteś. Dobrze mieć trochę tej krytyki, ale bez przesady.

madziorka hihi pisze:przyklada raczke do uszka i "dzwoni"

Hihi, Tomek chodzi z pilotem od telewizora przy uchu i nawija. czasem przyjdzie przyłoży mi ten pilot do ucha na chwilę i zabiera i znów gada. Lejemy z niego.

madziorka hihi pisze:lelek malo byl zainetersowany takimi sprawami

Tomek w sumie też. A teraz zaczyna działać. Dziś wziął pogniecioną chusteczkę co leżała na łóżku i poszedł ją wyrzucić do śmieci. Sam bez żadnej mojej gadki :ico_szoking: Oczywiście przyokazji zobaczył w śmietniku kubeczek po smietanie i nie omieszkał go zawinąć hihi.

madziorka hihi pisze:dziewczyny jak obecnie wyglada menu waszzych dzieciakow????

Hmmm Tomek ostatnio mniej je. Właściwie wydaje mi się nawet, ze schudł, bo spodenki które były nie niego akurat w pasie teraz mu spadają :ico_noniewiem:
A menu mam wrazenie, ze uboższe niż Lelka:
śniadanie 8-9 kaszka na mega gęsto oczywiście, później z nami kanapka jak ma ochotę
ok 11-12 owoce lub jogurt lub jakiś serek
ok 14-15 obiad
ok 17 owoce, serek lub coś tam innego niż jadł przed południem
kolacja 19-20 gęsta kaszka

Właściwie nie jest to juz takie wszystko jak w zegarku. Czasem na śniadanie je kanapkę i popija mleczkiem. czasem za dnia zje coś co my jemy. Dzis zjadł na kolacje kaszkę a później jeszcze ze mną podjadał twarożek z cebulką i śmietanką i kanapeczkę.
niestety Tomek nadal nie lubi jajek. Nie tknie choć próbowałam już we wszytskich postaciach. Ostatnio ugotowałam na twardo i dałam mu tak do rączki całe myśląc, ze go zafascynuje ten kształt i konsystencja ale rozbebłał i porozrzucał po całym pokoju. W buzi natomiast zero.

madziorka hihi pisze:kaamila ale mnie zaskoczylas ja bylam pzekonana ze wy co chwile nad morze jezdzicie bo macie tak blisko przeciez nie??

No kiedys tak było. Jeździliśmy prawieco weekend jak było gorąco. Teraz jakos się ukróciło. Nad morze mamy około 100km ale korki są takie, ze czasem w sezonie sie jedzie trzy godziny w jedną stronę. Jarek jest tym zniechecony i szkoda mu tarcić dzień na stanie w korkach. Dlatego tak rzadko teraz jeździmy. My to jeszcze byśmy jakoś to znieśli, ale wytłumacz dziecku, ze ma siedzieć grzecznie w foteliku i czekać nie wiadomo na co tyle czasu. Tylko by się męczył.

madziorka hihi pisze:a wiecie ze w srode SPOTYKAM SIE z ANIA ????????????????

No nie wiedzieliśmy, ale juz wiemy. Suuuper. Lepiej do mnie przyjedź :-D

madziorka hihi pisze:kamila super ze "calujecie" SIE Z TOMKIEM TAK SWIADOMIE!!! lelek daje buziaka z otwarta buzia heheh
on wiecznie ma ten dziubek otwarty jak szpak hehe

No Tomek tez tak całuje hihi. A dziś słuchajcie mnie rozbawił. Mówię do niego daj mamusi buziaka a on sie śmieje i ucieka. Ja usiadłam na podłodze a on zaczał chodzić w kółko dookoła mnie. Chodzi i chodzi, a ja ciągle: no daj buziaka:) Nagle stanął za moimi plecami i pocałował mnie w ramię :ico_szoking: :-D . Jak sie odwróciłam zawstydzony uśmiechnął się i znów zaczał uciekać hihi. Ale to było słodkie.
Ale jaki on wstydzioch jest normalnie jestem w szoku. Nawet mamusi sie wstydzi. Mam nadzieję, ze w przyszłości nie będzie za bardzo dziki.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 sie 2008, 23:27

kamila ale sie ropisalas hihi
ale fajnie ze choc ty na posterunku
a wy tak na sucho siedzicie???
na kaca piwko jest najlepsze hihi
ja wlasnie zasiadlam do stolu hehe wodeczka kielbaska grzanki czosnkowe i labaaaa

a buu tlusta jestem a buuuu
mam doła bo bebech mi rosnie
ale mam za swoje
obzarstwo na maxaa hehe
az sie boje stanac na wage a buuuu

kupilam skakanke 2 tyg temu. i nadal wisi sobie w kuchni.. a buuuu
nie mam czasu
leniuch jestem a buuu
wole zorganizowa zajecia na ktore nie znajduje czasu a abuuu

moze w PL poplywam codziennie i bede jakos ssie prezentowac na wakacjach a buuuuu


ciezko bylo z pakowaniem a buuu
wlasciwie do momentu odprawy bedze stres jak zwykle a buuu

kamilaa to wy do nas przyleccie hihi
zaparaszalam ale bez odzewu wiec nie nalegam
jaka tylko bedziecie miec ochote to dajcie znac!!!! ze szczecina sa loty do londdynu
ale moze cos kolo birmingham tez lata...

ania bedzie u tesciow i w moim miescie w srode wiec okazja do zobaczenia ktorej nie mozna niewykorzystac nie???
super


tomus jaki rozkoszny
strasznie czule sa takie zachowania naszych dzieciaczkow
i niespdziewanie jak zaczynaja sie dorosle zachowywac
teraz to beda nas tylko zaskakiwac hihi


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

17 sie 2008, 12:11

Witam w niedzielne prze połódnie pogoda cosik sie klaruje ale nie wiem czy na dłuszą mętę się wypogodzi.
Madziorka moja Wiki też ma chopla na punkcie telefonów jak widzi to łapie przykłada sobi do ucha i robi aaa , myślę co by jej jakiś zabawkowy zakupic .Ale obawiam się ze go oleje i prawdziwe dalej będzie maltretowac .
U mnie skakanka też jest nawet hula hop który za szafę wpadł no ale i tak kręcic nie umiałam , a co do skakanki to też muszę się wziąśc za siebie bo szkoda gadac .Sisterka radzi wybrac się do dietetyka żeby jakąś mądrą dietę zapadał muszę się zmobilizowac
Super że spotkasz się z Anią ucałuj ją od nas no i szpaczka też :ico_haha_02:
Co do posiłków to od pewnego czasu :
rano kaszka bądz kasza-manna albo pieczywo z szynką .Jajka coś ostatnio też nie chce za to ogórek zielony może w każdej postaci
potem jakiś owoc
obiad
jogurt albo znów owoc
kolacja to kaszka ale płynna

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 sie 2008, 20:21

WITAM SIE JUz z DOMKU :-D ,oj ale korki byly masakra!!!Na pozegnanie wszystkie cioteczki moje kochane plakaly :ico_placzek: :ico_placzek: ech ja tez,fantastyczna mam rodzinke :ico_oczko: prezentow,jedzonka ze wsi tyle ze ledwo naszego kombika domknelismy :ico_szoking:


EDYTKO wspolczuje choroby mamy i alkoholizmu taty (niestety u mnie jest to samo) :ico_noniewiem: wy jestescie swietna rodzinka i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wiki swietnie zasowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


KAMILKO swietne fotki i udany wypadzik ekstra :-)


MADZIORKA nasze menu hmm roznie,
rano kanapka z wedlina lub serem
za godzinke jogurcik
w poludnie mleko do spania
pozniej obiadek zupka lub cos innego
owoce
wieczorem kanapka
i na noc flacha!

U nas Wiki tez ma bzika na punkcie telefonu ,bieze go do uszka i mowi haliiiiiiii
,ale super ze sie z Ania spotykasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 sie 2008, 21:02

hej my juz w Pl
lot masakra
na lotnisku mega kolejka... za 1 kg nadbagazu musielismy uiscic oplate wiec druga kolejka na odrebnym stanowisku wrrr
jak dotarlysmy do gate to jako ostatnie weszlysmy do samolotu hehe tylko zamkneli za nami wehikuł i fruu hihi
lelek zaraz zaczal sie drzec i tak godzine
byl ledwo zywy
od 4 na nogach i ciagle usmiechniety az nastapil kryzys po 3 godzinach
oczy mial zamkniete ale sily na wycie nie brakowalo
normalnie zawsze zalowalam matek takich rozdartych dzieci w samollotach
a teraz mnie to spotkalo
mialam dosc
i ryczalam juz razem z nim
moja mama tez bezsilna i jeszcze mnie wkurzala
bo myslala ze lepiej pobuja lelka a on ciagle rece do mnie wystawial i tak w kolko . tylko go draznilysmy wrrrr
ale jak juz padl to spal do konca
a my wraz z nim hihi
potem usmiechniety slodki na nowo
zauroczyl wspolpasazerow tych ktorzy pewnie wczesniej byli niezle wkurzeni na niego hihihiih
ehhhh

ale dalysmy rade
oczywiscie z lotniska tez jako osttanie wyczlapalys,my
nic dziwnego skoro nabra;lysmy bagazy jak glupie
i jeszcze dziecko w wozku
ledwo sie pozbieralysmy

no ale juz jestesmy w Pl
jest cieplutko
a od jutra mocne upaly hurrraaaa

dzis grillowalismy na dzialce
lelek juz zaliczyl nowego guza
no ale skoro latal non stop to musial cos zmajtsrowac hihi

padl p 20 :-D


dobra spadam do sisterki papa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 sie 2008, 08:19

Wczoraj mnie nie było bo imprezowaliśmy troszeczkę. Tak jak zapowiadałam wpadlinasi najbliżsi i sobie drinkowalismy. Nie robiłam żarcia, tylko koreczki i takie tam pomidorki z mozzarellą i camembert z winogronem. Zakąski i tyle. Ale było fajnie.

O Jarus wrócił z bułeczkami świezymi.

Madziorka wiem co przezyłaś w tym samolocie. Jak lecielismy do Irlandii miałam to samo. najpierw wszystko fajnie, ale Tomek nie spał od 3 w południe i o północy był taki żałosny wyk zmęczenia, ze serce mi sie krajało. Tez nie wiedziałam już co robić. I do tego ciągłe turbulencje i kazali dziecko przypinac tymi cholernymi pasami wrrrr. Ale dalismy rade.

A Tomka jak wychwaliłam ostatnio tak teraz rózki pokazuje. Ja nie wiem co z nim jest. Tak zaczął jęczeć... iągle cos chce i okazuje tą chęć głośnym EEEEEEE, nawet bardzo głośnym. I tak cały dzień w kołko. Matko już nie wiem co robić? Właśnie z Jarkiem rozkminiamy jak się zachowac? Zignorować? MOże się nauczy, ze te jęki nie daja efektów?? :ico_noniewiem:

Musze iść Jarkowi pomóc przy śniadanku. Później Wam odpiszę. MIłego poranka:)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 sie 2008, 08:44

Witam z :ico_kawa: zaraz mykamy na zakupki i spacerek :ico_oczko:


MADZIORKA ale mieliscie perypetie w samolocie,wspolczucia!!



KAMILKO fajnie ze poimprezowaliscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co do Tomeczka to poprostu ignoruj jego glosne zachowanie!!Arus krzyczy i piszczy i moj brat to ignoruje i pomaga!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość