Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

11 mar 2008, 19:01

czesc kobitki!!!
mikusia1 pisze:a dzisioja pogoad do bani deszcz i wichura taka ze glowy urywa :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
no ale musielismy z wiki wyjsc bo pusto w lodowce i niema nic na obiad :ico_noniewiem:

wspolczje Ci szczerze Mika. ja naszczęscie mam jescze cos z wczoraj do jedzenia :ico_noniewiem: i pieluszek akurat na styk do jutrzejszych zakupow :ico_brawa_01: Przyjedzie po mnie tato(tez tu siedzi) a samochodem to wiadomo- moze nawet gradem sypac :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
mikusia1 pisze:a my bylismy w niedziele w Dublinie poraz pierwszy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: od 1.5 roku hihi
a my bylismy wczoraj :ico_brawa_01:
ale lepiej pozno niz wcale no i super
tylko ze u kontroli z Patrykiem u ortopedy. I pogoda zuelnie nas nie przywitala, przemoklismy od stóp do głów, :ico_olaboga: :ico_olaboga: no i jeszcze musielismy o 6wstac, bo autobus o 7!!! nie pozwiedzalismy ale kupilam kasze jęczmienną :ico_haha_01: :ico_haha_01: na krupnik, bo w naszym polskim sklepie nie ma.
Przy okazji odwiedzilismy rodzinke w dublinie. swietne maja mieszkanko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: strasznie chcialabym sie tam przeprowadzis, ale te ceny są powalające. pracowalabym caly miesiac zeby zarobic na czynsz :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Najwazniejsze, ze z Patrykiem wszystko juz super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

11 mar 2008, 21:36

ivkaJ pisze:chcialabym sie tam przeprowadzis, ale te ceny są powalające. pracowalabym caly miesiac zeby zarobic na czynsz
no ja mieszkam juz 5 rok w Dublinie i niestety ceny za rent sa tutaj najwyzsze :ico_zly:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

12 mar 2008, 13:55

witajcie
wkleje pare zdjec z wizyty w Dublinie
:-D :-D :-D
Wiki w czapce hihi
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

no atak pozatym to wichura tak w nocy byla ze hej :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: bałams ie tego wiatru normalnie :ico_placzek: :ico_placzek:
teraz tez wieje ale nie tak i troche pada deszcz troche slonce :ico_olaboga:
co za pogoda masakra

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

12 mar 2008, 17:25

mikusia1 pisze:co za pogoda masakra

ooooo tak zmoklam dzisiaj niesamowicie i na dodatek mialam zakupy w papierowej torbie ktora przemiekla i wszystko mi wypadlo a ze to bylo na takim prostym odcinku do domu miedzy osiedlami wiec nawet nie mialam sie gdzie ukryc :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
mikusia1, Wiki jak zwykle cudna na zdjeciach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Powiedzcie kiedy wreszcie przyjdzie wiosna taka piekna ciepla prawdziwa??? :ico_placzek: przeciez za poltora tyg swieta i co takie brzydkie maja byc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

12 mar 2008, 18:13

Magda Sz. pisze:mikusia1, Wiki jak zwykle cudna na zdjeciach

dziekuje w imieniu Wiki :-D :-D :-D

Magda Sz. pisze:Powiedzcie kiedy wreszcie przyjdzie wiosna taka piekna ciepla prawdziwa??? przeciez za poltora tyg swieta i co takie brzydkie maja byc

masz racje Madziu ja tez niewiem kiedy wreszcie przyjdzie ta wiosna a my akurat mamy rocznice w pierwszy dzien wiosny hihi moze chociaz pogoad sie zmieni na lepsze :-D :-D :-D
a co do swiat to jakos tak ich nieczuje wole bardziej Boze Narodzenie maja taka magie
ate jakies takie inne moze dlatego ze niechodze tutaj do kosciola a bardzo bym chciala bo w Pl chodzilam i tutaj mi tego brak i moze dlatego tych swiat atk nieodczuwam i nic mi sie niechce :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

moze jest cos ze mna nie tak??
sama juz niewiem :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

13 mar 2008, 08:54

Obrazek

milego dnia dziewczynki
ja zmykam do pracy
buziole i do wieczroka

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 mar 2008, 11:47

hej dziewczyny !!!
Mikusia zdjęcia boskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas po staremu, mały dzis wymiotował w nocy, i marudził wiec mam nadzieję ze to zęby, a nie choroba :ico_olaboga:
pogoda do duszy :ico_zly:
Magda Ty chyba pytałaś czy stosuje jakąś diete???
stosuję owszem :ico_oczko: nie jem chleba, ziemniaków, smażonego mięsa i kolacji, za to jem płatki na śniadanie, w ciagu dnia jogurty, owoce , warzywa i pije duzo wody :ico_oczko: czasem sie skusze na nóżkę z kurczaka, ale tylko raz w tyg :ico_oczko: no i gotuje sobie mięso jak mam ochote ( chociaż wole smażone :ico_oczko: )
dobra spadam bo misiek woła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

13 mar 2008, 12:28

mikusia1 pisze: wole bardziej Boze Narodzenie maja taka magie
ate jakies takie inne moze dlatego ze niechodze tutaj do kosciola a bardzo bym chciala bo w Pl chodzilam i tutaj mi tego brak

mysle ze kazdy woli Boze Narodzenie :ico_haha_01:
A co do kosciola to nie ma u was polskich mszy?na pewno sa u nas jest raz w miesiacu tyle ze w piatek.A w tym roku podobnie jak rok temu bedzie swiecenie jajek to juz 2 raz tu w Carlow :ico_haha_01: W szoku bylam rok temu kiedy zobaczylam wypchany po brzegi kosciol i jeszcze na dworze tlum z koszyczkami :ico_szoking: jak sie zbierze Polakow do kupy to naprawde jest nas ogrom :ico_szoking: a Irole tacy zdziwieni przygladali sie na te koszyki i nie wiedzieli o co chodzi :-D Bylo to bardzo przyjemne przezycie niby zwykle swiecenie jajek ale w Pl tego tak sie nie odczulo :-)
martuchafrost pisze:mały dzis wymiotował w nocy, i marudził wiec mam nadzieję ze to zęby, a nie choroba
:ico_olaboga: oby!teraz wstretne wirusy atakuja jak zawsze w okresie zimowo-wiosennym :ico_olaboga: Olek nadal kaszle nie wiem czemu tak dlugo :ico_olaboga:
martuchafrost pisze:stosuję owszem nie jem chleba, ziemniaków, smażonego mięsa i kolacji, za to jem płatki na śniadanie, w ciagu dnia jogurty, owoce , warzywa i pije duzo wody czasem sie skusze na nóżkę z kurczaka, ale tylko raz w tyg no i gotuje sobie mięso jak mam ochote ( chociaż wole smażone )

WOW :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za samozaparcie ale cie podziwiam :ico_szoking: ja nie moge sie zmobilizowac zeby zmienic jadlospis :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

13 mar 2008, 13:54

witajcie
martuchafrost pisze:Mikusia zdjęcia boskie

dziekuje bardzo :-D :-D :-D

martuchafrost pisze:u nas po staremu, mały dzis wymiotował w nocy, i marudził wiec mam nadzieję ze to zęby, a nie choroba

ojejku
Wiki jak jest chora to czasem wymiotuje bo kaszel jej siedzi gleboko i sie strasznie dusi ale mysle ze moze cos zjadl i moze to przez to albo to jakis wirus :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ale i tak zycze duzo zdrowka dla Frania :-D :-D :-D

martuchafrost, no ja ciebie tez podziwiam za dietke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i ze konsekwentnie eliminujesz produkty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja tez tak czasem mam niejem ziemniakow,mieso smazone zadko wole zjesc ryz gotoany z warzywami,bez mieska,ale za to chleb jem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: i pije mało wody za to wiecej kawy i herbaty :ico_placzek: :ico_placzek:

ale mam nadzjieje ze teraz jak mam ta pilke to bardzos ie zmobilizuje :-D :-D :-D
chociaz osttanio mam lenia takiego ze hej hihi

Magda Sz. pisze:A co do kosciola to nie ma u was polskich mszy

Madziu ostatnia Polska masza byla w lisopadzie :ico_placzek: :ico_placzek:
a tak to niema ,ale kolezanka mi mowila ze byc moze beda swieconki takze musze isc do Pl sklepu i sie dowiedziec :ico_noniewiem: :-D

Magda Sz. pisze:W szoku bylam rok temu kiedy zobaczylam wypchany po brzegi kosciol i jeszcze na dworze tlum z koszyczkami jak sie zbierze Polakow do kupy to naprawde jest nas ogrom a Irole tacy zdziwieni przygladali sie na te koszyki i nie wiedzieli o co chodzi

tutaj tez tak pewnei bedzie jak beda te swieconki i napewno irole a zdiwieni hihi :ico_oczko: :ico_oczko:

a pogoad u nas to bani juz mnie to wkurza powoli :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
szaro buro i deszcz na okraglo nawet wyjsc sie nieda a jeszcze Wiki cos chyba przeziebienie zlapała bo ma katar takze jest juz fajnie :ico_zly: :ico_zly:
ojej z ta pogoad to i chorobsko przychodzi masakra normalnie :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

13 mar 2008, 18:11

mikusia1 pisze:a pogoad u nas to bani juz mnie to wkurza powoli

straszna prawda?taka niezdecydowana Obrazek nic zaplanowac nie mozna nawet glupiego wyjscia po zakupy z dziecmi :ico_zly: jak tak dalej pojdzie to klimat bedzie taki sam jak w Pl i nie bedzie sie mozna cieszyc ze tu juz cieplo a w Pl jeszcze w kapotkach :ico_placzek: albo co gorsza bedzie na odwrot :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość