anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

23 sie 2012, 15:01

NICOLA_1985, ja moge pisac :ico_oczko:

NICOLA_1985

23 sie 2012, 23:15

o no to super :-D
to pisz jak tam się sprawuje Wasz maluch odkąd przybył do domu :-)
za niedługo bedziemy wymieniać doświadczenia jak moja Zurulka do mnie dojedzie :-) :-) :-)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

24 sie 2012, 07:42

NICOLA_1985, czekamy z niecierpliwością na forteczkę koteczka :ico_brawa_01: będzie radością dla was tego jestem pewna :ico_brawa_01:

my poza Gwiazdunią mamy jeszcze Luteczka który obecnie ma 5 m-cy i jest naprawdę uroczy , wystarczy przejść obok niego a już słodko mruczy :ico_haha_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

24 sie 2012, 09:18

pisz jak tam się sprawuje Wasz maluch odkąd przybył do domu :-)
zwariowal, lata doslownie wszedzie, tylko sie uchyli szafe/szafke on juz tam jest, juz rare razy zamkniety byl w kuchni w szafce :ico_olaboga: :ico_olaboga: a dzisiaj na balkonie nie wiem jakim cudem sie znalazl :ico_olaboga: :ico_olaboga: syn mowil ze patrzyl jaka pogoda a on chyba musial miedzy nogami :ico_olaboga:

je duzo, tak mi sie wydaje, dzisiaj kurierem dostane karme acona, zobaczymy jak nam przejdzie przestawienie go, w przyszlym tyg szczepienie, nie mamy transportera :ico_olaboga: chyba pozycze smycz od rodzicow yorka, takie szelki :ico_oczko:

a i dziwny jest bo furka jakby katar mial, musze sie zapytac weterynarza i strasznie chrapie
za niedługo bedziemy wymieniać doświadczenia jak moja Zurulka do mnie dojedzie :-) :-) :-)
a kiedy dokladnie bedzie??

a to zdj 3,5 m-ca
Obrazek Obrazek waga 2200 :-D
my poza Gwiazdunią mamy jeszcze Luteczka który obecnie ma 5 m-cy i jest naprawdę urocz
to ja tez chce zobaczyc zdjecie :ico_oczko:

NICOLA_1985

24 sie 2012, 12:01

hej
anetka no jak to kociak fajny rozrabiaka :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: słodziak :ico_haha_01:
a macie siatkę na balkonie?
ja będę musiała zabezpieczyć balkon bo ja na 4 piętrze mieszkam w wieżowcu :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki:
my poza Gwiazdunią mamy jeszcze Luteczka który obecnie ma 5 m-cy i jest naprawdę uroczy
prosimy o fotki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D
NICOLA_1985, czekamy z niecierpliwością na forteczkę koteczka :ico_brawa_01:
ależ oczywiście , ze w kleję z czystą przyjemnością...
a tak na marginesie to ja będę miała dwie kotki - dziewczynki (syjamskie orientalne)
a oto i one:
Obrazek

Obrazek

pierwsza to właśnie Zara ma dwa latka jest kotką hodowlaną i kończy odchowywać młode będzie u mnie na początku września
a ta druga jaśniejsza to Rita też ma dwa latka, we wtorek 21 sierpnia urodziła maluchy poprzez cc i została od razu wysterylizowana (tak jak Zara) będzie u mnie za około 12 tygodni jak odchowa swoje kocie dzieci :-D
Ostatnio zmieniony 24 sie 2012, 12:21 przez NICOLA_1985, łącznie zmieniany 1 raz.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

24 sie 2012, 12:17

a macie siatkę na balkonie?
nie mamy i nie ma szans na skombinowanie bo to jest taras 4x4m i bez dachu wiec nie byloby jak nalozyc :ico_olaboga: :ico_olaboga: dlatego ja pilnuje strasznie jak wychodze
kończy odchowywać młode będzie u mnie na początku września
a to za tydzien :ico_szoking:

NICOLA_1985

24 sie 2012, 12:25

no tak dokładnie za tydzień :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już się nie mogę doczekać, muszę dokupić tylko jeszcze pare drobiazgów i git

no to musisz bardzo uważać żeby kotek nie wyszedł i uczulić dzieci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

24 sie 2012, 12:33

muszę dokupić tylko jeszcze pare drobiazgów i git
moj uwielbia te male myszki grzechoczące, ma 3 i co chwila nosi jakas w paszczy :-D :-D
i uczulić dzieci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
wydawalo mi sie ze dostatecznie nagadalam, juz Klara mlodsza a bardziej rozgarnieta :ico_olaboga: :ico_olaboga:

taka mnie naszla mysl ze musze zamowic bombki szklane bo co roku na zamowienie babaka mi robi po troche i teraz problem co z choinka, jeszcze duzo czasu a ja juz sie o nia boje :ico_olaboga: :ico_olaboga: pamietam ze inne koty sie na niej wieszaly ale wtedy bombki mialam plastikowe :ico_olaboga:

NICOLA_1985

24 sie 2012, 19:29

no ciekawe czy te moje kotki będą na choince się wieszać... :ico_oczko: ja mam na szczescie wszystkie plastikowe.. szkoda mi takich szklanych kupywać bo moje dzieci jak zobaczą ozdoby choinkowe to dostają małpiego rozumu i rzucają się bąbkami.. :ico_puknij: :ico_oczko:

ta moja hodowczyni wyjechała teraz do francji na wczasy więc jej tyłka już nie bede zawracać... :ico_oczko: jeszcze ją trochę pomorduje jak wróci z urlopu hehe ona pewnie ma już mnie dość :ico_oczko: :-D

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

25 sie 2012, 09:06

takich szklanych kupywać bo moje dzieci jak zobaczą ozdoby choinkowe to dostają małpiego rozumu i rzucają się bąbkami.. :ico_puknij: :ico_oczko:
moje nie ruszaly, Klara lubila sie przygladac w bombkach ale nie ruszala, nawet cukierkow bez pytania nie dotkna, niestety kot to inna sprawa, wczoraj przyszlam z pracy a u B w pokoju na podlodze bloto, caly kwiat zwalonu z okna, dobity, podeptany blodo wszedzie :ico_olaboga: :ico_olaboga: czyli mamy -1 kwiatek :ico_noniewiem:

:ico_noniewiem: NICOLA_1985, widzialas na zywo kotki??

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość