Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

29 lut 2012, 17:15

wszystkiego najjlepszego dla Mateuszka na roczek i Martynki za 11 skończonych miesiączków ;) za troche to juz roczkami bedziemy liczyły a nie miesiącami ;)) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oj biedna Paulinka zdrówka dla was wszystkich aj te choróbska
Gwona trzymam kciuki za pracę a jaka to praca ma być?
ja mam nadzieje ze kierownik sie odezwie i na te 8 godz cos dla mnie znajdzie potrzebuje kasy tyle bym chciała kupic małej i sobie tez cos ;/ no i łatwiej by nam było bo to co K zarobi to na bieząco są wydatki lepiej by bylo gdyby dostawał na koniec miesiąca ;)
Magda nie martw sie o Filipka wazne ze sie zdrowo rozwija Ty sie martwisz ze za chudy a ja czasem myśle czy moja za duzo nie waży takze zawsze sie cos znajdzie do zamartwiania trzeba sie cieszyc ze zdrowe i pogodne są ;)))

Lalita
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2012, 18:21

29 lut 2012, 18:43

Witam mozna dolaczyc jestem mama z kwietnia 2011 sa tu jakies mamy z lubelszczyzny?

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

29 lut 2012, 20:43

Hejka dziewczyny :)

Dawno mnie nie było tu bo neta nie mam i czekam kiedy nowy mi załączą .

Za wszystkie miesiące i ząbki wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Stesknilam sie za Wami trochę :ico_wstydzioch:

Maja ma juz 4 zabki i dalej jej wychodzą :)
Stawiam już od razu za 11 miesiecy Majeczki :ico_tort: :-D
Przepraszam ze tylko o sobie :ico_wstydzioch:
Nie mam za bardzo czasu :ico_sorki:

Ale mam dla Was wiadomosc tez JESTEM W CIĄŻY nie wiem ktory to tydzien ale na pewno juz 5 :) ide do lekarza w piatek :)
Bardzo sie ciesze z tego i mąz tez,nie mam okresu robilam test no i zaczynaja sie mdłości :-)

Niedlugo bede miala net to napisze:)

Życze zdrowka Wam wszystkim :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 lut 2012, 22:47

kolejna jesienna mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 lut 2012, 22:48

dziękuję pięknie za śliczne życzenia. Wzruszyłam się :ico_wstydzioch:

Aniaaa Olcia była na komisji w związku z zasiłkiem pielęgnacyjnym. Dostaliśmy go. To wiąże się z orzeczeniem o niepełnosprawności. Na początku jak przeczytałam, że Olcię uznali za niepełnosprawną łzy stanęły mi w oczach. O mało się nie rozpłakałam, bo dotarło do mnie, że Olcia naprawdę musi źle wyglądać. ALe wewnętrzny głos kazał mi się opanować i później mówiłam sobie, że te pieniądze są nam potrzebne. najważniejsze, że Olenia rozwija się prawidłowo.
A od piątku zaczynamy odczulanie :ico_brawa_01:

aga216 zdrowia dla dzieci. odnośnie pieprzyków mam kilka pytań, ale zadam je jutro jak znajdę czas, bo ostatnio mam go mało :ico_noniewiem:



aneta11, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: życzę syneczka :-D

Lalita, ja jestem z Lublina

NowaSejana ja chyba też wolałabym zaproszenie po polsku, sorki :ico_wstydzioch:

Gwona jak rozmowa????


magda1614 nie smuć się, najważniejsze, że zdrowiutki :ico_pocieszyciel:

ja nadal bezrobotna :ico_noniewiem:


jutro napiszę więcej muszę zmykać

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

29 lut 2012, 23:59

Hej :-D

aneta11, OGROMNE GRATULACJE !!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Cieszę się bardzo razem z Wami :-D :-D :-D :-D
Czyli jeszcze w tym roku będziesz podwójną mamusią :-D Super !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Również :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Majeczki za 11 miesięcy :-D

patrycjaaa, oby kierownik się odezwał z propozycją fajnej i dobrze płatnej pracy !!

Blanka26, a jak będziecie odczulać Olę ?
Mi na ost wizycie doktor powiedział,że 5 lat to jest taka minimalna granica po której można zacząć odczulać, więc Karolci koło maja będziemy robić powtórne testy,żeby sprawdzić czy jakaś alergia osłabła czy może wzrosła i dopiero wtedy zdecydujemy o odczulaniu czy zastrzyki czy tabletki.
A będziecie coś płacić za to odczulanie ?

aga216, o kurcze biedna Paulinka :ico_olaboga: Oby antybiotyk szybko pomógł i Piotruś się nie rozchorował :ico_sorki:

Inuno, udał się spacerek nad morzem ??

Kurcze jak ja bym chciała pojechać nad morze na wakacje... :ico_noniewiem: Ale patrząc na nasze wydatki to o jakichkolwiek wakacjach możemy pomarzyć :ico_placzek: :ico_placzek:

Dziewczyny śpią, więc ja też już uciekam,bo muszę wstać o 5... :ico_szoking: :ico_olaboga: nie wiem jak dam radę,bo dla mnie to środek nocy :ico_wstydzioch: :ico_spanko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 mar 2012, 08:35

Witam mozna dolaczyc jestem mama z kwietnia 2011 sa tu jakies mamy z lubelszczyzny?
zapraszamy :ico_sorki: :ico_sorki:
napisz cos o sobie
Stawiam już od razu za 11 miesiecy Majeczki
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale mam dla Was wiadomosc tez JESTEM W CIĄŻY
kochana gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i zycze spokojnych 9 miesiecy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do wakacji.. ehhh to na takich porzadnych jeszcze nie bylam, ale 22 marca jedziemy do Wloch na tydzien i tez nie beda to takie idealne wakacje, bo P. musi klientowi wymalowac caly domek i trzeba go caly wysprzatac... no i jedziemy z tesciami.. a jak wrocimy to za kilka dni wyruszamy do Polski na swieta i znajac zycie tez bedzie wiecej stresu niz urlopu

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

01 mar 2012, 10:49

hej,

aneta11, super!!! OGROMNE GRATULACJE!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale fajnie ^^
udał się spacerek nad morzem ??
oj tak :) Było super cieplutko, Mikołaj sobie potuptał trochę i jaki wrzask był jak go chciałam z powrotem do wózka włożyć :P

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

01 mar 2012, 12:55

Blanka26 Dla mateuszka za roczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale zleciało :-D
Aniaaa Za 11 miesięcy Martynki. :ico_brawa_01:
aneta11 Za 11 miesięcy Majeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_szoking: Ogromne gratulacje!!! Szybko się postaraliście o rodzeństwo dla malej :ico_brawa_01: :-D
Lalita Zapraszamy i witamy! :-D

Ja również stawiam za 11 miesięcy Nadii :ico_brawa_01: :ico_tort:

Wczoraj byłam na rozmowie o pracę do tego gość zrobił szkolenie z którego i tak musiałam urwać się wcześniej :ico_olaboga: Oferta mnie nie zainteresowała w ogóle nie żebym wybrzydzała. Ale umowa na zlecenie i zajmujesz się środkami do czyszczenie wciskasz ludziom kity i 'trzymasz" ludzi pod sobą i z tego są zyski. Dla mnie bez sensu przypominało mi to trochę avon,a ja nie jestem czymś takim zainteresowana. Szkoda,że nie powiedział mi o tym wcześniej,nie traciłabym czasu na takie bzdety! :ico_zly:

I odwiedziłam wczoraj radcę prawnego <bo kolejki co nie miara> Razem z nim będę pisać pozew o ograniczenia praw. Super mnie poinstruował za tydz. idę jeszcze raz z pozwem żeby zrobił wgląd i wysyłam do sądu. Mam wszystko dodać nawet zdjęcia jak ćpa. I mogę się ubiegać żeby dodać do pozwu jego kartę karną! Załatwię go tak jak on mnie załatwić. Strasznie mnie wczoraj pocieszył. I nie ma prawa zabrać mi dziecka nawet jak przyjedzie z policją i broń boże nie "wydawać" mu małej aż do orzeczenia sądu <oczywiście taka głupia nie jestem> i dziecko ma widzieć w mojej obecności bo jest za mała co na prawdę mnie podniosło na duchu! I jak na razie to może sobie porządzić swoimi gaciami na du...u! :-D

[ Dodano: 01-03-2012, 11:57 ]
I oczywiście jeśli będzie robił problemy w sprawie to może zostać moim pełnomocnikiem w sądzie. Oczywiście zrobię wszystko żeby go udupić! Dziada jednego! :ico_zly:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 mar 2012, 15:39

Ja również stawiam za 11 miesięcy Nadii :ico_brawa_01: :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i super, ze sprawy w sadzie tak pozytywnie ida :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość