Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

19 wrz 2008, 20:54

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: DLA SZYMONKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super :-D :-D :-D

Julia na szczęście śpi dwa razy dziennie, ale i tak wykończona jestem, bo z Adriankiem tak lobuzują, że szok :ico_szoking:

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

19 wrz 2008, 21:10

:ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: dla SZYMONKA

Dziewczyny próbowałam dzisiaj mu colę dać do picia i nie chciał. On jest teraz taki podejrzliwy, że ciężko mu nawet herbatkę wcisnąć. Jak tylko się do niego z czymś zbliżam to płacz i ucieka. Ach jakie ja mam nerwy, jak mam mu leki podać. Nie mam już cierpliwości. Nie chce nic jeść poza suchą bułką. Nawet danonków nie chce, które zawsze uwielbiał.


Teraz śpi, ale pewnie w nocy znów gorączka wzrośnie i trzeba będzie podać Nurofen. Oddałabym wszystko żeby był zdrowy :ico_placzek:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

19 wrz 2008, 21:15

sylwia77, nie denerwuj się, grunt to spokój- niestety nie pierwszy nie ostatni raz choruje, bedzie dobrze, może w nocy już nie bedzie gorączkował Trzymam za to kciuki

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

19 wrz 2008, 21:23

Sylwia, szkoda mi bardzo Patryka. Biedulek sie nameczy. :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: Mam nadzieje ze szybko mu przejdzie. Trzymam kciuki za dobra noc.

Ale sie ciesze, ze Szymo w koncu sie odwazyl :-D Smiga juz po calym domku,ciezko go upilnoeac bo przemieszcza sie dwa razy szybciej :-D A wyglada rewelacyjnie!!! :ico_brawa_01:

Moj plan biznesowy powoli przybiera realne formy. Zaczynam sie orientowac co gdzie i za ile... i dlaczego tak drogo, hihi :-D Mimo wszystko w poniedzialek jade do warszawy sprobowac sil w agencji nieruchomosc. Uff, duzo sie dzieje :-D ale ja lubie jak sie dzieje niz jak jest nudno... :ico_oczko:

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

19 wrz 2008, 21:25

Aga78 dzięki za słowa pocieszenia.

Jestem już okropnie niewyspana i wykończona przez to wstawanie w nocy co parę minut. Chciałabym przespać chociaż pół nocy ciurkiem :(

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

19 wrz 2008, 22:12

Sylwia, mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej, trzymaj sie!!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 wrz 2008, 23:50

brawo dla Szymka, z którym czuje sie szczególnie zwiazana bo urodzil sie w urodziny mojego Marka.
sylwia77, bedzie dobrze. Sprobuj mu dac chociaz po lyzeczce tej coli jak bedzie gdzies lazil czy cos robil. U mnie to jedna z wielu metod podawania lekow, bo od 2 miesiecy jest to prawdziwy koszmar.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 wrz 2008, 13:17

ale dzisiaj u nas plucha...brrrr
nie chce się z domu nosa wystawiać tym bardziej, że te nasze nosy bardzo zawalone :ico_olaboga:

Sylwia odezwij się :ico_sorki: i napisz jak tam Patryk się czuje.

mój Adrian normalnie co 5 min lata siku :ico_noniewiem: , kurcze pewnie jakąś bakterie podłapał... umówiłam się juz do lekarza na poniedziałek i na wynik moczu... ale nerwowa się robie jak widzę, że znowu pędzi do łazienki.... nie umiem mu pomóc

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

20 wrz 2008, 19:01

Sylwia Mam nadzieje, że juz tej nocy będzie z Patrykiem spokojniej!

Aga Biedny Adrian, sama wiem,że jak mam coś takigeo to nieprzyjemnie a co dopiero mały chłopiec. A spróbuj mu tak soku z żurawiny dać troche, troszke pomaga zabić bakterie.

Ula Oj widze, że się u Ciebie dzieje :-D ale to fajnie, im człowiek ma więcej zajęć tym większego kopa do działania. Trzymam kciuki,żeby wszystko wypaliło tak jak chcesz.

A my dziś z Justyną na kawce byłyśmy, było bardzo fajnie :-D szkoda tylko,że dzieci w takim wieku,że się za bardzo nie bawią razem. Lenka śmiga jak proca , tylko patrzeć jak będzie chodzić, a Tosia znów próbowała za włosy ciągnąć :ico_nienie: mały łobuz :)
Tymniemniej pogoda wstrętna :ico_zly: , a ludzi tyle w galerii :ico_szoking: , już więcej tam w weekend nie pójdę.
Własnie wrócilismy od cioci z obiadu, Tosia padała ze zmęczenia w samochodzie i śpi dalej.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

20 wrz 2008, 19:34

hej Dziewczyny!!!

Ja tylko na momencik!!!
nadrobie zaległości niebawem a teraz chciałam obwieścić że w PONIEDZIAŁEK JEDŹIEMY DO KRAKOWA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości